نیمه کامیون درایو را از طریق جمعیت از معترضان در مینیاپولیس پلسوخت نیمه کامیون سوار به جورج فلوید تظاهرات هزاران نفر از مردم بر روی یک پل در مینیاپولیس ظاهرا بدون به طور جدی مجروح شدن کسی.

جمعیت زیادی در اعتراض به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس مسدود شده بود ایالتی 35 غرب پل در نزدیکی مرکز شهر مینیاپولیس در یکشنبه شب زمانی که آنها کشف تانکر سوخت در آینده در اطراف منحنی سرعت.

جمعی از مردم جدا در وحشت و فرار کرد به طرف پل به عنوان کامیون نزدیک شدن جمعیت در آینده بسیار نزدیک به هدف قرار دادن چندین نفر.

به عنوان وسیله نقلیه زمین به توقف جمعیت رسید به سمت راننده کشیده و او را از کابین و ضرب و شتم او. او به بیمارستان منتقل شد.

مقامات گفت: هیچ معترضان به نظر می رسد مجروح اما گشت ایالتی مینه سوتا گفت: در یک صدای جیر جیر که در عمل به نظر می رسد عمدی. گشت گفت: راننده صدمه دیده بود و به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

یک ایستگاه تلویزیونی محلی در مینیاپولیس پخش فیلم از این حادثه با یک متزلزل لنگر روایت “اوه خدای من این سرعت که در آن است که کامیون با نزدیک شدن و حتی برخی از مردم شجاع اقدام به آهسته آن را پایین.”

Steve Caparotta
(@DeRushaJ)

هولناک traffic cam تصویری از یک کامیون نیمه رفتن پر سرعت را از طریق جمعیت از معترضان در I-35W پل در مینیاپولیس. pic.twitter.com/6D7HeTS07g

31 مه سال 2020

مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد در روز دوشنبه شاهد ششمین روز متوالی از اعتراضات در روز یکشنبه. پلیس و معترضان درگیر در جنگ در حال اجرا در شنبه شب و پس از این شهر اعلام کرده بود یک شب مقررات منع رفت و آمد و مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی برای کمک به اجرای آن است.

معترضان خواستار دستگیری سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر زمانی که فلوید درگذشت در روز دوشنبه. یک افسر درک چوین در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

در یکشنبه, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات از اتهامات عنوان شده علیه چوین می تواند افزایش یافته که سه نفر دیگر از ماموران درگیر شد “نه از جنگل”.

جزئیات بیشتر به زودی …

آسوشیتد پرس, کمک, گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>