سلما کمک تعریف John Lewis زندگی. در مرگ او برمی گردد یک زمان گذشته است.

سلما علا. — در یک روز یکشنبه در شهر سلما در, این یکی بیش از پنج دهه پیش, John Lewis بود و 25 سال فعال پوشیدن یک قهوهای مایل به زرد کت و حمل کوله پشتی کمک به مارشال صدها نفر از تظاهر کنندگان در سراسر ادموند Pettus پل. آنها بمباران توسط ابر از گاز اشک آور و swarmed توسط سربازان دولت دارای حق اعمال باشگاه که یکی از آنها شکسته آقای لوئیس جمجمه.

آقای لوئیس که در جولای 17, عبور از پل یکی از آخرین زمان به روز یکشنبه تابوت خود را انجام شده توسط اسب به عنوان بخشی از یک valedictory زیارت اصلاح قوس از زندگی خود را. این سفر آغاز شده در روز شنبه در تروی بخشداری شهرستان Pike County, که در آن او در یک مزرعه پنبه و همچنان در این هفته بر روی واشنگتن که در آن او خدمت در کنگره و آتلانتا شد ،

اما ادای احترام در سلما نیست به سادگی علامت آقای لوئیس نهایی سفر به جای او در آغوش به عنوان یک سرچشمه تجدید و الهام بخش نقاشی او بازگشت سال پس از سال است. آن را نیز یک ضمنی اذعان آمیخته با غم و اندوه بلکه رضایت که نسل است که تا به حال سازی حقوق مدنی در دهه 1960 بود و در حال حاضر گذشته آن گرگ و میش و یکی دیگر در حال ظهور بود به خلبان جنبش از طریق آن آخرین تکرار.

اعتبار…ویلیام Lovelace/Daily Express, via Getty Images

“آن جوان در میان ما در آلاباما و در سراسر این کشور که می تواند التیام آنچه که ما را موفق به درمان در طول عمر ما, مهم نیست چقدر سخت جان سعی” سناتور Doug Jones آلاباما یک دموکرات گفت: در طول یک مراسم یادبود در شب شنبه رقیب که آقای لوییس شده بود heartened با فعالان پیشرو سیاه زندگی مهم تلاش کنند.

“او با اطمینان به اطراف نگاه کرد و گفت:” همه خوب است,'” آقای جونز گفت. “وقت آن است که برای مشعل به تصویب رسید. آن زمان برای من به اجازه رفتن.”

در واشنگتن همکارانش مطمئنا ترومپت خود را قانونی دستاوردها و درجه که او به عنوان وجدان کنگره است. در آتلانتا با تشییع جنازه او برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه در Ebenezer کلیسای باپتیست شبان و مقامات منتخب سعی خواهد کرد برای سنتز کلیت زندگی و کار خود را.

اما این آخرین سفر از طریق آلاباما شده است در مورد آقای لوئیس منبع داستان.

“این جایی است که آن را تمام شده برای او” Hydreca Lewis-بروستر یکی از برادرزاده گفت: پس از صبح روز شنبه خدمت در تروی, که در آن یک جمعیت صدها ظ گذشته تابوت خود را برای ادای احترام خود را.

در طول خدمت خود و خانواده و مقامات محلی و شبان در مورد پایدار اتصال به یک شهر کوچک در حدود 19,000 مردم حدود یک ساعت در جنوب شرقی مونتگمری مرکز ایالت.

بسیاری از استناد آقای لوئیس پیام “خوب مشکل” اعتقاد به این که تغییر را می توان رو با تمایل به شورشی علیه سرکوب سیستم حتی در صورت شیب دار عواقب.

“خوب مشکل اجازه جان برای عبور از پل محاصره توسط قانونی lynchmen بودند که با الهام از مفهوم نادرست نژادی برتری گفت:” برگرد. Darryl کالدول کشیش انطاکیه Missionary Baptist Church در این شهر کوچک از بانک ها خارج تروی.

“با تشکر از شما پدر همه رحمت جان” او رفت “که عینک گوشته خوب مشکل و نه شانه خالی کردن در صورت ترس در هنگام مواجه با deputized شیاطین که در نظر گرفته شده برای تضعیف انکار و در نهایت از بین بردن فقط دوره از جان رابرت لوئیس.”

هنری لوئیس یکی از برادران خود را که می رود توسط گرانت به خاطر نزدیکی ایستاده برادر خود را به عنوان او قسم خورده به کنگره است. آقای لوئیس نگاه خود را در جهت به او داد و شست. بعد از اعطای خواسته برادر خود را آنچه که او به معنای با ژست. “این یک راه طولانی از مزارع پنبه آلاباما” آقای لوئیس به او گفت.

اعتبار…بوچ شوید/آسوشیتد پرس

آقای لوئیس بود که ریشه در یک جامعه است که به شکل یک ارث از تروما از طریق نسل از برده داری و تبعیض نژادی و محرومیت و در عین حال فقط به عنوان بسیار عمیق غرور و افتخار در این جنبش که در سرپیچی از آن ظلم و ستم.

او شده است یک لینک اتصال میراث گذشته به تظاهرات از زمان حال است. مرگ او کتاب به پایان رسید که توسط C. T. ویویان دیگر رهبر جنبش حقوق مدنی و کاردانی از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور که در جولای 17 و چارلز Evers که درگذشت در تاریخ 22 ژوئیه و پیشگام شکل در می سی سی پی که پا تا پس از سال 1963 ترور برادرش Medgar.

“اگر ما نمی ادامه گفت:” برگرد. دکتر Jacquelyn L. لنکستر-Denson یک رهبر آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در آلاباما “او خوب مشکل برای هیچ چیز.”

خدمات درو بسیاری از کسانی که تا به حال تنها زودگذر تعامل با آقای لوئیس اگر آنها تا به حال با او آشنا شدم اما با این وجود احساس پیوند با او.

“او همیشه به شما احساس می کنید مانند شما بودند کسی گفت:” Pasay Davidson چهارم-معلم کلاس از اوزارک علا.

شارون کالکینز-تاکر با شناسایی او گفت: چون او نیز صریح. “بدون ما,” او گفت: “هیچ چیز را دریافت کنید و هیچ چیز هرگز تغییر.”

نعش کش سمت چپ تروی و طی یک مسیر پیچ در پیچ از جاده های کشور به شهر سلما در, یک شهر تقریبا 18,000 غرب مونتگمری در آلاباما رودخانه. آن را تصویب ردیف از خانواده متوسط خانه ها و کلیساها بلکه شواهد آن زمان تا به حال نشده خیریه مانند صنعتی خرابه و فروپاشی خانه در حال بلعیده شده توسط طبیعت است.

حقوق مدنی و سیاسی رهبران با خانواده اش در شنبه شب در قهوه ای چپل A. M. E. کلیسا — نقطه شروع برای اعتراض در 7 مارس 1965 — راه رفتن از سلما به مونتگمری.

“ما در سلما بودند خوشا به دانستن جان تنگاتنگی گفت:” نماینده تری A. Sewell, یک دموکرات که کنگره منطقه شامل سلما اضافه کرد که جامعه تا به حال راه می رفت “رد پای او در سال پس از سال پس از سال است.”

اعتبار…تیموتی پیچک برای نیویورک تایمز

در خیابان در مقابل کلیسا بودند منشور اتوبوس بود که بسته بندی شده با گروه های کلیسا از گرجستان و ماهواره کامیون از ملی, اخبار سازمان. یک خط از مردم در حال انتظار برای دیدن بدن خود را snaked پایین خیابان.

تا بلوک یک گروه از مردان تن به تن یک چادر در پیاده رو برای ماهی سرخ فقط به عنوان آنها هر شنبه برای چند هفته. آنها شروع به انجام آن را به عنوان یک راه برای پر کردن زمان خالی باقی مانده توسط coronavirus مستندات و در روز شنبه آنها باقی می ماند طولانی پس از تاریک unspooling مشکلات جهان را به عنوان آنها معمولا انجام دهد.

آنها توصیف نا امیدی می آید که با زندگی در یک شهر است که برای خارجی ها بود یک موزه زنده از یکی از تاریک ترین روز. همچنین حقیقی آنها گفت: “برای دیدن این پل طولانی گرفته شده برای اعطا به عنوان یک قطعه از چشم انداز محلی تبدیل شدن به یک نشانگر از جمله مهم تاریخ است.

“ما رفت که در سراسر پل 30 بار در روز و آن معنی نیست که هر چیزی” گفت: یکی از مردان 82 ساله که تنها به نام او آرتی. او گفت که او تا به حال رشد در سلما سمت چپ برای شهر نیویورک برای چهار دهه پس از آن به خانه بازگشت.

مردان اذعان پیشرفت آنها گفت: خونریزی در سلما کمک مورد: تامین حق رای و ایجاد بیشتر اقتصادی و فرصت های آموزشی. در عین حال آنها اشاره کرد این است که تعصبات باقی می ماند دشوار است به مالش دادن دور.

“چهره ها و نام ها تغییر کرده اما این بازی است که هنوز هم این بازی گفت:” یک مرد که نام او به عنوان Roy و کسانی که نقل مکان به سلما از مونتگمری 12 سال پیش.

هنوز پل که عبور از رودخانه آلاباما و نام یک مؤتلفه فرمانده ارتش که بعد از خدمت در آمریکا حمل اهمیت زیادی.

این خونین مارس تا به حال در سمت چپ یک تاثیر ماندگار بر آقای Lewis. در Comic-Con در سن دیگو در سال 2016 او led کودکان در ماه مارس از طریق مرکز همایش cosplaying خود را با یک ژاکت شبیه به یکی از میپوشید در سال 1965 و یک کوله پشتی با یک سیب و یک پرتقال و یک مسواک و کتاب بود و او پس از آن.

او به شهر بازگشت به طور منظم. “ما به شهر سلما در تمدید می شود,” او گفت: در سالگرد 50 رویداد در سال 2015. “ما آمده بود الهام گرفته است.”

و در ماه مارس پس از او آموخته است که او تا به حال سرطان لوزالمعده جمعیت را فرا گرفته او را بر روی پل و آنها در سکوت به حرف های او گوش دادم. “من فکر کردم من که قرار بود به مرگ این پل” او گفت:.

“رفتن به خارج وجود دارد,” او گفت: آنها را در خود صدای گوش خراش. “صحبت کردن, صحبت کردن! در راه, در خوب مشکل! لازم مشکل! و کمک به نجات روح از امریکا است.”

“من قصد ندارم به تسلیم” او رفت. “من قصد ندارم به تسلیم شدن. ما قصد داریم برای ادامه مبارزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im