سیاتل: پلیس به دنبال انگیزه راننده پس از بازدید معترضان به قتل یکیک نفر کشته و یک باقی مانده در بیماری جدی بعد از یک ماشین سوار به معترضان در یک اتوبان در سیاتل.

تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل درگذشت شنبه شب در Harborview Medical Center, بیمارستان, سخنگوی سوزان گرگ گفت.

تیلور و Diaz, عشق, 32, پورتلند اورگان, شد, ضربه ماشین که خمرهای شکل از طریق یک پاچه جمعیت معترضان در بین 5 در حدود 1.40 هستم در شنبه, مقامات گفت. عشق در بیماری جدی در بخش مراقبت ويژه Harborview گرگ گفت.

Dawit Kelete سیاتل سوار ماشین در اطراف وسایل نقلیه است که مسدود کردن I-5 و با سرعت به جمعیت حدود 1.40 هستم با توجه به گزارش پلیس. تصویری گرفته شده در صحنه تظاهرات نشان داد که مردم فریاد “ماشین! خودرو!” قبل از فرار از جاده.

عشق بود فیلمبرداری این تظاهرات در نزدیک به دو ساعته Facebook livestream زیر نویس “سیاه Femme آوریل طول می کشد I-5″ هنگامی که فیلم به پایان رسید به طور ناگهانی. با حدود 15 ثانیه به سمت چپ فریاد ” ، ” شنیده می شود به عنوان دوربین شروع به لرزش قبل از نواختن می لاستیک و صدای تاثیر هستند شنیده می شود.

گرافیک تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد سفید جگوار مسابقه به سوی گروهی از معترضان که ایستاده بودند پشت چند ماشین پارک, راه اندازی برای حفاظت از. ماشین منحرف در اطراف وسایل نقلیه دیگر و ناودان به دو معترضان ارسال آنها پرواز را به هوا.

راننده بود که به تنهایی از صحنه گریخت سپاهی تعقیب Van Cleave گفت. یکی دیگر از معترضان که در یک ماشین و تعقیب راننده برای حدود یک مایل. او قادر به متوقف کردن او را با کشیدن ماشین خود را در مقابل جگوار, Van Cleave گفت. سربازان وارد شدند و راننده قرار داده شد در بازداشت است.

Kelete شرح داده شد توسط دفاتر به عنوان محفوظ و عبوس با توجه به اسناد دادگاه. او همچنین پرسید که آیا پیاده شد OK. Kelete رزرو شده بود به پادشاه تادیبی شهرستان در صبح روز شنبه در دو فقره فضایی حمله. به قید وثیقه رد شد. او در جلسه دوم در روز دوشنبه.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان که در آن Kelete کردم به ایالتی که بسته شده بود توسط گشت دولت برای بیش از یک ساعت. مقامات گفتند آنها مشکوک Kelete سوار راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار و رفت و از طریق یک مانع است که بسته اتوبان.

سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل است.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شده بودند در این هفته پس از آنکه مقامات پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه چهار شنبه صبح.

دولت واشنگتن گشت گفت که آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد معترضان برای ورود به I-5 و دستگیری عبور و مرور در آزادراه که معترضان به حال تعطیل 19 روز در یک ردیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de