وزیر امور خارجه مایک Pompeo می گوید ما است ‘به’ منع Infinite


اخبار: وزیر خارجه مایک Pompeo می گوید ما است ‘به’ منع Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی در میان نگرانی های امنیتی

  • ایالات متحده ‘به’ منع Infinite نگرانی پلت فرم رسانه های اجتماعی به شمار تهدیدی برای امنیت ملی
  • وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که او و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گرفتن گزارش می دهد که کاربران تلفن همراه داده ها ممکن است به اشتراک گذاشته شده با پکن ‘بسیار جدی’
  • نظرات ساخته شد Pompeo وقتی پرسید که آیا ایالات متحده باید با توجه به ممنوعیت چینی, رسانه های اجتماعی, برنامه های, به خصوص Infinite’
  • “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آن چیزی است که ما در حال نگاه کردن به,’ Pompeo گفت:
  • بالا دیپلمات افزود که آمریکایی ها باید تنها با دانلود این برنامه اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین’

ایالات متحده ‘به’ منع Infinite نگرانی پلت فرم رسانه های اجتماعی به شمار تهدیدی برای امنیت ملی وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

Pompeo گفته فاکس نیوز’ لورا اینگرام که او و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گرفتن ادعا می کند که برنامه جمع آوری کاربران تلفن همراه داده ها و سپس سهام این اطلاعات به طور مستقیم با پکن ‘بسیار جدی’.

نظرات ساخته شد Pompeo وقتی پرسید که آیا ایالات متحده باید با توجه به ممنوعیت چینی, رسانه های اجتماعی, برنامه های, به خصوص Infinite.’

‘با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست’ Pompeo گفت. “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آن چیزی است که ما به دنبال در.’

بالا واشنگتن دیپلمات افزود که آمریکایی ها باید تنها با دانلود این برنامه اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین.’

Pompeo told Fox News' Laura Ingram that he and President Trump are taking reports that users' cellphone data may be being shared directly with Beijing 'very seriously'

Pompeo گفته فاکس نیوز’ لورا اینگرام که او و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گرفتن گزارش می دهد که کاربران تلفن همراه داده ها ممکن است که به طور مستقیم با پکن ‘بسیار جدی’

TikTok, a short-form video app owned by Beijing-based ByteDance, has been repeatedly criticized by US politicians who say they're worried about Chinese laws requiring domestic companies 'to support and cooperate with intelligence work controlled by the Chinese Communist Party'

Infinite یک فرم کوتاه تصویری نرم افزار متعلق به پکن بر اساس ByteDance شده است بارها و بارها مورد انتقاد قرار ما سیاستمدارانی که می گویند آنها نگران چینی قوانین نیاز به شرکت های داخلی ‘به حمایت و همکاری با کار اطلاعاتی و کنترل شده توسط حزب کمونیست چین’

Pompeo سخنان آمده در میان افزایش تنش ها بین آمریکا و چین در طول حمل از شیوع کروناویروس چین اقدامات در هنگ کنگ و نزدیک به دو سال جنگ تجاری.

Infinite یک فرم کوتاه تصویری نرم افزار متعلق به پکن بر اساس ByteDance شده است بارها و بارها مورد انتقاد قرار ما سیاستمدارانی که می گویند آنها نگران چینی قوانین نیاز به شرکت های داخلی ‘به حمایت و همکاری با کار اطلاعاتی و کنترل شده توسط حزب کمونیست چین.’

این نرم افزار که در دسترس است برای دانلود در چین به دنبال فاصله خود را از آن چینی ریشه به درخواست تجدید نظر به مخاطبان جهانی.

Infinite گفت: قبلا که این عمل به طور جداگانه از ByteDance و ادعا کرد که آن مراکز داده قرار دارد به طور کامل در خارج از چین و این که هیچ یک از این اطلاعات منوط به قانون است.

برنامه که دانلود شده است بیش از 175 میلیون بار در ایالات متحده می گوید از آن کاربران آمریکایی در ایالات متحده با یک سرور پشتیبان در سنگاپور است.

یک سخنگوی شرکت سی ان ان گفت در ماه مه که به آن فکر می کند نگرانی های امنیت ملی هستند ‘بی اساس است.’

Infinite شده است ممنوع توسط اداره امنیت حمل و نقل (TSA), Department of Homeland Security, و همچنین در دولت صادر شده دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده توسط ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی ایالات متحده.

'I don't want to get out in front of the President [Donald Trump], but it's something we're looking at,' Pompeo said

“من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آن چیزی است که ما در حال نگاه کردن به,’ Pompeo گفت:

TikTok has said previously that it operates separately from ByteDance and claimed its data centers are located entirely outside of China, and that none of that data is subject to Chinese law.

Infinite گفت: قبلا که این عمل به طور جداگانه از ByteDance و ادعا کرد که آن مراکز داده قرار دارد به طور کامل در خارج از چین و این که هیچ یک از این اطلاعات منوط به قانون است.

نیویورک و سناتور چاک شومر در نامه ای به TSA مدیر David Pekoske افزایش نگرانی ها در مورد راه چین متعلق به برنامه دسته داده های کاربر در ماه فوریه است.

TSA در پاسخ به شومر در نامه ای اعلام کرد که کارکنان دیگر نمی خواهد با استفاده از این برنامه به عنوان بخشی از سازمان استراتژی رسانه های اجتماعی.

‘TSA هرگز انتشار هر گونه محتوا به Infinite و نه آن را تا به حال کارگردانی بینندگان به Infinite,’ آژانس در بیانیه ای گفت.

‘تعداد کمی از TSA کارکنان قبلا با استفاده Infinite بر روی دستگاه های شخصی خود برای ایجاد فیلم برای استفاده در TSA رسانه های اجتماعی, توسعه, اما این عمل از قطع شده است.’

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده در ایالات متحده در اواخر سال گذشته نیز ادعا کرد که Infinite آمد از قبل لود شده با نرم افزار نظارت است.

‘Infinite مخفیانه دارای دیوارهایی به بالا و انتقال به سرور در چین مقادیر عظیمی از خصوصی و شخصا-شناسایی اطلاعات کاربر است که می تواند به شناسایی مشخصات و پیگیری و فعالیت های کاربران در ایالات متحده در حال حاضر و در آینده’ طرح دعوی در دادگاه به عنوان خوانده شده.

‘Infinite نیز مخفیانه گرفته شده محتوای کاربر مانند پیش نویس ویدئوها در نظر گرفته شده هرگز برای انتشار بدون آگاهی کاربر و یا رضایت. در Infinite را با نشاط و سرگرم کننده می آید در هزینه های سنگین.’

The app was also recently banned in India along with 58 other Chinese apps after a border clash between the two nations in which 20 Indian soldiers died (Members of the Working Journalist of India (WJI) hold placards urging citizens to remove Chinese apps and stop using Chinese products during a demonstration against the Chinese newspaper Global Times)

این نرم افزار نیز به تازگی ممنوع در هند همراه با 58 دیگر برنامه های چینی پس از یک مرز درگیری میان دو کشور است که در آن 20 سربازان هندی درگذشت (اعضای کار روزنامه نگار از هند (WJI) نگه داشتن پلاکارد ترغیب شهروندان به حذف برنامه های چینی و جلوگیری از استفاده از محصولات چینی در طول یک تظاهرات در برابر روزنامه چینی گلوبال تایمز)

این نرم افزار نیز به تازگی ممنوع در هند همراه با 58 دیگر برنامه های چینی پس از یک مرز درگیری میان دو کشور است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

دولت هند گفت: برنامه ‘مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی’, وزارت فناوری اطلاعات گفت.

بخش اضافه شده است که برخی از برنامه ها نیز یافت شده است که به سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند’ هر چند موفق به مشخص کردن برنامه های گفته مسئول است.

Infinite هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت DailyMail.com درخواست برای اظهار نظر در Pompeo اظهارات.

گزارش رویترز اواخر روز دوشنبه که Infinite خواهد, خروج, دلار هنگ کنگ, بازار در روز, تصمیم گیری برای انجام این کار پس از چین ایجاد یک فراگیر, جدید امنیت ملی قانون برای نیمه مستقل شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de