اسرار Jackie Kennedy Onassis را بی عیب و نقص, زیبایی, رژیم نشان داد


جکی کندی اسرار زیبایی نشان داد: متخصص پوست یادداشت آشکار بانوی اول اعمال تونر صورت به زیر بغل و نگهداری راه رفتن به یک حداقل از ترس ابتلا به واریس

  • بانوی اول سابق شناخته شده بود برای او کاملا coiffed و متناسب با دامن مناسب
  • نیویورک متولد ژاکلین بود یک مشتری از نیویورک متخصص پوست Erno لاسلو
  • لاسلو از مجارستان, درمان, ستاره مانند آدری هپبورن و مرلین مونرو
  • محصولات مراقبت از پوست مشاوره یادداشت برای جکی مورخ 1 مه سال 1963 منتشر شده است
  • آنها خود را نشان می دهد مراقبت از پوست رژیم و محصولات او استفاده می شود
  • بسیاری از این محصولات هنوز در دسترس است برای خرید امروز

با او خورشید را بوسید رنگ و کاملا coiffed مو, Jackie Kennedy Onassis شد یک آیکون سبک از 1960s – و در حال حاضر او سخت رژیم زیبایی نشان داده شده است.

این بانوی اول سابق و بیوه یونانی حمل و نقل نجیب زاده ارسطو Onassis در نیویورک متولد شد و بنا به گزارش یک مشتری به طور منظم از مجارستان متخصص پوست Dr Erno لاسلو که مستقر در شهر.

کشف مشاوره اسناد منتشر شده توسط Dr Erno لاسلو موسسه که در وام به نیویورک آرایش موزه ارائه هرگز قبل دیده می شود نگاه اجمالی از جکی را متناسب با روال مراقبت از پوست.

تایپ یادداشت به تاریخ مارس 1, 1963, پیشنهاد شخصی نسخه ای برای مادر از سه زن که در سال 1994 فقط در سن 64 – و حتی شامل برخی از راهنمایی برای شوهرش جان اف کندی که ترور شد شش ماه بعد.

With her sun-kissed complexion and perfectly coiffed hair, Jackie Kennedy Onassis was a style icon of the Sixties - and now her strict beauty regime has been revealed for the first time. Pictured circa 1960s

با او خورشید را بوسید رنگ و کاملا coiffed مو, Jackie Kennedy Onassis شد یک آیکون سبک دهه شصت – و در حال حاضر او سخت رژیم زیبایی نشان داده شده است برای اولین بار. تصویر حدود 1960

نکات آرایشی مناسب برای یک بانوی اول: جکی کندی رژیم نشان داد

چهره

هرگز درخواست بیشتر روغن یا کرم بر روی صورت از آنچه او توصیه شده بود’ در غیر این صورت ‘ضربه’ هرگز ناپدید می شوند و دانه های سرسیاه و جوش های ظهور خواهد کرد.

بدن

ماساژ روغن به دست و پا.

تحت اسلحه

اعمال نور ادامه هر زمان که او اعمال آن را بر روی صورت خود

ورزش

راه رفتن روی زمین گلف در کیپ Cod حتی اگر ورزش خسته کننده او را در وهله اول’ و او ‘ترس از گرفتن vericose رگهای’.

قرار گرفتن در معرض آفتاب

‘آفتاب خوب است برای او و او نباید ترس از گرفتن لکه های قهوه ای’ چون دکتر ‘آنها را محو در پاییز’.

برای JFK

درخواست روغن قبل از حمام کردن (او چهار روز) و تونر پس از آن برای کاهش جوش جوش. استفاده از برنزه کننده نفت در خورشید است.

رژیم غذایی

صبحانه: دو عدد تخم مرغ آب پز, هالیوود, نان تست با عسل, چای, شیر خامه گرفته.

ناهار: گوشت کبابی; پنیر یا چیزی مانند شیر خامه گرفته.

شام: گوشت; سالاد شاهی آبی یا هر گیاهی وجود دارد.

تبلیغات

آنها را آشکار فریبنده بانوی اول گرفتار شد توسط دانه های سرسیاه و جوش و ارائه دستورالعمل های خاص مبتنی بر این واقعیت است که زن و شوهر بودند از رفتن به کیپ کاد در تعطیلات – نهایی خود را در تعطیلات با هم.

بسیار شخصی و سند مشترک, در, آرایش, موزه Instagram صفحه شروع با برجسته دستورالعمل های طراحی شده برای زمانی که دما به بیش از 70 درجه تا پایان ماه سپتامبر’.

Dr لاسلو می رود به دستور جکی به استفاده از یک تونر صورت در زیر بغل هر زمان که او اعمال می شود آن را به صورت او – توصیه نور خود کنترل کننده است که هنوز هم در فروش امروز.

او همچنین توصیه می کند یک پروتئین-رژیم غذایی سنگین احتمالا با پوست خود در ذهن با دو تخم مرغ آب پز برای صبحانه و مقدار زیادی از ماهی ‘مهم نیست که چه نوع’.

The notes (pictured) reveal the glamorous First Lady was plagued by blackheads and pimples, and offer specific guidelines based on the fact the couple were heading to Cape Cod on holiday - their final vacation together

یادداشت ها (تصویر) آشکار فریبنده بانوی اول گرفتار شد توسط دانه های سرسیاه و جوش و ارائه دستورالعمل های خاص مبتنی بر این واقعیت است که زن و شوهر بودند از رفتن به کیپ کاد در تعطیلات – نهایی خود را در تعطیلات با هم

The unearthed documents reveal the glamorous First Lady was plagued by blackheads and pimples - as was her husband on his back - and offer specific guidelines based on the fact they were heading to Cape Cod on holiday - their final vacation together. Pictured arriving at San Antonio airport during a campaign tour of Texas, 21st November 1963

به کشف اسناد و مدارک نشان می دهد پر زرق و برق بانوی اول گرفتار شد توسط دانه های سرسیاه و جوش – به عنوان او شوهر خود را به عقب و ارائه دستورالعمل های خاص بر اساس واقعیت آنها از رفتن به کیپ کاد در تعطیلات – نهایی خود را در تعطیلات با هم. تصویر پس از رسیدن به سن آنتونیو فرودگاه در طول مبارزات انتخاباتی تور تگزاس, 21st November 1963

Dr لاسلو همچنین تا حدودی بحث برانگیز خواستار جکی به خندق کلاه خود را به دلیل اشعه های خورشید هستند ‘برای او’ اضافه کرد که او باید نه ترس از لکه های قهوه ای’ را ‘آنها را محو در پاییز’.

این مقاله همچنین نشان می دهد که بانوی اول سابق یافت پیاده روی خسته کننده ‘ و ترس از او می خواهم توسعه واریس, اما,,,, Dr لاسلو اصرار ورزش خوب برای او.

برای جلب رضایت او او وعده داده شده را به قدم زدن در زمین گلف در کیپ Cod’.

Dr لاسلو بر اهمیت جکی تقاضا بیشتر روغن و کرم به صورت خود نسبت به او توصیه می شود – در غیر این صورت او ‘ضربه’ هرگز ناپدید می شوند و او ‘دانه های سرسیاه و جوش های ظهور خواهد کرد’.

او همچنین توصیه می شود او را ماساژ pHel نفت – با نام مستعار Erno لاسلو Phelityl نفت (قبل از پاک کننده روغن هنوز هم در دسترس است) – به پاها و بازوها – با یادداشت های آشکار جکی به این محصول برای استفاده بر روی پشت خود را به دلیل آن را ‘تا خشک و معافیت در جوش چون او به حمام چهار روز.

Dr لاسلو پیشنهاد JFK با استفاده از برنزه کننده نفت در خورشید و سعی در استفاده از نور خود را کنترل لوسیون پس از حمام کردن – با ‘Mrs K’ موافقت خود را برای صحبت کردن با او در مورد آن.

او همچنین مجموعه ای از یک پیشنهاد برنامه رژیم غذایی برای بانوی اول سابق که شامل دو تخم مرغ آب پز, ‘هالیوود نان تست’ – کره نان برش را به محافل و کبابی در حرارت کم با یک تخم مرغ شکسته را به وسط آن را با عسل و چای را با شیر برای صبحانه و به دنبال آن کبابی گوشت و پنیر برای ناهار و گوشت با سالاد شاهی آبی برای شام.

Jackie, pictured with her husband John F Kennedy and their daughter Caroline, said she used to eat an apple 'once in a while' when having lunch with her children

جکی تصویر با شوهرش جان اف کندی و دخترش کارولین گفت که او استفاده می شود به خوردن یک سیب ‘یک بار در در حالی که’ وقتی که صرف ناهار با فرزندان خود

آن را نیز اعلام کرد او شامپاین نوشید چرا که ‘است که در مورد تنها چیزی که او می نوشد’.

هنگامی که او پرسید که آیا او دوست داشت رفتار شیرین جکی پاسخ گفته هیچ اضافه کرد: “من خوردن یک سیب یک بار در در حالی بود که من باید ناهار با کودکان است.’ او همچنین اظهار داشت که او متنفر کمپوت’ اما مانند آب.

دورین بلاخ از بنیانگذاران و مدیر اجرایی در آرایش موزه شرح داده شده در این سند به عنوان یک “تاریخی gem’.

‘آن صحبت می کند به نقش زنان در جامعه و اهمیت زیبایی و بی عیب و نقص تصاویر در سیاست در 1950s و 1960s,” او گفت:.

بود که دکتر Erno لاسلو?

Dr Erno لاسلو متولد مجارستان در سال 1897 و مطالعه پوست آسیب شناسی و بیماری تحت Professor Max Joseph, لقب پدر ‘از مدرن پوست’.

او با افتتاح اولین موسسه در بوداپست کامل با یک آزمایشگاه که در آن او توسعه یافته قرار دادی درمان قبل از حرکت به نیویورک در سال 1938 با همسر خود Iren جایی که او راه اندازی یک موسسه در خیابان پنجم.

برخی از اولیه خود را به خوبی شناخته شده و مشتریان شامل کاترین هپبورن, Otto Preminger و Archduchess Franz Josef. Greta Garbo پرداخت اولین سفر او در سال 1940 یک سال پس از این موسسه افتتاح شد. معروف دیگر مشتریان عبارتند از: آدری هپبورن – که یک بار گفت: “من مدیون 50 درصد از زیبایی من به مادرم و دیگر 50 درصد به Erno لاسلو” – و مرلین مونرو.

او پیشگام تعدادی از محصولات نوآورانه و معرفی فرمول خاص برای درمان طیف وسیعی از بیماری های پوستی. Dr لاسلو توسعه محصولات حاوی SPF و مستعد آکنه محصولات مراقبت از پوست خط برای کمک به درمان این بیماری.

او معرفی مفهوم ‘مراسم’ مراقبت از پوست روال ارائه نسخه برای مشتریان خود و برای اولین بار به معرفی پاک کننده روغن و میله و مفهوم دو پاک’.

پس از تبدیل شدن به یک استاد پزشکی دکتر لاسلو توسعه پیشگامانه Phormula 3 خط برای مشتریان خصوصی. Phormula 3-1 شد سفارشی برای درمان آکنه حاد شاهزاده استفانی از مجارستان.

Phormula 3-8 ایجاد شد برای مرلین مونرو به التیام زخم در معده است. امروز دوباره به راه افتادند در اوایل 2000s Phormula 3-9 است مورد استفاده توسط صدها نفر از زنان برای ترمیم و محافظت از پوست خود از التهاب و استرس است.

منبع: Erno لاسلو نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>