دانشمندان نگران نفوذ سیاسی بیش از Coronavirus واکسن پروژه

در ماه آوریل با بيمارستان ضعف و خیلی از ایالات متحده, در مستند, وزارت بهداشت و خدمات انسانی, تولید, ارائه, برای کاخ سفید با این استدلال که توسعه سریع یک coronavirus واکسن بود و بهترین امید برای کنترل این بیماری همه گیر.

“آخرین مهلت: فعال کردن دسترسی گسترده به عموم اکتبر 2020,” اولین اسلاید دفعات بازدید با تاریخ جسورانه.

با توجه به این که این به طور معمول طول می کشد سال به منظور توسعه یک واکسن جدول زمانی برای این ابتکار به نام عملیات پیچ و تاب سرعت فوق العاده بلند پروازانه. با ده ها هزار نفر در حال مرگ و دهها میلیون نفر از کار بحران خواستار تمام کردن عمومی-خصوصی پاسخ با دولت تامین میلیاردها دلار به صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت های ارائه پشتیبانی لجستیکی و برش از طریق نوار قرمز است.

از آن فرار کرد هیچ کس که پیشنهاد مهلت همچنین تلاقی خوبی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به محدود کردن ویروس قبل از انتخابات در ماه نوامبر.

متعاقب آن مسابقه برای یک واکسن در وسط یک کمپین است که در آن رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر مسئله مهم این است که پس از او به صرف زمان خود را در اتاق تضعیف علم و تخصص فدرال بوروکراسی — در حال حاضر تست این سیستم راه اندازی برای اطمینان از امن و موثر با مواد مخدر به درجه قبل از هرگز دیده می شود.

تحت فشار ثابت از کاخ سفید اضطراب برای اخبار خوب و از جان گذشته برای یک گلوله نقره ای برای پایان دادن به بحران دولت محققان در حال ترس از سیاسی مداخله در ماه های آینده و در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که دولت در حفظ تعادل مناسب بین سرعت و دقیق قوانین و مقررات با توجه به مصاحبه با مقامات دولت فدرال دانشمندان و کارشناسان خارجی.

حتی در کمتر سیاسی متهم محیط وجود دارد را پر بحث در مورد چگونه به سرعت بخشیدن به روند محاکمه و تایید. دیگر که واکسن در حال آزمایش قبل از اینکه منتشر مردها آنها را به امن و موثر است.

اما با 1000 نفر در حال مرگ هر روز در ایالات متحده و مدارس و پیدا کردن آن دشوار است برای بازگشایی و رکود عمیق اقتصادی تحمیل درد در سراسر کشور تمایل به پیدا کردن یک راه برای بازگشت به زندگی عادی است قدرتمند و فراتر از سیاست های حزبی و مرزها. روز یکشنبه روسیه اعلام کرد که برنامه ریزی برای شروع یک کشور تلقيح کمپین در ماه اکتبر با یک واکسن که هنوز برای تکمیل آزمایش های بالینی, آخرین شواهد جهانی بالقوه برای برش گوشه ها.

با وجود تلاش های هماهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یک دسته از شرکت های دارویی از آن است که کار با اصل اکتبر هدف تضعیف شده با دولت در حال حاضر هل دادن به صدها میلیون دوز در دسترس تا پایان سال یا اوایل سال 2021.

اما کارشناسان در داخل و خارج دولت هنوز هم می گویند که آنها از ترس کاخ سفید را فشار غذا و دارو به چشم پوشی کافی داده و به حداقل محدود اضطراری تصویب به واکسن شاید برای استفاده توسط گروه های خاص مانند خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران قبل از رای گیری در Nov. 3.

“وجود دارد بسیاری از مردم در داخل این فرایند که بسیار عصبی در مورد اینکه آیا دولت قصد رسیدن به دست خود را به سرعت در پیچ و تاب سطل بیرون بکشد یک یا دو یا سه واکسن و می گویند” ما تست کردم روی چند هزار نفر در آن به نظر می رسد امن و در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را رول,’,” دکتر گفت: Paul A. Offit از دانشگاه پنسیلوانیا است که یک عضو از سازمان غذا و دارو واکسن کمیته مشورتی.

“آنها واقعا نگران است که” او اضافه شده است. “و آنها باید باشد.”

آقای ترامپ خستگی ناپذیر برای حصول پیشرفت به سوی یک واکسن بالا بردن امید تصویب سریع. تور یک کارولینای شمالی بیوتکنولوژی آزمایشگاه در هفته گذشته به او قول داد به “ارائه یک واکسن در زمان ثبت.” در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته او به صراحت برده واکسن به انتخاب مجدد او امیدوار است.

اعتبار…هانس Pennink/آسوشیتد پرس

در یک کمپین تماس با طرفداران در پنسیلوانیا در یکشنبه شب آقای ترامپ گفت: “F. D. A. بزرگ بوده است در من راهنما” و او دوباره مطرح امید پیشرفت سریع.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • کامالا هریس یک معاونت ریاست جمهوری مدعی برابر استانداردهای دوگانه.
  • کارن باس و سوزان رایس در حال افزایش در بایدن معاون ریاست جمهوری کوتاه.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید روسی نعمت برای کشتن نیروهای آمریکایی ‘هرگز صورت گرفت.’

“ما انتظار داریم که یک واکسن موجود بسیار زود و قبل از پایان سال به مراتب جلوتر از برنامه,” او گفت:. “ما بسیار نزدیک به داشتن که نهایی.”

پسر رئيس جمهور در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر که در حال کمک به هدایت مجدد انتخابات از کاخ سفید به طور منظم شرکت کنندگان در جلسات هیئت مدیره تشکیل شده برای نظارت بر واکسن تلاش است.

در حالی که مقامات کاخ سفید به طور خاص ذکر است انتخابات در هیئت مدیره بحث مردم آشنا با این مکالمات می گویند از آنها بپرسید به طور منظم در مورد ماه اکتبر یک تاریخ است که آویزان بیش از این تلاش است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران خصوصی تماس بگیرید قبل از انتخابات واکسن “جام مقدس.”

غذا و دارو را تصویب یک واکسن جدید است که به طور معمول یک جامع فرایند که در آن آژانس کارکنان دقت از طریق داده ها از مطالعات بالینی برای بررسی این که آیا این واکسن خطر و موثر است. آستانه تصویب واکسن به طور معمول بالاتر از آن است که برای داروهای درمانی از آنجا که آنها می تواند در غیر این صورت میلیون ها نفر از افراد سالم به این معنی که حتی عوارض جانبی نادر می تواند بر بسیاری از مردم بیش از یک دارو که در درمان یک بیماری خاص.

مستقل پانل مشاوره از کارشناسان خارجی هم وزن و در حالی که آژانس به قدرت و تصمیم خود را به طور معمول به دنبال مشاوره از آن خارج پانل. غذا و دارو ارشد تنظیم کننده قدرت برای تایید یا رد واکسن به صورت اضطراری استفاده کنید اما این تصمیم می تواند بازنویسی شود توسط آژانس رهبران و یا توسط وزیر بهداشت و خدمات انسانی.

مقامات کاخ سفید گفت که آقای ترامپ نه تحریف واکسن روند بررسی برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. “سریع و تحقیق و توسعه و آزمایش و احتمالی توزیع Covid-19 واکسن حاکی از رئیس جمهور تهمت بالاترین اولویت: سلامت و ایمنی مردم آمریکا گفت:” جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید. “این هیچ ربطی به سیاست است.”

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نمایندگان مجلس در روز جمعه که از او باقی مانده است “با احتیاط خوش بینانه است که ما باید یک واکسن در پایان این سال و به عنوان ما به 2021.”

دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو است و نه حکومت اضطراری تصویب یک واکسن.

“ما را در نظر بگیرید با استفاده از اورژانس با استفاده از مجوز اگر ما احساس می کنیم که خطرات مرتبط با واکسن شد بسیار پایین تر از خطرات ناشی از نداشتن یک واکسن,” او گفت: مجله انجمن پزشکی آمریکا در یک مصاحبه آنلاین.

او همچنین گفت رگولاتور خواهد گواهی که هر واکسن را ملاقات آژانس استانداردهای دقیق و اضافه میکند: “کار من به عنوان مامور است به مطمئن شوید که به حد کمال ممکن است که هر گونه فشار می آید که به آژانس منعکس است رو به پایین” بر روی رگولاتور و دانشمندان در حال مطالعه هستید.

عملیات پیچ و تاب سرعت رو شروع آن در ماه آوریل زاییده افکار دکتر پیتر علائم مداد نازک bespectacled پزشک که منجر نظارتی واحد در حوزه غذا و دارو که تصویب واکسن و درمان.

یک “پیشتازان فضا” طرفداران دکتر مارکس به نام ابتکار پیچ و تاب سرعت و تن به تن آن در مارس 10 تلفن تماس به Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی که به سرعت در آغوش آن است. در یک تماس تلفنی پیگیری چند روز بعد با توجه به یک فرد آشنا با این بحث چند مقامات بهداشت گفت: اکتبر مهلت غیر واقعی بود; بیش از چند ماه آینده مقامات شروع علنا با اشاره به پایان سال و یا اوایل سال 2021 به عنوان یک هدف.

با کار خود را در خط آقای آذر هدف از آقای تهمت خشم بیش از این ویروس بود به خصوص مشتاق به اثبات ارزش خود را به کاخ سفید است. او همکاری با وزیر دفاع Mark T. Esper که بخش دارای تجربه طولانی با واکسن توسعه و توزیع برای محافظت از نیروهای نظامی است. یک متخصص در مجتمع تدارکات و ژنرال گوستاو F. Perna شد این عملیات را افسر ارشد عامل.

آقای کوشنر دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید coronavirus هماهنگ و دیگران مصاحبه دکتر Moncef Slaoui یک صنعت داروسازی کهنه و هماهنگ انتصاب او به عنوان مشاور ارشد علمی با وجود نگرانی ها در مواد غذایی و دارو در مورد تضاد منافع به دلیل وابستگی مالی به دو شرکت که در حال توسعه یک واکسن. به جای اینکه زحمت درگیری آقای کوشنر و دیگران استدلال که آن زمان کسی با چنین تجربه صنعت برای نظارت بر این تلاش است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

دکتر Slaoui استعفا از هیئت مدرن که دریافت کرده است نزدیک به 1 میلیارد دلار در حمایت دولت فدرال به منظور توسعه یک واکسن. اما همانطور که ممکن است او هنوز هم تا به حال نزدیک به 10 میلیون دلار از سهام در گلاکسو یک شریک با شرکت داروسازی سانوفی که هفته گذشته امضا $2.1 میلیارد دلار قرارداد برای تولید 100 میلیون دوز. دکتر Slaoui که در حال کار بر روی یک $1 قرارداد پاک یک اخلاق نقد و بررسی توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و گفته است او مصمم است برای جلوگیری از هر گونه درگیری.

مدت کوتاهی پس از دکتر Slaoui انتصاب دکتر مارکس استعفا از پروژه های او را درک و بازگشت به پست خود به عنوان یک ارشد تنظیم کننده در مواد غذایی و دارو که در آن او خواهد بود که کلید ساز تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک واکسن شایستگی تصویب.

این دولت انجام شده واکسن شکار با تمرکز ندارد در خیلی از بقیه از آن همه گیر پاسخ. قرارداد اعدام شده اند در سرعت سریع. سیار شده اند به سرعت تحویل به صورت تجربی دوز تجویز می شود. هنگامی که یک شرکت کوتاه بود در سوزن پنتاگون اعزام هواپیما برای تحویل لوازم ظرف 48 ساعت.

شرکت های داروسازی به گزارش نتایج حاصل از آزمایش در فواصل منظم تسریع فرایند بررسی. با دولت در پرداخت بسیاری از هزینه های شرکت های در حال شروع روند تولید میلیون دوز از واکسن اساسا در تنظیمات به طوری که آنها می تواند به توزیع سرعت اگر آنها امن تصویب.

روند نقل مکان کرد در یک کلیپ قابل توجه. دو واکسن نامزدها یکی از توسعه یافته توسط مدرن در رابطه با دکتر Fauci موسسه و دیگری توسط Pfizer هفته گذشته آغاز شد فاز 3 مطالعات مرحله نهایی بالینی آزمایش. دیگران انتظار می رود به زودی.

در آقای آذر اتاق کنفرانس در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ستاد آقای کوشنر و دکتر Birx پیوستن به جلسات با آقای آذر آقای Esper و دیگران. آقای کوشنر بارها و بارها هل گروه به حرکت سریع تر و deputized دو همکاران نزدیک براد اسمیت و آدام Boehler به مطبوعات در این مورد.

این تیم به دنبال اطمینان حاصل شود که انواع مختلف از پتانسیل واکسن هستند که به دنبال افزایش شانس که حداقل یک کار خواهد کرد. دکتر Birx شده است علاقه مند در آنچه شناخته شده به عنوان زير پروتئین واکسن و در یک نقطه به نام مدیران در بیوتکنولوژی شرکت Genentech و پرسید: چه می تواند آنها را انجام دهد. (سرعت در پیچ و تاب است که در حال حاضر با دو شرکت به دنبال آن نوع از واکسن.)

علامت مراتع کامپیوتری کاخ سفید نیز مذاکره با دارویی مدیران. مردم در جریان این بحث ها می گویند کاخ سفید نیز تحت فشار قرار دادند برای پیشرفت با سقوط در درمان — مواد مخدر برای درمان افرادی که بیمار به بیماری از جمله امکان اورژانس با استفاده از مجوز برای یک یا بیشتر از کسانی که مواد مخدر. در اواخر ماه گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مدیر اجرایی Regeneron دارو به بررسی پیشرفت بالقوه آنتی بادی درمان است.

اعتبار…ساموئل کروم برای نیویورک تایمز

حرفه مقامات باید مطمئن باشید دکتر هان که آنها را ایستاده پشت سر او به سر هر واکسن تصمیم مبتنی بر علم است. اما دکتر هان در حال حاضر از دست داده و به یک اندازه از اعتبار جامعه علمی برای تصویب اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين دو ضد مالاریا ترویج مواد مخدر از سوی رئیس جمهور به عنوان درمان برای coronavirus اعتراض خود را از بهداشت عمومی و مشاوران. غذا و دارو بعد از لغو مجوز انعقاد خطرات هرحال مزایای.

دانشمندان استدلال کرده اند که این امر می تواند عاقلانه به قطع گوشه و کنار بر روی یک واکسن است که برای تزریق به برخی از 300 میلیون آمریکایی اضافه کرد که یک شکست خورده تلاش خواهد سوخت عمومی بی اعتمادی واکسن به طور کلی.

اما یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی که موضوع مورد بحث به شرط ناشناس ماندن گفت که این امر نیز غیر اخلاقی خودداری موثر واکسن اضافی برای سه یا چهار ماه در حالی که بیشتر مردم فقط به بررسی جعبه یک روال دادگاه روند.

Michael R. Caputo یک سخنگوی آقای آذر گفت: اکتبر بود نه هدف.

“همه در H. H. S. امیدوار است عملیات سرعت در پیچ و تاب خواهد رسیدن به 300 میلیون دوز بی خطر و موثر Covid واکسن برای آمریکایی ها در ماه ژانویه سال 2021,” او گفت:. “ما می دانیم که خوش بینانه است. من هرگز شنیده ذکر است از هر گونه جدول زمانی و قطعا از وزیر امور خارجه.”

آقای Caputo رد پیشنهادات است که یک واکسن خواهد بود تایید قبل از آن آماده بود. “بی دقتی صحبت در مورد حرفه F. D. A. رگولاتور به نحوی تصویب نا امن و بی اثر واکسن فقط برای سیاست تنها تضعیف اعتماد به نفس در سیستم بهداشت عمومی” او گفت:.

روشن است که یک واکسن تصویب در مدت کوتاهی قبل از انتخابات خواهد بود “اکتبر سورپرایز” کافی برای تغییر نتیجه رای. اعلام می دهد آمریکایی ها امیدوارم که پایان نزدیک است. اما برخی از استراتژیست های جمهوری خواه گفت که آن را نمی ممکن است کمک به آقای ترامپ چرا که حریف خود را معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکراتیک نامزد قطعا ادامه این واکسن روند اگر انتخاب شود.

“آیا این به نوبه خود همه چیز را در اطراف او به لحاظ سیاسی? من نمی دانم” گفت: سارا Longwell یک محافظه کار استراتژیست و برجسته جمهوری خواه حریف آقای ترامپ که به طور منظم انجام گروه تمرکز و پیدا کرده است که توجه عمومی است و بیشتر متمرکز بر دولت تسکین چک و مدرسه reopenings.

“اگر این واکسن اکتبر سورپرایز وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که در حال برش در برابر” آن را به عنوان یک بازی تعویض, او گفت:.

شرکت های مواد مخدر خود را پیدا کنید در وسط. در حالی که مشتاق به محصولات را به بازار به سرعت به عنوان ممکن است آنها با خطرات در حال حرکت بیش از حد به سرعت در سفارش به جا یک انتخابات تقویم تحلیلگران گفت.

“آنها آگاه سیاسی پویا در اینجا گفت:” راب اسمیت مدیر سرمایه آلفا شرکای یک شرکت تحقیقاتی. یک واکسن است که فروش خوبی را به خطر اندازد خود را گسترده تر کسب و کار, او گفت:, و آن را نمی خواهد حس “را یک ریسک اعتباری و نه فقط برای خود واکسن اما برای تمام محصولات در سراسر نمونه کارها خود را به نفع رئیس جمهور سیاسی است.”

دکتر Fauci است و ابراز اطمینان کرد که سیستم برگزار خواهد شد.

“از لحاظ تاریخی F. D. A. بر اساس تصمیمات خود را در علم گفت:” یک کمیته مجلس در هفته گذشته. “آنها را انجام خواهد داد تا این زمان نیز من مطمئن هستم.”

مگی Haberman کمک گزارش و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im