دانشمندان شناسایی 69 مواد مخدر به آزمون در برابر Coronavirus

حدود 70 مواد مخدر و تجربی ترکیبات ممکن است موثر در درمان coronavirus یک تیم از محققان گزارش یکشنبه شب.

برخی از داروها در حال حاضر استفاده می شود برای درمان بیماری های دیگر و repurposing آنها برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس ممکن است سریع تر از تلاش برای اختراع جدید ضد ویروسی از ابتدا دانشمندان گفت.

لیست نامزدهای مواد مخدر به نظر می رسد در یک مطالعه منتشر شده در وب سایت bioRxiv. محققان ارسال مقاله به یک مجله برای انتشار.

به آمده تا با لیست صدها نفر از محققان اقدام غیر معمول مطالعه ژن از coronavirus نیز نامیده می شود SARS-CoV-2.

به آلوده یک ریه سلول coronavirus باید وارد آن ژن co-امید بستن به همراه خود ژنتیکی ماشین آلات. سلول شروع به تولید پروتئین های ویروسی استفاده می شود که برای تولید میلیون ها نفر از ویروس های جدید.

هر یک از این پروتئین های ویروسی باید قادر به چفت بر روی لازم است پروتئین های انسانی برای فرایند به کار می کنند.

در مطالعه جدید دانشمندان بررسی 26 از coronavirus 29 ژن که مستقیم تولید پروتئین های ویروسی. محققان دریافتند 332 پروتئین های انسانی هدفمند توسط coronavirus.

برخی از پروتئین های ویروسی به نظر می رسید به هدف قرار دادن فقط یک انسان پروتئین; دیگر پروتئین های ویروسی قادر به هدف قرار دادن یک دوجین انسان سلولی پروتئین است.

محققان به دنبال مواد مخدر که هم چفت بر روی پروتئین های انسانی که coronavirus به نظر می رسد نیاز به وارد کردن و تکثیر در سلول های انسان است. این تیم در نهایت شناسایی 24 داروهای مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان این بيماري ظاهر نامربوط به سرطان و بیماری پارکینسون و فشار خون بالا.

در لیست بودند چنین غیر منتظره نامزد به عنوان هالوپريدول مورد استفاده برای درمان اسکیزوفرنی و متفورمین گرفته شده توسط افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است.

محققان همچنین دریافتند نامزدها در میان ترکیبات که در حال حاضر در آزمایش های بالینی یا که موضوع تحقیقات اولیه. Intriguingly برخی از درمان ممکن است در حال استفاده از مواد مخدر برای حمله به انگل.

و این لیست شامل آنتی بیوتیک ها که باکتری توسط gumming تا تلفن همراه و ماشین آلات با استفاده از آنها به ساخت پروتئین است. اما برخی از این داروها نیز متصل به پروتئین های انسانی. این مطالعه جدید را افزایش می دهد احتمال این که این عارضه ممکن است تبدیل به یک ضد ویروسی درمان است.

یکی از مواد مخدر در لیست کلروکين کشد تک سلولی انگل که باعث مالاریا. دانشمندان به مدت طولانی شناخته شده است که می توانید آن را نیز ضمیمه کنید به یک انسان پروتئین سلولی به نام سیگما-1 گیرنده. و گیرنده نیز هدف از ویروس.

کلروکين زیاد شده در اخبار این هفته با تشکر از حدس و گمان در مورد استفاده از آن در برابر coronavirus — که برخی از آنها تکرار شد توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به دنبال رئيس جمهور در سخنان خود با هشدار داد که تنها وجود “شواهد” که کلروکين کار ممکن است.

تنها به خوبی اجرا آزمایشات می تواند ایجاد که آیا کلروکين بود بی خطر و موثر در برابر coronavirus دکتر Fauci گفت.

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد از آن آغاز خواهد شد یک دادگاه در کلروکين در میان دیگر مواد مخدر.

و در روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو از نیویورک اعلام کرد که دولت تا به حال به دست آمده مقدار زیادی از کلروکين و آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای شروع خود مواد مخدر دادگاه.

Nevan Krogan یک زیست شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که چراغ مطالعه جدید هشدار داد که کلروکين ممکن است بسیاری از عوارض جانبی سمی به این دلیل که مواد مخدر به نظر می رسد به هدف بسیاری از انسان سلولی پروتئین است.

“شما نیاز به مراقب باشید,” او گفت:. “ما نیاز به اطلاعات بیشتر در هر سطح.”

دکتر Krogan همکاران در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک و انستیتو پاستور در پاریس را آغاز کرده اند تست 22 از ترکیبات دیگر در لیست برابر زنده coronavirus رشد کرده در آزمایشگاه.

یکشنبه شب آنها هنوز هم در انتظار اولین نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de