دانشمندان با لینک Covid-19 خطر ابتلا به تغییرات ژنتیکی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • برخی از افراد ممکن است بیشتر در معرض خطر Covid-19 به دلیل ژن های خود را یک مطالعه جدید می گوید.
 • آمریکا اتاق اورژانس فرو افزایش نگرانی ها در مورد مراقبت از افراد با شرایط جدی.
 • هیدروکسی کلروکین جلوگیری نمی کند Covid-19 در اولین کارآزمایی بالینی کنترل شده.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب پنج شرکت به عنوان به احتمال زیاد به تولید یک واکسن.
 • سنا شل شدن قاب زمان برای کسب و کارهای کوچک برای استفاده همه گیر وام.
 • تعداد موارد تایید شده در حال افزایش است در 16 متحده تا حدودی یک نتیجه از گسترش تست.
 • ایتالیا حذف محدودیت های مسافرتی در ونیز امید به آینده با کمتر گردشگران است.
اعتبار…CDC از طریق علم منبع

چرا برخی از افراد آلوده به ویروس coronavirus رنج می برند فقط علائم خفیف در حالی که دیگران تبدیل شدن به مرگ بیمار ؟

ژنتیک شده اند تمیز کاری DNA ما برای سرنخ. در حال حاضر یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تغییرات در دو لکه در ژنوم انسان در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به نارسایی تنفسی در بیماران مبتلا به Covid-19 محققان دریافتند. یکی از این نقاط شامل ژن است که تعیین نوع خون.

با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

این یافته ها نشان می دهد که نسبتا ناشناخته عوامل ممکن است بازی نقش زیادی در که توسعه تهدید کننده زندگی Covid-19. این مطالعه جدید که در حال حاضر از طریق داوری.

این اولین بار نیست که نوع خون تبدیل شده است تا به عنوان یک خطر ممکن است. دانشمندان چینی که به بررسی بیمار نوع خون نیز در بر داشت که کسانی که با یک نوع بودند بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک مورد جدی از Covid-19. هیچ کس نمی داند چرا.

“است که فراموش نشدنی من کاملا صادقانه گفت:” آندره Franke ژنتیک شناس مولکولی در دانشگاه کیل در آلمان و همکاری نویسنده این مطالعه جدید.

اعتبار…ماریان Carrasquero برای نیویورک تایمز

به عنوان ویروس گسترش در بازدید از اتاق های اورژانس در ایالات متحده کاهش 42 درصد بیش از چهار هفته در ماه آوریل نسبت به مدت مشابه در سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل جدید منتشر شد شنبه توسط C. D. C. رد شد بزرگترین در میان کودکان 14 و جوان و زنان و در مناطق جغرافیایی مانند شرق.

در حالی که وجود دارد تعداد اتاق اورژانس به دلیل ویروس از جمله افزایش بازدید مرتبط با تست برای بیماری های عفونی و ذات الریه این شد هرحال شیب کاهش در بازدیدکننده داشته است است که به طور معمول را تشکیل می دهند سفر به اتاق اورژانس.

C. D. C. نیز اشاره کرد که وجود داشته است های اخیر دوباره بجای اول برگشتن در بازدیدکننده داشته است اما این حجم از بازدیدکننده داشته است باقی مانده است به طور قابل توجهی پایین تر است. بازدیدکننده داشته است به اتاق اورژانس شد پایین 26 درصد در هفته آخر ماه مه در مقایسه با سال پیش از آن.

آژانس در گزارش برجسته monthslong کاهش در بیمارستان عمومی مراقبت به عنوان ویروس در زمان نگه دارید و ضعف برخی از بیمارستان ها. در سراسر کشور و بیمارستان و انجام را متوقف کرده روش انتخابی که آیا روال ماموگرام یا جایگزینی زانو, حتی اگر آنها در حال تجربه افزایش Covid-19 بيمار. در حالی که بیمارستان ها باید به آرامی آغاز سرگیری, مراقبت از بسیاری از بیماران نگران بالقوه عفونت در ادامه به آنها اجتناب کنند.

اتاق اورژانس

تعداد E. R. بازديد کاهش یافت و در سراسر کشور در ماه مارس و پس از اعلام ملی اضطراری برای Covid-19.
2.5 میلیون

2019

2.0

2020

1.5

1.0

0.5

مارس 13 اعلامیه

ملی اورژانس

Jan.

مارس

ممکن است

جولای

سپتامبر.

Nov.

2.5 میلیون

2019

2.0

1.5

1.0

2020

0.5

مارس 13 اعلامیه

ملی اورژانس

Jan.

مارس

ممکن است

جولای


توسط نیویورک تایمز | منبع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

در حالی که E. R. درمان برای شکایت از بیماری های جزئی شدند کمتری در این سال مقامات آژانس با اشاره به بیشتر نگرانکننده افت در تعداد زیادی از مردم به دنبال مراقبت های اورژانسی برای درد قفسه سینه از جمله کسانی که تحت یک حمله قلبی. نیز وجود دارد کاهش در کودکان نیاز به کمک اضطراری برای شرایط مانند آسم.

C. D. C. مقامات همچنین گفت: رها کردن در اتاق اورژانس می تواند مردم را تحت تاثیر قرار توانایی مراقبت از زمانی که آنها هیچ جایگزین دیگر منابع.

تحلیل بازديد از ملی سندرومی نظارت برنامه که جمع آوری در زمان واقعی سلامت الکترونیک داده ها به نمایندگی از نزدیک به سه چهارم از ایالات متحده تمام اتاق اورژانس منتشر شد در اوایل انتشار و مرگ و مير گزارش هفتگی توسط C. D. C.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین جلوگیری نمی کند Covid-19 در یک مطالعه دقیق از 821 افرادی که در معرض شده بود به بیماران مبتلا به این ویروس محققان دانشگاه مینه سوتا و کانادا گزارش روز شنبه.

این مطالعه اولین کارآزمایی بالینی کنترل شده از هیدروکسی کلروکین یک داروی که رئیس جمهور تهمت بارها ترویج و گفت که او تا به حال گرفته شده خود را به سعی کنید به دفع این ویروس.

انجام شده در ایالات متحده و کانادا محاکمه شد و برای اولین بار برای تست اینکه آیا این دارو می تواند به جلوگیری از بیماری در افرادی که در معرض ویروس. این نوع از مطالعه است که در آن بیماران به طور تصادفی برداشت برای دریافت یا درمان تجربی و یا یک دارونما در نظر گرفته شده است قابل اطمینان ترین راه برای اندازه گیری ایمنی و اثربخشی دارو.

“پیام را خانه برای عموم مردم این است که اگر شما در معرض کسی با Covid-19, هیدروکسی کلروکین موثر نمی باشد. پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیرانه و درمانی” نویسنده سرب از مطالعه Dr. David R. Boulware از دانشگاه مینه سوتا در مصاحبه ای گفت:.

نتایج منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

رئيس جمهور در ترویج مواد مخدر و واکنش در برابر آن را سیاسی سوالات پزشکی است که به طور معمول گذاشته شده اند به محققان برای پاسخ به عینی. این دارو تایید شده برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس و همچنین مالاریا در نظر گرفته است و امن برای آن دسته از بیماران زمانی که آنها نمی باید زمینه اختلال در ریتم قلب.

مطالعات بسیار بد coronavirus بیماران را مرتبط با مواد مخدر به ویژه هنگامی که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین — به خطرناک قلب و اختلالات ریتم و هر دو غذا و دارو و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داده اند که از آن باید استفاده نمی شود در خارج از آزمایش های بالینی و یا در بیمارستان است.

اعتبار…David L. رایان/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب پنج شرکت به عنوان نامزد به احتمال زیاد برای تولید یک واکسن برای coronavirus مقامات ارشد گفت: یک قدم مهم در کاخ سفید را به تلاش برای تحویل در وعده خود را قادر به شروع گسترده تلقیح آمریکایی ها تا پایان سال است.

توسط بالابر زمینه در هفته از یک استخر در حدود یک دوجین شرکت های دولتی شرط بندی است که آن را می تواند شناسایی مهمترین واکسن پروژه در مراحل اولیه با سرعت در طول فرایند تعیین آن کار خواهد کرد و اطمینان حاصل شود که برنده یا برندگان می تواند به سرعت تولید شده در مقادیر بزرگ و توزیع در سراسر کشور است.

نوح Weiland و David E. سانگر از نیویورک تایمز گزارش داده است که پنج شرکت مدرن یک ماساچوست مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت که دکتر Anthony S. Fauci گفت که او انتظار می رود را وارد کنید مرحله نهایی آزمایشات بالینی ماه آینده; ترکیبی از دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در یک شبیه برنامه; و سه بزرگ شرکت های دارویی: Johnson & Johnson, Merck و Pfizer. است و با در نظر گرفتن یک رویکرد تا حدودی متفاوت.

اعلام این تصمیم خواهد بود ساخته شده در کاخ سفید در چند هفته آینده, دولت, مقامات گفت. دکتر Fauci, دولت فدرال را بالا اپیدمیولوژی و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره در عمل زمانی که او گفت: پزشکی سمینار در روز سه شنبه است که “با آغاز 2021 ما امیدواریم که به یک زن و شوهر از صد میلیون دوز.”

با وجود وعده های اولیه نتایج و دولت منافع قوی در پرورش یک دولت-صنعت مشارکت قابل توجهی از موانع باقی می ماند. بسیاری از دانشمندان در نظر آقای تهمت هدف از داشتن یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس است در اوایل سال آینده خوشبین باشیم, اگر نه غیر واقعی. واکسن توسعه است دشوار و وقت گیر; رکورد چهار سال است و از یک دهه است که غیر معمول نیست.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,479,100 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

سنا به تصویب نهایی به یک اندازه گیری که استراحت شرایط فدرال برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در میان همه گیر در حال ارسال این لایحه به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اندازه گیری مورد تایید اکثریت مجلس در هفته گذشته را گسترش تا 24 هفته از هشت هفته زمان است که کسب و کارهای کوچک را به صرف پول وام.

سناتور ران جانسون (جمهوری خواه از ویسکانسین قبلا در اعتراض به تلاش دموکرات ها برای تصویب این قانون بدون رسمی و غیاب رای دادن.

جمهوری خواهان گفت که آنها به طور کلی مورد علاقه بازسازی چک حفاظت در برنامه که شد ایجاد شده توسط $2.2 تریلیون محرک لایحه تصویب شده در ماه مارس و توافق برای انجام این کار می تواند به عنوان به زودی به عنوان بعد شنبه.

اما آقای جانسون گفت: اول می خواستم یک نامه روشن است که قاب زمان به صرف پول وام خواهد بود توسعه یافته تا پایان سال برنامه دوره. سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت ارسال چنین نامه فقط پس از 7 p. m.

این برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک ادامه پرداخت کارگران خود را با دادن به آنها برای دسترسی به, دولت با پشتوانه وام های که می شود به طور کامل اگر بیشتر از این پول صرف هزینه های حقوق و دستمزد. خانه-تصویب لایحه به شرکت های انعطاف پذیری بیشتری به استفاده از پول وام در دیگر هزینه های کسب و کار مانند آب و برق و اجاره با کاهش مقدار مورد نیاز به صرف حقوق و دستمزد به 60 درصد از 75 درصد است.

U. s است. خلاصه

اعتبار…جائه C. هنگ/آسوشیتد پرس

خشونت پلیس تظاهرات و ناآرامی ممکن است زدم همه گیر از رهبری بسیاری از ایالات متحده خبری و اما شیوع این بیماری ادامه دارد و رو به گسترش است. حتی به عنوان برخی از شرق متحده در حال دیدن پیشرفت های روزانه مورد اعداد در حال رسیدن به اوج جدید در دیگران است.

که تا حدودی در نتیجه این کشور بسیار گسترش یافته تست ظرفیت. قبلا در این بیماری همه گیر در هنگام تست کیت های کمیاب شد بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس نمی شد تست شده و نشده در مقام شمارش. در اینجا این است که یک نگاه به اطراف کشور است.

 • در کالیفرنیاروزانه مورد گزارش بیش از 3,000 دو بار در هفته گذشته, آستانه این دولت در حال عبور نیست قبل از. در شمال کالیفرنیاشش رئیس بهداشت افسران در بیانیه ای گفت که آنها “تشویق آنچه که ما شاهد هستیم در برخی از مناطق و نگران در مورد آنچه که ما در حال دیدن در دیگران است.” به عنوان کسب و کار بیشتر اجازه داده شد به بازگشایی آنها گفت: “هر تصمیم ما را شامل دشوار تجارت آف.”

 • آریزونا, تنسی, ویسکانسین, حداقل 12 سایر متحده و پورتوریکو نیز شاهد یک روند رو به بالا از تازگی موارد گزارش شده و برخی در حال رسیدن به اوج.

 • در می سی سی پی ، 439 مورد اعلام کرد دوشنبه ترین و در عین حال در یک روز. در آلاسکاکه تا کنون اجتناب بدترین ویروس موارد باید افزایش یافت و به بالاترین سطح خود را در روزهای اخیر.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که این برنامه ریزی برای بلوک چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به داخل و یا خارج از ایالات متحده شروع در ژوئن 16, بعد از دولت چین به طور موثر مانع از خطوط هوایی ایالات متحده از سرگیری خدمات بین کشورها است.

 • در دالاس ایالت تگزاس مورد اعداد همچنان به افزایش و 16 و میر در روز سه شنبه منتشر شد و بیشتر از هر روز است. خاک رس Jenkins, Dallas County رئیس منتخب رسمی وجود دارد گفت: همچنین هیچ بهبودی در داده ها بر روی بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه واحد پذیرش. به نام او برای ساکنان به استفاده از احتیاط حتی اگر محدودیت به حال کاسته.

 • شیکاگو نقل مکان کرد و به آن فاز سوم بازگشایی که برطرف محدودیت در کسب و کار همراه با احتیاط است. مراکز مراقبت از کودکان در حال بازگشایی, اما کودکان در حال نمایش نشانه هایی از بیماری و پدر و مادر و معلمان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. رستوران را بازگشایی با فضای باز ناهار خوری فقط. سواران را تشویق به پوشیدن ماسک صورت در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی.

 • در بسیاری از نیویورک دولت در خارج از شهر نیویورک و حومه آن رستوران ها ارائه می دهند ناهار خوری در شروع پنج شنبه. در نیوجرسی, هوای آزاد, ناهارخوری می توانید شروع به در ژوئن 15. اضافی 112 ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در نیوجرسی و 49 مرگ و میر در نیویورک است.

 • در فلوریدافرماندار گفت: بسیاری از دولت می تواند شروع یک دوم بازگشایی فاز روز جمعه اجازه می دهد به سینما و کافه ها و سالن های کنسرت در 50 درصد ظرفیت ورزشگاه در ظرفیت کامل. میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان که در آن فشار از دولت موارد شده اند باقی خواهد ماند در فاز 1.

 • به عنوان moviegoing است و اساسا متوقف شد, در سراسر کشور, AMC, تئاتر, بزرگترین تئاتر اپراتور در جهان گفت: در مالی تشکیل پرونده روز چهارشنبه که “قابل توجهی شک وجود دارد در مورد توانایی ما برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن برای یک مدت زمان معقول” به دلیل اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

جهانی خلاصه

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

ایتالیا برداشته محدودیت های مسافرتی در چهارشنبه, امید به بازگرداندن برخی از گردشگری است که معمولا باعث می شود تا 13 درصد از تولیدات ناخالص کشور را. اما روشن است که برخی از ایتالیایی ها جدید شک و تردید در مورد این سطح از وابستگی اقتصادی.

این کشور را اعتیاد به گردشگری است قیمت بسیاری از ساکنان خارج از مراکز تاریخی و شلوغ, خلاقیت, کارآفرینی و معتبر ایتالیایی زندگی است.

از همه ایتالیا شهر ونیز — گردشگری گاو پول نقد به ارزش €3 میلیارد دلار یا حدود 3.3 میلیارد — تغییر بیشتر به شدت در طول ماه های مستند.

بدون بازدیدکننده داشته است توسط غول کشتی های کروز و انبوهی از روز معلق هوای شهر را کوچه ها porticoes و کامپوس چندمین بار با مکالمات در ایتالیا و حتی با ونیزی گویش. این فقدان بزرگ, قایق, کاهش امواج در کانال اجازه می دهد ساکنان خود را به قایق های کوچک و قایق را در پاک آب. برخی حتی جرأت به خیابان علامت مربع که آنها معمولا برای جلوگیری از.

“این یک تراژدی است که به ما نرسید اما Covid می تواند یک فرصت گفت:” مارکو Baravalle یک رهبر anticruise کشتی حرکت در ونیز که به نام فقدان بزرگ قایق “با شکوه است.”

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سراسر جهان:

 • آلمان را بلند آن سفر بان کی مون در 29 کشور اروپایی از جمله بریتانیا و ایسلند در ژوئن 15 و جایگزین کردن آن با مشاوره های مسافرتی وزیر خارجه Heiko Maas گفت. با توجه به قوانین جدید اگر منطقه ای عفونت باید کوه ممنوعیت به کشورهای خاص می تواند دوباره.

 • قدرتمند cyclone ناودان به هند را از ساحل هل دادن هزاران نفر از مردم به پناهگاه در مرکز تجاری بمبئی است که در تلاش برای مهار افزایش تعداد عفونت. بیش از 100 Covid-19 بيمار از تخلیه موقت بیمارستان به زمین بالاتر.

 • سوئد محدودیت باید تنگ تر و معمار آن هیچ-مستند سیاست آندرس Tegnell روز چهارشنبه گفت:. آقای Tegnell دولت اپیدمیولوژی گفت: رادیو سوئد: “اگر ما در برخورد با این بیماری همان دانستن آنچه ما امروز می دانیم, من فکر می کنم ما را تا پایان انجام کاری در وسط بین سوئد چه بود و چه سایر نقاط جهان انجام داد.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

طولانی در نظر گرفته برتر جهان آژانس بهداشت عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده اشتباه است که تضعیف آمریکا در پاسخ به ضروری ترین اضطراری برای بهداشت عمومی در آژانس 74-سال سابقه — یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

نیویورک تایمز بررسی هزاران ایمیل و مصاحبه با بیش از 100 دولت فدرال و مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی, C. D. C. کارکنان و کارگران پزشکی نشان داد که چگونه این بیماری همه گیر را تکان داد دیرینه اعتماد به نفس در این سازمان و رهبر آن دکتر Robert R. Redfield. اینها برخی از یافته های کلیدی.

 • پیری سیستم های چپ آژانس با نقاط کور. به عنوان ویروس شروع به گسترش در ایالات متحده در ماه ژانویه C. D. C. پاسخ به دليل کهنه داده های سیستم و شکسته بهداشت عمومی سیستم گزارش دهی. C. D. C. نمی تواند تولید دقیق شمارش چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش کامپایل و تکمیل اطلاعات فردی در مورد تأیید یا حتی نگه داشتن به موقع برگه از مرگ و میر.

 • C. D. C. درگیری با کاخ سفید دستیاران بازدید که آنها را به عنوان “دولت عمیق.” به عنوان بحران عمیقتر تنش بین آژانس و کاخ سفید افزایش یافته است با مشاوران آقای ترامپ با اشاره به دانشمندان در C. D. C. به عنوان اعضای “دولت عمیق” که مشتاق بودند تا زخم او را به لحاظ سیاسی با نشت به مطبوعات. در همان زمان برخی از C. D. C. کارکنان تماشا با رشد زنگ به عنوان آقای ترامپ رو نقد برای دولت خود پاسخ بارها و بارها تضعیف آژانس. و آنها paled در آنچه که آنها را دیدم به عنوان دخالت با انگیزه های سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران.

 • C. D. C. فرهنگ آهسته پاسخ آن. فرهنگ در C. D. C. — ریسک-گریز کمال و بیمار مناسب بداهه در یک سرعت در حال تحول بحران شکل آن دانشمندان جاه طلبی و کمک به برخی از آن شکست و آن را به عنوان تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

 • Redfield احساس او ‘در جزیره’ بین آژانس و کاخ سفید است. همه گیر بر نیاز برای دکتر Redfield به مدیریت چالاک مطالبات رئیس جمهور که او را منصوب و انتظارات شغلی دانشمندان در آژانس او منجر می شود. اگر چه او در کاخ سفید coronavirus نیروی کار دکتر Redfield به زودی در بر داشت خود را تحت الشعاع قرار, Dr. Anthony S. Fauci, ملت, رئیس — و معروف ترین — متخصص بیماری های عفونی و دکتر دبورا L. Birx یک کارشناس ایدز و سابق C. D. C. پزشک.

 • گیج کننده هدایت سمت چپ پزشکان عمومی مقامات و دیگران را به نگاه در جاهای دیگر. C. D. C. در زمان تلاش برای ارائه روشن و به موقع راهنمایی و منجر به بسیاری از آنها می گویند نگاه به دانشگاه, لیست های پستی و یا آنلاین مقالات تحقیقات به صورت دقیق توصیه های در مورد چگونه به با خیال راحت برای مراقبت از بیماران آلوده.

اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

در حالی که انجمن ملی بسکتبال را صاحبان تیم در حال آماده سازی برای رای دادن روز شنبه در یک برنامه رسمی برای از سرگیری بازی لیگ اصلی بیس بال را تلاش برای بازگشت به میدان متوقف شده به عنوان صاحبان تیم ها و بازیکنان در اتحادیه نبرد بیش از طول یک بازسازی شود.

N. B. A. طرح خواستار بازگرداندن 22 لیگ 30 تیم و استقرار همه آنها را در والت دیزنی در فلوریدا که در آن آنها خواهد هر بازی هشت بازی برای تصمیم گیری 16-تیم حذفی میشه. طرفداران خواهد بود نه در حال حاضر. این پیشنهاد که نیاز به تایید از 23 از صاحبان است که انتظار می رود به تصویب و سپس ارائه به اتحادیه اروپا که رئیس جمهور کریس پل از شهر اوکلاهما تندر کار کرده است در این پیشنهاد با N. B. A. کمیسر آدم نقره ای.

برای M. L. B. تیم صاحبان پیشنهاد 82-بازی برنامه فقط بیش از نیمی از معمول 162 به طور منظم فصل بازی. اتحادیه طولانی در نظر گرفته سخت ترین در آمریکا ورزش حرفه ای مقابله با 114-بازی پیشنهاد که صاحبان این گزارش را رد کرد و در روز چهارشنبه. در حال حاضر صاحبان تهدید به برنامه تنها 50 بازی.

این اتحادیه می خواهد بیشتر بازی ها به این دلیل که بازیکنان مورد توافق در ماه مارس خود را به 2020 حقوق در یک سرشکن اساس. صاحبان و M. L. B. کمیسر راب مانفرد اند اساسا گفت: بازیکنان را سرشکن حقوق — در صورتی که بازی به شدت فشرده برنامه.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


مانند بسیاری از عمده ایالات متحده ورزشی سازمان N. B. A. و M. L. B. تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اواسط ماه مارس. در آن زمان آنها در موقعیت های مختلف N. B. A. عمیق به آن 82-بازی فصل به طور منظم و درست چند هفته دور شروع برگشتی در حالی که M. L. B. بود در بهار آموزش دو هفته از اولین بازی رسمی از سال است.

روز چهارشنبه لیگ برتر فوتبال بازیکنان تصویب یک کار جدید توافق و توافق کردند که به نوبه خود در این فصل را به یک مسابقه در سایت در N. B. A. نیز انتخاب دیزنی جهان ورزش پیچیده است. لیگ ملی هاکی و ملی فوتبال زنان لیگ قبلا اعلام کرده بود قصد دارد به صورت خلاصه فصل است. همه برنامه های بازی لولا در تایید از مقامات بهداشت عمومی.

اعتبار…دا’Shaunae Marisa برای نیویورک تایمز

به عنوان همه گیر upends کار و زندگی زنان از انجام یک outsized سهم بار: آنها به احتمال زیاد به از دست دادن شغل و بیشتر احتمال دارد به شانه مسئولیت های مدارس بسته و مراقبت از. تدریجی بازگشایی تهدید به ترکیب مشکلات خود را — وادار کردن آنها از نیروی کار و یا به مشاغل پاره وقت در حالی که افزایش وظایف خود را در خانه.

در ماه فوریه مناسب قبل از وقوع شروع به گسترش در ایالات متحده زنان شاغل تصویب یک نقطه عطف: ساخت بیش از نیمی از این کشور غیر نظامی و آمار نیروی کار. اما اثرات این بیماری همه گیر می تواند یک عمر گذشته کاهش پتانسیل درآمد خود را و کار فرصت.

“ما می تواند کل یک نسل از زنانی که صدمه دیده” Betsey استیونسون, یک استاد اقتصاد و سیاست عمومی در دانشگاه میشیگان گفت: زنان باردار و مادران شاغل, کودکانی که بیش از حد جوان به مدیریت بر خود. “آنها ممکن است به صرف مقدار قابل توجهی از زمان را از نیروی کار و یا حرفه خود فقط می تواند پیتر از نظر تبلیغات.”

زنانی که رها کردن نیروی کار برای مراقبت از کودکان اغلب مشکل بازگشت و دیگر به آنها ماندن سخت تر از آن است.

بحران اقتصادی بزرگ شود جنبه های منفی. دستمزد ضرر و زیان بسیار شدید و پایدار زمانی که آنها رخ می دهد در رکود و کارگران که از دست دادن شغل در حال حاضر به احتمال زیاد به کمتر امن اشتغال در آینده است.

“حتی محدود سود ساخته شده در دهه های گذشته در معرض خطر بودن نورد” هشدار داد گزارش های اخیر از سوی سازمان ملل متحد در مورد اثرات این ویروس در زنان است.

اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

شهر نیویورک است که هنوز هم نسبت به بلند کردن برخی از ویروس های مربوط به محدودیت در روز دوشنبه با وجود مقررات منع رفت و آمد در میان عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. اما یک سوال بزرگتر بافندگی: چگونه می توان شهر را انبوه سیستم حمل و نقل با خیال راحت جای همه کسانی که انتظار می رود به بازگشت ؟

حمل و نقل شهری با اقتدار اجرا می شود که از اتوبوس و مترو و شهردار, بیل د Blasio باید مشخص شده در سند چشم انداز خود را, اما بسیاری از جزئیات باقی می ماند به کار می شود.

روز چهارشنبه به عنوان مثال آقای د Blasio تصریح کرد درخواست خود را که اجتماعی فاصله اجرا شود با محدود کردن صندلی. “این بسیار مهم است که هر صندلی مسدود شود به طوری که آن را روشن است که شما هرگز تا پایان نشستن در کنار کسی که” او گفت:.

آژانس را رد کرد و پیشنهاد.

“مانند بسیاری از شهردار ایده این است که در تئوری بلکه کاملا بیاستفاده” یک M. T. A. سخنگوی در بیانیه ای گفت. “شهردار برنامه اجازه می دهد ما را به خدمت تنها درصد کوچکی از سواران ما — به احتمال زیاد حدود 8 درصد است.”

روز سه شنبه در نامه ای سرگشاده به شهردار آژانس منتشر شد برخی از عناصر آن طرح: خدمات کامل خواهد شد در سراسر سیستم در دوشنبه اینکه مترو هنوز هم نزدیک به صورت شبانه ضد عفونی از 1 صبح تا 5 صبح اجتماعی-فاصله زمین نشانه گذاری خواهد شد در ایستگاه. کارگران شناخته شده به عنوان “پلت فرم کنترل” سعی خواهد کرد برای کاهش ازدحام.

در اولین فاز از این شهر را بازگشایی مجدد منظقه خرده فروشی وانت و غیر ضروری ساخت و تولید می تواند راه اندازی مجدد. شهردار گفت که او انتظار می رود که حداقل 200 ، 000 نفر آغاز خواهد شد بازگشت به کار.

اما M. T. A. طرح گفت که در طول این فاز مترو و اتوبوس سرویس باقی خواهد ماند برای “ضروری سفر تنها.”

آقای د Blasio نیز خواسته است که قطار و اتوبوس جست و خیز متوقف می شود اگر آنها بیش از ظرفیت که سازمان ملل “به طور موقت نزدیک ایستگاه که به هنگام نیاز در ساعات اوج” که می تواند باعث کندی رفت و آمد. آژانس در نامه ای به شهردار نیست آدرس یا درخواست.

مرگ یک دکتر که مشغول به کار در خط مقدم از چین coronavirus نبرد وادار به ابراز غم و اندوه و خشم و همچنین احیا نگرانی پکن را از دست داده و وقوع.

دکتر هو Weifeng, 42, درگذشت, روز سه شنبه در ووهان که در آن همه گیر سرچشمه گرفته و در آن مقامات نزدیک به تکمیل گسترده ای تست کمپین برای نگه داشتن ویروس موجود است. او تحمل بیش از چهار ماه از درمان با توجه به گزارش ها در حالت اجرا اخبار رسانه ها تبدیل شده بود به طور گسترده ای شناخته شده است که عکس های منتشر شده نشان او در بیمارستان با تیره پوست.

مقامات بهداشت و درمان گفت: مواد مخدر مورد استفاده در طول درمان باعث شده بود تغییرات در چهره خود را.

دکتر هو یک اورولوژیست است کارگر ششم در ووهان بیمارستان مرکزی به مرگ از ویروس. واکنش به مرگ او انعکاس عزاداری پس از دست دادن یکی دیگر از کارگر وجود دارد: Li Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک که سعی کردم به صدای زنگ در مورد شیوع تنها به سکوت می شود توسط پلیس است. او در فوریه. 6.

“وداع با قهرمان” یک کاربر گفت: آقای هو در Weibo یک میکروبلاگینگ محبوب سایت. “چگونه ووهان بیمارستان مرکزی تبدیل به یک فاجعه بزرگ منطقه?”

“چه کسی می تواند به حفاظت از پزشکی کارگران ؟” کاربر دیگری نوشت: در Weibo در واکنش به آقای هو مرگ است. “خواهد کرد که حفاظت از مردم ووهان?”

اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

این مواج ابر از گاز اشک آور است که مقامات در حال ارسال از طریق اعتراض جمعیت در سراسر ایالات متحده ممکن است خطر را افزایش می دهد که این ویروس می تواند از طریق تجمعات.

همراه با فوری درد است که می تواند باعث آب چشم و سوزش گلو و گاز اشک آور ممکن است باعث آسیب به مردم ریه و آنها را بیشتر مستعد ابتلا به یک بیماری تنفسی با توجه به مطالعات انجام شده بر روی خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض. گاز نیز می تواند تحریک سرفه که می تواند از گسترش بیشتر این ویروس از فرد آلوده.

Sven-اریک Jordt یک محقق در دانشگاه دوک که به بررسی اثرات گاز اشک آور ماموران گفت: او شوکه شده است به سازمان دیده بان چقدر مقامات تبدیل شده بود به روش کنترل در روزهای اخیر.

“من واقعا نگران آن است که این ممکن است تسریع موج جدیدی از Covid-19” آقای Jordt گفت.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در حال حاضر مطرح شده زنگ هشدار میان کارشناسان بهداشت که تماشا به عنوان اعتراض جمع آوری شده توسط هزاران نفر در شهرهای مختلف در سراسر کشور است. در حالی که برخی از تظاهرکنندگان فرسوده ماسک و دستکش جمعیت که اغلب درگیر فریاد و شعار در محله های نزدیک — یک مخاطره آمیز فعالیت برای یک ویروس گسترش قطرات تنفسی. اپیدیولوژی باید گفت که این تظاهرات را تقریبا به طور قطع منجر به بیشتر موارد.

به دلیل تاخیر بین قرار گرفتن در معرض و شروع علائم تاثیر اعتراضات روی این ویروس به احتمال زیاد نمی خواهد شناخته شده برای چند هفته.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک گفت که ویروس “است که هنوز هم در مردم و جامعه.”

“ما هنوز در حال مبارزه با آن,” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط فهیم عابد نی Abelson, لیز Alderman, Yousur Al-Hlou مایک بیکر, Emily کوکران Michael Cooper, اندرو,کاری, ملیسا,Eddy, Thomas Erdbrink, شری فینک, توماس گیبونز-نف ابی Goodnough دنیس Grady, خاویر C. هرناندز, Jason Horowitz, Tyler Kepner پاتریک کینگزلی اریک Lipton, پاتریشیا انجام, Apoorva Mandavilli سارا Mervosh بنیامین Mueller, اندی, نیومن, Najim رحیم لوئیس Ferré Sadurní, جوراب توری, اسب سواري Salas, David E. سانگر, Christopher F. Schuetze, Michael D. برشی Santerre صوت مارک استین تریسی Tully, مگان Twohey مارک واکر نوح Weiland کارل زیمر و کارن Zraick. آلبی ژانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>