ترس و بیمار در میان Covid-19: ما خانه سالمندان و کارگران از ترس به یک سوتWorkers در نیوجرسی پرستاری خانه ویران شده توسط coronavirus را تشریح فرهنگ سکوت ناخالص انفعال از مدیریت و از جان گذشته عدم وجود تجهیزات حفاظتی است که آنها را قرار داده و خانواده خود را در راه آسیب است و آن را تا حد زیادی غیر ممکن است برای محافظت از بیماران خود را از وقوع.

AristaCare در سرو اوکس بلند مدت 230-تخت مراقبت از تاسیسات دیده است 99 تایید coronavirus موارد و 27 مرگ و میر گزارش شده است. این یکی از 489 امکانات مراقبت طولانی مدت با شیوع بیماری در نیوجرسی به تنهایی. با توجه به یک لیست جمع آوری شده توسط واشنگتن پست در سراسر 1,350 خانه های پرستاری در سراسر کشور گزارش داده اند Covid-19 موارد هر چند این روزنامه اذعان می کند این است که یک undercount.

Covid-19 کشته شدن هزاران نفر در خانه های پرستاری در سراسر کشور است. در عین حال متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر overworked توافق کرده اند که برای ساعت های طولانی و به طور مستمر خود قرار داده و در معرض خطر برای مراقبت از بیماران خود را.

یک الگوی پدید آمده در سراسر آمریکا: کارگران در خط مقدم – در درجه اول مردم رنگ و مهاجران – رها شده اند کافی PPE. پرستاران و کمک پرستاران و در عین حال وحشت زده هستند که اگر آنها یک سوت آنها از دست دادن شغل خود.

AristaCare کارکنان تا حد زیادی به صحبت کرد نگهبان به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عواقب کار. برخی از آنها قرارداد Covid-19 و توصیف کافی و ناکافی و یا نامنظم ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان آنها در تعامل مستقیم با شهروندان به خطر انداختن همه درگیر.

در میان همه گیر AristaCare آیا محدودیت ملاقات و موظف نمایش در درب برای هر کسی که ورود به مرکز. اما در داخل وضعیت تفویض به سرعت کارکنان می گویند. یک کارگر تماشا به عنوان هم اتاقی آلوده یکی از درگذشت ویروس و ادعا شده که مدیریت عمل بیش از حد دیر است. او گفت: یکی از ساکنان تنها طبقه اخیرا با وجود نشانه هایی از Covid-19 هفته قبل از.
Residents from St Joseph’s nursing home board a bus, after a number of residents tested positive for Covid-19 in Woodbridge, New Jersey, on 25 March.

“آنها در حال تلاش برای پاک کردن آن در حال حاضر آن را به نگاه خوب,” او گفت:. “اما ما در حال حاضر از دست داده و بسیاری از ساکنان است.”

کارگر است به نحوی موفق به سالم ماندن حتی به عنوان همکاران او بیمار قرار می گیرند. او به خانه می رود و بلافاصله به زیرزمین طول می کشد دوش قرار می دهد لباس های خود را در سینک و با استفاده از Lysol در کت و کفش.

“من بسیار نگران” او گفت:.

شری-ان Ramkaran یک certified nursing assistant و کارمند دیگر که هر دو آنها بیمار بودند گفت که زود به بحران بهداشت عمومی آنها بوده است کارگردانی را به پوشیدن ماسک در اطراف بيمار در مراقبت از خود. یکی از آنها گفت: او گفته شد آن را به ساکنان احساس بد است.

“خط پایین این است, من می دانم که من قرارداد این ویروس وجود دارد در محل کار ،

Ramkaran شده بود انجام اجباری متوسط چک و پرسیدن سوال از همه آینده در داخل و خارج از خانه قبل از او شروع به در حال اجرا یک تب در اواخر ماه مارس و بعد از آزمایش مثبت برای Covid-19.

“من مورد اول در خانه من اول به مریض” Ramkaran گفت. “و من آن را به همراه خانواده من است که یک هدیه خوب به من بدهید.”

AristaCare در سرو اوکس بازگشت نیست درخواست های متعدد برای نظر.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر کرده است راهنمایی برای خانه های پرستاری و مراقبت دراز مدت معرفی امکانات که در دسترس ماسک صورت تواند برای پرسنل بهداشت و درمان که همچنین باید یادآوری شود نه به در آمده اگر آنها بیمار و تحصیل خود را در مورد تسهیلات سیاست های جدید.

کارگران در AristaCare اما توصیف شل و ول ارزان ماسک آنها در اصل ارائه شده به عنوان PPE. آنها گفت: برخی از مردم آمده بودند به کار بیمار و یک پرستار به حال حتی داده شده است یک زمان سخت را برای گزارش خود علائم همکار خود گفت.

همیشه در حال تغییر ارشاد از CDC ارسال شده در اطراف مرکز, اما کارکنان بودند هرگز ضروری برای هر دانش واقعی فراتر از اساسی بررسی از شستن دست و شیوه های مورد پروتکل های در گیر برخی گفتند.

در غیاب رهبری کارگران وقایع تدریجی یک بازی از شماره تلفن که در آن اطلاعات در مورد نحوه رسیدگی به شیوع آمد بیشتر از رسانه های خبری و هر یک از دیگر.

“آنها نمی آماده سازی ما برای هر یک از این. آنها نمی آیند و می گویند ” من شما را می دانم و چنان در جریان است و همه ما باید آماده و فوق العاده مراقب باشید,'” گفت: Ramkaran. “آنها نمی دهد ما هر نوع اطلاع می دهد.”

به عنوان برخی از کارگران از تماس خسته و بیمار یا ترس دیگران در حال حاضر به شانه حتی یک بار سنگین در یک صنعت در حال حاضر بدنام مزمن understaffing. در AristaCare در سرو اوکس پرستاران باید گاهی اوقات به تماشای بیش از 32 یا حتی 64 بیماران نه لزوما یک افزایش چشمگیر در مقایسه با قبل از همه گیر اما یک توزیع یک پرستار با این وجود به نام “غیر ممکن است”. های مختلف کارمند گفت که او تا به حال با سنجش زمان در nonstop, بازگشت به عقب شیفت بیش از یک دوره دو هفته ای.

“من امیدوارم که وجود دارد این است که یک آگاهی واقعی است که ما مدیون آنها را بیش از و به نام آنها به عنوان قهرمانان و ما باید یک تعهد برای دیدن آنها را به عنوان کارگران بدون که کار که کار ما نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن این بیماری همه گیر” گفت: Milly سیلوا, یک معاون اجرایی رئیس جمهور در 1199SEIU این کشور بزرگترین بهداشت و درمان اتحادیه.

Ramkaran فکر او Covid علائم به سادگی خستگی; در یک نقطه او مشغول به کار در سراسر 90 دقیقه در کمی بیش از یک هفته است.

نیوجرسی خانه های پرستاری در درجه اول کارکنان توسط زنان مهاجر که وضعیت سیلوا گفت منعکس کننده یک گفتگو بزرگتر در اطراف مهاجرت نیروی کار در ایالات متحده است. مراقبان تلقی شده ضروری است, او گفت:, اما آنها به طور همزمان دیده می شود نه به عنوان “انسان کامل انسان” که آنها هستند.

Ramkaran شده است و بیمار پس از 24 مارس اما AristaCare تنها او پرداخت می شود 37 ساعت از مرخصی استعلاجی با وجود بودن با 10 سال کهنه با شرکت. او احساس خاص او قرارداد این بیماری در حالی که در محل کار امکان او منابع انسانی تماس با ما در ابتدا رد کرد.

“هنگامی که آنها به من گفت من به این ویروس در کار من واقعا نا امید شده و صدمه دیده است” Ramkaran گفت. چرا که او تا به حال گرفته شده اضافی شیفت تنها مکان او زمان صرف شده قبل از نمایش Covid علايم در AristaCare و خانه, او گفت:.

به عنوان Ramkaran اعضای خانواده مراقبت برای آنها بیش از حد مریض شدم و هر دو مبتلا به آسم و شوهر تنفسی و مشکلات قلبی باید آزمایش مثبت برای Covid-19. شوهرش مورد نیاز دو بیمارستان بازدیدکننده داشته است خود را به عنوان سطح اکسیژن کاهش یافته است.

“من نمی توانم صبر برای این بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de