به دنبال زندگی در مریخ: ناسا آماده برای راه اندازی آن آخرین مریخ نوردناسا پیچیده ترین کاوشگر در عین حال با توجه به انفجار خاموش برای مریخ در یک ماموریت برای پاسخ به یکی از عمیق ترین سوال: آیا زندگی همیشه در حال ظهور در دیگر سیاره ؟

ماموریت کنترل مجموعه مناظر خود را در 28 مایل گسترده (45کیلومتر) Jezero دهانه شمال این سیاره در استوا. محل فرود یکی از مهمترین نقاط برای هر میکروبی در مریخ به حفظ شده است در سنگ تشکیل شده که دهانه برگزار شد لیک نه بار بزرگتر از Loch Ness.

این معادل 2.7 میلیارد دلار (£2.1 میلیارد دلار) رور حمل مجموعه ای از ابزار برای تجزیه و تحلیل سنگ برای “biosignatures” – شیمیایی نشانه های زندگی خواهد شد اما کش دیگر نمونه ها در سطح برای جمع آوری و بازگشت به زمین پردازنده ماموریت های آینده.

بد آب و هوا و مشکلات فنی کنار پشتکار ماموریت را سوار بر آن از نیم میلیارد کیلومتر سفر در 12.50 pm BST در روز پنج شنبه زمانی که موتورهای اطلس V موشک آن است که بسته به نور در کیپ کاناورال فلوریدا.

با کروناویروس مواج در جنوب, دولت چند از دانشمندان و مهندسان را در فلوریدا شاهد راه اندازی شد و به جای آن به دنبال حوادث آنلاین.

“این یک راه اندازی اولیه برای ما” گفت: Ken Williford معاون پروژه دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ، “من باید تا حدود 3 هر چند من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به خواب.

“طرح ما این بود که هزاران نفر از مردم وجود دارد. ما تیم علمی به تنهایی 400 نفر و همه قرار بود به دعوت. آن را بسیار متفاوت است. ما جشن خواهیم از راه دور.”

حتی بدون این بیماری همه گیر به رقابت با ماموریت یک چالش بوده است. فراتر از توسعه قدرتمند ابزارهای جدید و به روز رسانی اتوماتیک سیستم مهندسین ساخته شده است یک هلیکوپتر برای مریخ نورد برای استقرار اولین را به هوا در یک سیاره دیگر.

نام نبوغ 1.8 کیلوگرم هلیکوپتر خواهد بود “pathfinder” برای آینده rotorcraft که طلایه دار پیش از رباتیک rovers و شاید حتی فضانوردان و کاوش زمین فراتر از دسترس هم گفت: MiMi Aung این نبوغ مدیر پروژه. باید پشتکار لمسی پایین با خیال راحت نبوغ تلاش خواهد کرد تا به پنج پرواز بیش از 30 روز چنگ می زنند به نازک مریخ هوا با چهار 1.2 متر طول فیبر کربن پره های در حال چرخش در از 2400 دور در دقیقه.

“عصبانیت و ناخن جویدن در خواهد آمد در سطح” آنگ گفت: نگهبان. “زنده ماندن شب اول برای ما این است که رفتن را خواهد داشت.”
A close-up view of a full-size model of the Ingenuity helicopter

اما برای اولین بار آن را دریافت وجود دارد. سفر به مریخ در حال دلهره آور شاهکارهای اخیر موفقیت های ناسا مریخ بینش و کنجکاوی ماموریت انجام هیچ چیز به تغییر است. کم مریخ جاذبه و rarefied جو را ورود نزول و فرود به طوری که مملو پرواز مهندسین مستعد ابتلا به استفاده از کلمه “terror”.

پس از هفت ماه از سفر بین سیارهای در فوریه 2021 فضاپیما خواهد پانچ به مریخ آسمان در چنین سرعت که خود را سپر حرارتی را از کار افتاده در 2,370 C (4,298 F). با پیشرانه برای کنترل کاوشگر را خط به سمت آن محل فرود پاپ چتر نجات و سپس آن را برش شل نزولی نهایی 10km به سطح در هشت retrorockets.

همه به خوبی در حال پشتکار خواهد شد زمین در Jezero دهانه در لبه غربی Isidis Planitia های غول پیکر, تاثیر حوضه شمال مریخ استوا. سایت برداشت شد از بیش از 60 نامزد به دلیل وعده خود برای حفظ نشانه هایی از زندگی است. دهانه بود که از خانه باستانی دریاچه و رودخانه دلتا که ممکن است جمع آوری شده و به خاک مریخ به میکروب و قفل آنها را در سنگ ساخته شده از خاک رس متراکم شده و یا گل.

نصب شده در پایان آن بازوی روباتیک دو ابزار است که پشتکار را با استفاده از به جستجو برای نشانه هایی از زندگی گذشته یا امیدوار کننده سنگ برای بازگشت به زمین است. این Pixl (سیاره دستگاه X-ray lithochemistry) می توانید انفجار سنگ با کوچک اما قدرتمند پرتو به خود را نشان می دهد عنصری آرایش. ابزار دیگری به نام Sherloc را اسکن سنگ برای مولکولهای آلی و معدنی است. نکات زندگی ممکن است دروغ نه تنها در آلی اما بافت و الگوهای ترکیبات دانشمندان در سنگ.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که هیچ نشانه ای از زندگی ما را پیدا خواهد کرد بسیار مبهم و بسیار دشوار است برای تفسیر و دشوار و یا غیر ممکن است برای رسیدن به درست اجماع علمی در” Williford گفت. “ما بسیار خوب قابلیت برای پیدا کردن پتانسیل نشانه هایی از زندگی, اما ما نیاز به این نمونه ها و بسیاری از افراد مختلف مطالعه آنها را با بسیاری از تکنیک های مختلف برای سال برای رسیدن به هر چیزی شبیه اجماع علمی.”

مریخ تصویر

علامت Sephton, زیستشناس نجومی در امپریال کالج لندن است که بخشی از تیم است که تصمیم خواهد گرفت که نیم کیلو سنگ را به زمین بی سابقه feat ناسا ممکن است رسیدن به آژانس فضایی اروپا در 2031.

“ما می تواند در مورد به گام بیش از بسیار عمیقی آستانه,” او گفت:. “ما صحبت در مورد امکان یافتن حیات در مریخ, اما مردم فراموش می کنند که در صورتی که اتفاق می افتد و این قطعی است که یک مرحله تغییر دهید. که یک خط عبور شما و شما هرگز به بازگشت. این به ما می گوید که در همه جا در جهان که در آن شما باید شرایط مناسب, مناسب, مواد خام و کمی زمان است که زندگی باید بهار.

“من بسیار هیجان زده هستم اما عصبی که هر چیزی ممکن است اتفاق می افتد که متوقف می شود این فرصت از طول عمر. این یک امتیاز برای درگیر می شود. این تاریخی است. من نمی خواهم هر چیزی را به اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im