سیاتل: یک نوجوان کشته و دیگری زخمی در تیراندازی پلیس-منطقه آزاد

16-year-old مرده است و 14 سال است که در شرایط بحرانی در آخرین سری از تیراندازی در داخل سیاتل خود اعلام کرد پلیس-منطقه آزاد شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل برگزار شد (ریز ریز).

در ابتدا خانه را به صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز در 10 روز گذشته چهار نفر دیگر به ضرب گلوله کشته شدند در منطقه از جمله یک جوان 19 ساله که کشته شد. خشونت را ترک کرده است برخی از مقامات به طور جدی سوال ایمنی از گاه و به دنبال برداشتن قدم برای از بین بردن آن است.

افسران گفت: در پلیس وبلاگ که در مورد 3هستم روز دوشنبه یک جیپ چروکی SUV گزارش شده در نزدیکی یک ریز ریز کردن سد بتنی که در اطراف در اعتراض به منطقه است. چند ناشناس افراد پس از اخراج عکس به وسیله نقلیه.

“دو مجروح افراد احتمالا سرنشینان جیپ” بودند و پس از آن گرفته شده به Harborview medical center, به گفته پلیس وبلاگ. یکی منتقل شد و توسط یک وسیله نقلیه خصوصی در حالی که دیگر گرفته شده توسط پزشکان. پلیس در حال تحقیق در مورد تیراندازی.

ریز ریز کردن و در اصل نام کاپیتول هیل خودمختار منطقه و یا “Chaz” تاسیس شد حدود سه هفته پیش پس از یک سری از خطرناک درگیری بین مردم و اجرای قانون در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس را برانگیخت با کشتن جورج فلوید. درگیری به اوج خود رسید در پلیس خود را رها حوزه ساختمان در این منطقه است.

معترضان مسالمت آمیز پر شده این منطقه با مواد غذایی رایگان و باغ جامعه, برگزار شد و سخنرانی شب فیلم و آموزش-ins. در سراسر جاده اصلی در گاه برخی از افراد از رنگ سیاه و سفید “زندگی” موضوع در بزرگ نامه های رنگارنگ.

اما به تازگی با رگبار شب اسلحه, خشونت, تعداد تظاهرکنندگان را به طور چشمگیری کاهش یافته است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اشغال منطقه در دوشنبه کارمن بهترین رئیس پلیس گفت: این وضعیت در ریز ریز شد “امن نیست برای کسی” و گفت: معترضان باید حرکت در خارج از این منطقه است.

“به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار با زن عمو و برادران من نمی خواهم آنها را در این منطقه,” او گفت:.

اما بهترین نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد زمانی که مقامات را آغاز برچیدن این منطقه.

“من نمی توانم تلگراف چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:. “من می توانم به شما بگویم که من فکر می کنم به اندازه کافی به اندازه کافی است که من کاملا می توانم.”

جنی Durkan سیاتل شهردار قبلا گفت: در دیدار با معترضان جمعه که بتن موانع اطراف در اعتراض به منطقه خواهد بود برداشته شده در روز یکشنبه و کسانی که به طور مستقیم در خارج از پلیس شرق حوزه خواهد بود سمت چپ با توجه به همگرایی رسانه های خبری تنها سازمان مجاز در این نشست است. اما هیچ خدمه وارد سهشنبه به آنها را حذف کنید و از 3 بعدازظهر روز دوشنبه سنگر بودند ،

یک گروه بزرگی از سیاتل وزارت حمل و نقل خدمه سعی کرده بود برای حذف موانع در اوایل صبح روز جمعه اما متوقف شد توسط چند نفر نشستن و یا دراز کشیدن بر روی زمین در مقابل تجهیزات.

در روزهای اخیر برخی از افراد در ریز ریز کردن باید نقل مکان کرد و چادر خود را به دور از کال Anderson, پارک, پس, آنها نزدیک به پلیس حوزه. اما بسیاری هنوز هم باقی می ماند در پارک. سوال باقی می ماند در مورد چگونه معترضان را پاسخ به این شهرستان تلاش برای حذف موانع و آنچه اتفاق می افتد به کسانی که هنوز در پارک.

ساعت پس از تیراندازی یک زن آمریکایی آفریقایی تبار بود که این گزارش تحت فشار قرار دادند توسط Fox News خبرنگار دن اسپرینگر با توجه به جرثقیل Drungo یک فعال سیاسی در ریز ریز کردن که شاهد این حادثه بود.

Drungo گفت: Springer پس از آن در کامیون خود و معترضان آن را احاطه کرده, درخواست برای عذرخواهی. یک زن به طور خلاصه صعود در بالای کامیون. فعالان گفت: خبرنگار شخصی جزئیات امنیتی بیرون آمد و سعی کردم به اسپری فلفل آنها, و گروه نقل مکان کرد و یک سد بتنی در مقابل کامیون به او جلوگیری از ترک.

خبرنگار بعد از ماشین و مرد دیگری با فاکس سعی کامیون به حرکت می کند. در حالی که رانندگی بسیار به آرامی Drungo مرد گفت: او را ضربه.

“من پشت کردم در جلوی ماشین و راننده نگه داشته رانندگی” Drungo گفت: نگهبان.

“من دست به دست شد تا در هوا, و او به من رسید شش بار. من به او گفتم برای جلوگیری از,” او اضافه شده است.

رادیو فردا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک صدای جیر جیر در اوایل دوشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “سیاتل غارتگران آشوبگران دولت و معترضان’ در حال حاضر به دلیل خودداری از ترک ‘خرد’ منطقه. آنها باید صفر احترام به دولت یا شهردار سیاتل یا فرماندار ایالت واشنگتن! خوب نیست!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de