سیاتل تظاهرات: آتش سوزی و اسپری فلفل به تظاهرات از طریق شهرستان

سیاتل — پس از هفته ها از تشدید درگیری ها بین معترضان و مقامات فدرال در پرتلند سنگ., جمعیت حدود 2000 نفر بسیج در سیاتل در شنبه راهپیمایی را از طریق خیابان و درگیری با پلیس.

سه افسر پلیس مجروح شدند از جمله یکی که در بیمارستان بستری شد با یک پا آسیب ناشی از مواد منفجره و 16 معترضان دستگیر شدند که از اوایل شب, پلیس گفت:.

حمل علائم مانند “فدرال به خانه” و فریاد شعارهای “نه عدالت بدون صلح” معترضان متوقف شده در سایت در آینده جوانان بازداشتگاه و روشن ساختمان وجود دارد در آتش است. برخی از شکست ویندوز از کسب و کار در این نزدیکی هست.

پلیس مواجه جمعیت در کاپیتول هیل محله استقرار فلش نارنجک و اسپری فلفل قبل از آنها شروع به مصرف مردم را بازداشت.

پاشا Mukherjee, 52, از کرکلند بشویید. گفت: او شده است معترض در خیابان ها پس از مه و گفت که نگران کننده به او را به دیدن چنین تاکتیک های تهاجمی توسط پلیس است.

“این کشور من مهاجرت به گفت:” خانم موکرجی که وارد شده از هند بیش از 30 سال پیش. “این احساس که ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک دولت فاشیست و پلیس دولت است.”

ميشود وحشی در سیاتل گفت: این تظاهرات به هدف در هر دو مقامات محلی و استقرار ماموران فدرال که برپا سرکوب طولانی مدت اعتراض در پورتلند. آقای Savage گفت: اجرای قانون تاکتیک در پورتلند که شامل استفاده از گاز اشک آور و جمعیت-کنترل مهمات بودند خطرناک و نامناسب است.

اعتبار…تد S. وارن/آسوشیتد پرس

“این بسیار سخت اسلاید در یک بسیار خشونت آمیز جهت” آقای Savage گفت: به عنوان او خود را شسته و چشم از اسپری فلفل و nursed یک زخم بر روی بازوی خود را از یک فلش نارنجک.

مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مارس مشتعل تظاهرات توده ای به خود جلب کرد که میلیون ها نفر به خیابان ها در ده ها تن از شهرستانها اما کسانی که در تظاهرات مشکلاتی روبرو شده اند در بسیاری از شهرستانها.

سیاتل و پورتلند, اما, اند دیده می شود گسترش تظاهرات. سیاتل معترضان در یک نقطه گذاشته و ادعا می کنند به چند بلوک از کاپیتول هیل محله و اعلام یک منطقه خودمختار. پس از یک سری از تیراندازی وجود دارد چراغ پلیس برای روشن شدن این منطقه تظاهرات فروکش کرده بود.

پورتلند در ضمن همچنان ادامه دارد و اعتراض برخی از سنگین ترین تظاهرات در اطراف ساختمان های فدرال در شهر. رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی برای حفاظت از مجسمه های فدرال و اموال وزارت امنیت داخلی مستقر تاکتیکی تیم را به این شهر آغاز یک سری از درگیری که منجر به مجروح شدن معترضان بازرس کل تحقیقات و تماس از رهبران محلی برای ماموران فدرال را ترک کنند.

اعتراض جمعیت در این شهرستان باید دارای عقاید به هزار و تظاهرات وجود دارد ادامه. این هفته مقامات فدرال مستقر تاکتیکی تیم به سیاتل و معترضان اشاره کرد که توسعه را به عنوان یک دلیل برای روز شنبه تظاهرات.

در حالی که پورتلند اعتراضات محور در مرکز شهر تظاهرات در روز شنبه پرسه می زدند مناطق شرق مرکز شهر هسته که در آن شهر فدرال دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net