سیاتل رسانه ها باید با ارائه عکس اعتراض به پلیس و قاضی قوانین

یک قاضی دستور داده است تا پنج سیاتل, اخبار رسانه های مطابق با حکم و به اداره پلیس سیاتل منتشر نشده, ویدیو و عکس از 30 مارس نژادی عدالت اعتراض.

پادشاه county superior court judge, Nelson Lee طرفه با پلیس به حکمی که آن حکم اجرا شد به سیاتل تایمز گزارش داد. لی متوجه شد که عکس ها و ویدئو های ما حیاتی بود برای رسیدگی به اتهام آتش سوزی وسایل نقلیه پلیس و سرقت پلیس اسلحه.

لی گفت: سازمان های خبری شد و نه حفاظت شده توسط یک ایالت واشنگتن سپر قانون است که در بسیاری از شرایط متوقف می شود مقامات از اخذ خبرنگاران مواد منتشر نشده.

قاضی اعمال برخی از محدودیت و گفت: پلیس می تواند با استفاده از این تصاویر برای شناسایی متهمان تنها در آتش سوزی و تفنگ و تحقیقات است. احضاریه خواهد بود محدود به دوربین حرفه ای تجهیزات و نه خبرنگاران همراه عکس ها و ویدئوها.

سیاتل تایمز و ایستگاه های تلویزیونی کیرو, پادشاه, KOMO و KCPQ شد subpoenaed برای تصاویر گرفته شده در طول 90 دقیقه span در چهار بلوک منطقه مرکز شهر.

لی حکم داد که پلیس ملاقات کرده بود بار خود را برای غلبه بر قانون سپر: که تصاویر “بسیار مادی و مرتبط” و “بحرانی یا لازم” برای اثبات یک موضوع است که قانع کننده منافع عمومی برای افشای آن. گرفتن سرقت سلاح کردن خیابان بود و یک فوتی و فوری مورد علاقه لی یافت.

این قانون همچنین نیاز به نشان می دهد که همه “معقول و در دسترس به معنی” برای به دست آوردن اطلاعات خسته شده بود.

میشل Matassa Flores, سیاتل تایمز’ سردبیر اجرایی گفت: کاغذ به شدت به مخالفت با حکم و “معتقد است این نهاد استقلال ما و حتی کارکنان ما فیزیکی ایمنی در معرض خطر است.

“رسانه ها وجود دارد در بخش های بزرگ برای نگه داشتن دولت از جمله سازمان های اجرای قانون پاسخگو به” Matassa فلورس گفت. “ما نمی کار در کنسرت با دولت و این مهم است که به ما اعتبار و اثربخشی برای حفظ استقلال ما از کسانی که ما را پوشش میدهد.”

وکیل به نمایندگی از شرکت های رسانه ای, اریک Stahl استدلال در روز پنج شنبه که پلیس بودند, ریخته گری بیش از حد گسترده ای خالص و نمی تواند نشان می دهد که تصاویر را شناسایی مظنون است. رسانه ها شرکت نکرده بود تصمیم گرفت اگر آنها تجدید نظر خواهد Stahl گفت.

برایان Esler یک وکیل استخدام به نمایندگی از پلیس نیست پاسخ به مصاحبه درخواست.

پلیس سیاتل کارآگاه مایکل Magan شهادت داد که گروه بود که در یک کوچه بن بست در تحقیقات. بازداشت دو نفر و می گویند که تا حدی شناسایی دیگران است.

30 مه تظاهرات شامل یک بزرگ و غیر خشونت آمیز تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس در اوایل این هفته.

لود Glock 43 تپانچه نیمه اتوماتیک و لود Colt M4 کارابین تفنگ با یک سرکوبگر باقی می ماند از دست رفته, به گفته پلیس استشهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de