دانشمندان با موفقیت احیای 100-year-old میکروب از دریا

دانشمندان با موفقیت احیا میکروب است که تا به حال گذاشته خفته در پایین از دریا پس از عصر دایناسورها اجازه می دهد که موجودات زنده به غذا خوردن و حتی ضرب پس از میلیون ها سال در اعماق.

تحقیقات خود را میریزد نور در قابل توجه بقا در قدرت از برخی از زمین های ابتدایی ترین گونه های است که می تواند وجود داشته باشد برای ده ها میلیون ها سال با سختی هر گونه اکسیژن یا مواد غذایی قبل از سرچشمه بازگشت به زندگی در آزمایشگاه است.

یک تیم به رهبری توسط ژاپن آژانس دریایی-علوم زمین و فن آوری تجزیه و تحلیل باستان نمونه رسوب رسوب بیش از 100 سال پیش در بستر اقیانوس آرام جنوبی.

این منطقه مشهور است برای داشتن مراتب کمتر مواد مغذی موجود در آن رسوب نسبت به حالت عادی ساخت آن را یک دور-از-سایت ایده آل برای حفظ زندگی بیش از هزار سال.

تیم انکوباتور نمونه ها به کمک محور میکروب ها از خود عصر-پوشا خواب.

Scientists found these deep sea microorganisms were capable of growing and dividing, even after remaining in an energy-saving state

به طرز حیرت انگیزی آنها قادر به احیای تقریبا تمام میکروارگانیسم ها.

“وقتی که من آنها را در بر داشت من اول شک و تردید که آیا این یافته ها از برخی از اشتباه یا شکست در این آزمایش گفت:” منجر نویسنده یوکی Morono.

“ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد این است که هیچ محدودیت سنی برای [موجودات در زیر بستر دریا زیست کره” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

URI دانشکده اقیانوس شناسی استاد و مطالعه همکاری نویسنده استیون D’Hondt گفت: میکروب آمد از قدیمی ترین رسوبات از بستر.

“در قدیمی ترین رسوبات ما حفر شده را با کمترین مقدار از مواد غذایی وجود دارد هنوز هم موجودات زنده و آنها را می توان بیدار رشد و تکثیر” او گفت:.

Morono توضیح داد که اکسیژن اثری در رسوب اجازه میکروب برای زنده ماندن برای میلیون ها سال در حالی که صرف تقریبا هیچ انرژی است.

سطوح انرژی برای بستر میکروب “در حال میلیون ها بار پایین تر از سطح میکروب,” او گفت:.

چنین سطح خواهد بود بیش از حد پایین برای حفظ سطح میکروب و Morono گفت: این یک رمز و راز چگونه بستر موجودات تا به حال موفق به زنده ماندن.

مطالعات قبلی نشان داده اند که چگونه باکتری ها می تواند در زندگی برخی از حداقل مهمان نواز مکان بر روی زمین از جمله در اطراف زیراب دریچه که عاری از اکسیژن است.

Morono گفت: تحقیقات جدید منتشر شده در مجله Nature Communications, ثابت قابل توجه در قدرت ماندن برخی از زمین های ساده زندگی می سازه.

“بر خلاف ما میکروب رشد جمعیت خود را توسط بخش را انجام دهیم و در واقع مفهوم طول عمر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>