شیف تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Cipollone پس از بولتون مکان او را در حلقه’ در اوکراین

خانه استیضاح مدیر آدام شیف به نام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تیم دفاع وکیل پت Cipollone جمعه گفت که در ظرفیت خود را به کاخ سفید, مشاور او بود “در حلقه” در تلاش برای متقاعد کردن مقامات اوکراین به حفاری تا خاک در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

که اتهام سرچشمه در آینده خاطرات سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. جزئیات از بولتون مقاله به بیرون درز کرده اند طی هفته گذشته. در مقاله منتشر شده در جمعه, نیویورک تایمز گزارش داد در بولتون حساب از دفتر بیضی جلسه در اوایل ماه مه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او “برای کمک به او فشار مبارزات انتخاباتی مخرب برای استخراج اطلاعات دموکرات از مقامات اوکراین.”

بولتون ادعا می کند که Cippolone که رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در طول استیضاح دادگاه با حضور در دفتر بیضی دیدار با رئیس جمهور همراه با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی.

“شما را به یاد بیاورید آقای Cipollone نشان می دهد چگونه خانه مدیران کتمان حقایق از این بدن است. او گفت: همه حقایق باید بیرون می آیند. نیز وجود دارد یک واقعیت جدید است که نشان می دهد که آقای Cipollone بود در میان کسانی که در این حلقه است. در عین حال یکی دیگر از دلایل که چرا ما باید به شنیدن از شاهدان” شیف D-کالیفرنیا گفت: به عنوان مجلس سنا بحث که آیا به تماس شاهدان مانند بولتون و Mulvaney در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

به نظر می رسد که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل امن به اندازه کافی جمهوریخواه رای به حفظ شاهدان از ظاهر شدن در دادگاه اما اگر بولتون ادعا درست است به این معنی که Cipollone شد, در علاوه بر این به عنوان رئیس جمهور دفاع تیم یک واقعیت شاهد در مورد خود است.

کاخ سفید مشاور پت Cipollone در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 30. (سنا تلویزیون از طریق AP)

Mulvaney قبلا رد کرده است که او تا کنون در مورد تلاش برای تضمین اوکراین اعلام رسیدگی به بایدن.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن رد بولتون حساب.

“من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ N. Y. C., برای دیدار با رئیس جمهور Zelensky,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیانیه منتشر شده روز جمعه در واکنش به بار مقاله. “جلسه که هرگز اتفاق افتاده است.”

جولیانی نیز رد کرده است که دفتر بیضی مکالمه تا به حال صورت گرفته است.

پرونده های کشف شده توسط خانه های محققان نشان می دهد که جولیانی را ماه-طولانی فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین همپوشانی با نشست ماه ادعایی در بولتون کتاب.

نوشتن در این سایت فقط امنیت پیش از آن در هفته NYU law, پروفسور استیون Gillers وزن در در مورد کاخ سفید, مشاور آشکار نقش دوگانه در مورد استیضاح.

“قانونی و اخلاق و قانون — ‘مدافع-شاهد قانون” — می گوید که یک وکیل باید یک شاهد در دادگاه او نیز نمی تواند یک مدافع در دادگاه” Gillers نوشت. “این مجلس مجلسی نیست البته یک دادگاه عادی اما باید تفاوت. هدف همان است — برای دریافت حقایق و پیدا کردن حقیقت است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>