‘ترسناک برای رفتن به محل کار’: کاخ سفید نژادها حاوی ویروس در صفوف آن

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مسابقه برای مهار شیوع Covid-19 داخل کاخ سفید, به عنوان برخی از مقامات ارشد بر این باورند که این بیماری در حال حاضر به سرعت در حال گسترش از طریق وارن از تنگ دفاتر را تشکیل می دهند که سه طبقه از غرب گرا.

سه مقام برجسته دولت در پاسخ تلاش شروع دو هفته از خود قرنطینه پس از دو تن از اعضای کاخ سفید کارکنان — کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس و یکی از رئيس جمهور تهمت شخصی valets — آزمایش مثبت است. اما دیگران که در تماس با خانم میلر و نوکر در ادامه به ارائه گزارش کار در کاخ سفید ،

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: در CBS “چهره ملت” برنامه در روز یکشنبه. آقای Hassett گفت: او عینک یک ماسک در زمان در کاخ سفید اما اذعان کرد که “من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به غرب بال.”

وی افزود: “این یک مکان شلوغ است. آن را شما می دانید, آن را کمی خطرناک است. اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود هستند.”

کشف دو آلوده کارکنان باعث شده است تا کاخ سفید به سطح شیب دار تا روش های خود را برای مبارزه با کروناویروس از جمله روزانه آزمون برای برخی از کارکنان ارشد, افزایش استفاده از ماسک و بیشتر غربالگری دقیق مردم از ورود پیچیده است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • یک نقطه داغ در 1600 خیابان پنسیلوانیا.
  • قتل عام در بازار کار می تواند بسیار بدتر است.
  • به عنوان ایلینوی برنامه های بازگشایی فرماندار می گوید دولت است ‘از آن رفتن به تنهایی.’

نگرانی در مورد شیوع این ویروس در کاخ سفید — و سریع تست و ردیابی تماس در حال انجام شامل آن — تأکید گسترده تر چالش برای آمریکایی ها به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خواستار شروع به بازگشت به محل کار خود با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی است که این ویروس همچنان به تاخت و تاز در جوامع در سراسر کشور است.

اکثر رستوران ها و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی نیست و باید از این توانایی به طور منظم آزمون تمام کارکنان خود را و به سرعت پیگیری کردن و قرنطینه تماس با هر کسی که آلوده می شود. در کاخ سفید همه کارکنان در حال آزمایش حداقل هفتگی دولتی و یک تعداد انگشت شماری از دستیاران که به طور منظم تعامل با رئیس جمهور در حال آزمایش روزانه آنها گفت.

“به در با رئیس جمهور شما باید برای تست منفی” آقای Hassett گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” برنامه.

آقای ترامپ خود را همچنان به رد ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به پوشیدن ماسک در هنگام ملاقات با گروه های از مردم است. اما یک مقام ارشد دولت گفت: رئیس جمهور شد spooked که او نوکر است که در میان کسانی که او را خدمت مواد غذایی به حال شده است با پوشیدن یک ماسک. و او ناراحت به یاد بگیرند که خانم میلر تست مثبت و در حال رشد بوده است تحریک شده و با افرادی که دریافت بیش از حد نزدیک به او این مقام گفت.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

دو مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: هیچ برنامه ای برای نگه داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس جدا از آنجا که از یک نگرانی است که آنها هر دو می تواند ناتوان توسط Covid-19.

نگرانی در مورد گسترش ویروس در کاخ سفید به طور موقت کنار سه تا از ترین بالا مشخصات اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار — دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Dr. Stephen هان کمیسر غذا و دارو و دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Drs. Redfield و هان اعلام کرد بیش از آخر هفته که آنها خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن در تماس با آلوده عضو از رئيس جمهور در کارکنان. هر دو با حضور در جلسه ای در اتاق وضعیت در هفته گذشته که در آن خانم میلر بود. هر دو پزشکان گفتند که همچنان به شرکت در این پاسخ تلاش از خانه و سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی در بیانیه ای گفت که شرکت در روز سه شنبه توسط ویدئو کنفرانس در قبلا جلسه برنامه ریزی شده.

دکتر Fauci گفت که او بیش از حد شروع شده بود “اصلاح قرنطینه” پس از آنچه که او به نام “کم خطر” تماس با آلوده کارکنان.

استفان میلر یکی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران و خانم میلر شوهر نیز انتظار نمی رود برای آمدن به کاخ سفید برای آینده قابل پیش بینی به گفته افراد آشنا با برنامه های خود را. آقای میلر آزمایش منفی برای این ویروس در روز جمعه بعد از مثبت تشخیص است.

برای بسیاری از تست داخل بال غربی کاخ سفید است که با استفاده از تجهیزات ساخته شده توسط Abbott Laboratories است که می تواند تشخیص وجود ویروس در عنوان کمی تا چند دقیقه. برخی از مشاوران نیز دریافت آزمون در روزهای اخیر که نیاز به عمیق بینی سواب و چند ساعت به روند.

قبلی یادداشت به کاخ سفید کارکنان را تشویق کرده بود West Wing کارکنان به “telework هر زمان ممکن است.” اما تهمت مقامات دولت فراتر از نقل مکان کرد که بیش از آخر هفته گفتن چند سطح پایین تر مشاوران در دفتر مطبوعاتی که تا به حال شده است که به کاخ سفید برای کار از خانه بدون در نظر گرفتن چگونه آنها احساس. کارکنان در شرق بال که برای اولین بانو, Melania Trump, و دیگر اعضای رئيس جمهور شخصی کارکنان در محل اقامت به طور منظم با پوشیدن ماسک.

مقامات ارشد گفت که آنها اصرار تمام در کاخ سفید کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس می کنید حتی از راه دور بیمار تصمیم گیری است که کاهش در برابر تمام انگیزه های سنتی برای افرادی که کار را برای رئیس جمهور است که به نگه داشتن کار بدون توجه به آنچه.

اعضای سرویس مخفی که در کاخ سفید در حال حاضر با پوشیدن ماسک به طور منظم. و افرادی که وارد کاخ سفید پردیس که شامل آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری, که در آن بسیاری از کاخ سفید کارکنان کار را در حال حاضر خواسته می شود توسط پزشکان که آیا آنها هر گونه از یک لیست از علائم. و از نزدیکترین افراد به آقای ترامپ — از جمله Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات; Mark مراتع رئیس ستاد; و امیدوارم که هیکس مشاور ارشد — در حال آزمایش روزانه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>