عربستان ولیعهد سیگنال های جدید پاکسازی با ‘خیانت’ دستگیریپاکسازی از شاهزادگان و دستیاران ادامه داد: در عربستان سعودی در روز شنبه پس از پادشاهی ولیعهد و محمد بن سلمان ادعا را خنثی کودتا بودن رسم دو کشور بیشترین ارشد royals – به طور گسترده ای به عنوان دیده می شود در میان چند چپ ایستاده در راه خود را برای صعود.

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز تنها کامل برادر پادشاه, پادشاه سلمان و محمد بن نایف بود که وارث تاج و تخت تا زمانی که در حال سقوط توسط شاهزاده محمد چهره خیانت اتهامات پس از متهم به سازماندهی در برابر جاه طلب وارث.

دستگیری در روز جمعه شوکه کشور و موجب دور تازه ای از گمانه زنی ها در مورد 84 ساله شاه را نگه دارید و بر روی تاج و تخت است. تبعید مخالفان پیشنهاد شاهزاده محمد اعلام نقاب قریب الوقوع فشار به قدرت را از پدرش. ادعای داده شد انگیزه توسط دربار خودی یکی از آنها پیشنهاد از طریق یک منبع که حرکت می کند در برابر دو شاهزادگان ساخته شد به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در پی وخامت ناگهانی در کینگ سلامت. اما کسانی که ادعا شد بصورتی پایدار و محکم را تکذیب کرد توسط مقامات در داخل عربستان سعودی است.

پادشاه سلمان اعتقاد بر این است که امضا حکم که توجیه برادرش را بازداشت و مرد میله میله به جای او تا زمانی که شاهزاده محمد فراخوانده شد در پی کودتا در کاخ 2017 به نام تاج شاهزاده.

پس از آن شاهزاده محمد در حال حاضر 34 دارای پشتکار حذف تهدیدات علیه او مشهورترین بعد که سال قفل کردن بسیاری از کسب و کار کشور نخبگان در ریتز-کارلتون در ریاض از جمله ارشد سلطنتی بودند که مجبور به امضای بیش از دارایی. برخی نیز محروم از مواضع خود.

یک سال بعد پس از قتل توسط عربستان عوامل جمال Khashoggi در استانبول شاهزاده احمد اغوا شده بازگشت به عربستان سعودی پس از سالها زندگی در تبعید در لندن است. شناخته شده به عنوان یک منتقد ولیعهد خود بازگشت بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک نشانه آن است که سخت شارژ وارث آماده شد به تحمل مخالفت – یک ادعا به طور گسترده ای در رد منتقدان در خانه و خارج از کشور.
Prince Ahmad bin Abdul Aziz, brother to King Salman, faces treason charges.

شاهزاده احمد وضعیت به عنوان یک برادر پادشاه و محمد بن نایف سابق نقش به عنوان وارث فکر شده بود به تحمل هر دو آنها را حمایت می کند. از آنجا که سقوط محمد بن نایف شده بود مانع از خروج پادشاهی بود و بیشتر وقت خود را صرف در یک کشور املاک خارج Riyadh. حرکات او و کسانی که از دستیاران سابق خود شده اند از نزدیک تحت نظارت میان گسترش سرکوب مخالفان در سراسر تمام جنبه های عربستان جامعه است.

در طول شاهزاده محمد ظهور پادشاه سلمان باقی مانده بود تا حد زیادی آرام تعویق انداختن برای پسر خود را در عجیب دولت به پروژه های ساختمانی و فرهنگی re-مهندسی است که به انکار این تندرو اصولگرا و تقوا است که تا به حال تعریف مدرن دولت سعودی است. او شناخته شده است در تقابل با شاهزاده محمد در طول Khashoggi قتل که سازمان سیا معتقد بود به دستور ولیعهد و در چند ملاقات اما ساخته شده است چند قاطع مداخلات میان سیاسی تصفیه.

عربستان رهبر میزبانی وزیر امور خارجه دومینیک Raab در پایتخت عربستان روز پنج شنبه و به ریاست جلسه شورای وزیران دو روز قبل از آن ظاهر می شود تشکیل شده در هر دو نشست. سلامتی او شده است موضوع تکرار شایعات اخیر اما بازدید کنندگان نشان می دهد او همچنان درگیر با بسیاری از افراد است.

نیروهای امنیتی راه اندازی موانع در سراسر پایتخت عربستان در شنبه جرقه ترس از ناآرامی در پی دستگیری و بی اساس پیشنهادات که شاهزاده محمد به زودی ممکن است فرض کنیم تاج و تخت است. پادشاه شناخته شده است به هدف برای دریافت بزرگان برای اجلاس G20 در ریاض در ماه نوامبر یک رویداد مهم در تقویم عربستان.

“این دشوار است به توان 100% در مورد آنچه در جریان است گفت:” یکی از دستیاران سابق عربستان سعودی وزیر. “حباب شده است تا به خوبی آماده شده است. پادشاه بسیار منزوی است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

یک دیپلمات ارشد سابق به خوبی آشنا در عربستان کاخ فتنه گفت: آخرین پاکسازی به نظر می رسد به عنوان بخشی از یک رویکرد سیستماتیک برای از بین بردن مخالفان به عنوان شاهزاده محمد معراج در نزدیکی کشید.

با استفاده از یک عربی واژه “بنی” به پیشنهاد “قبیله” او گفت: “بنابراین او را برای بنی عبدالله بنی فهد و بنی سلطان. در حال حاضر آن را به بنی نایف. هنوز هم وجود دارد یک پسر سعود بن نایف [محمد بن نایف برادر] در کل هوش ریاست جمهوری است. او را مجبور به رفتن بیش از حد. این مثل این است که بغداد در 1960s.”

در اواخر 60s صدام حسین راه اندازی یک کودتا که پاکسازی عراق از سلطنت و تثبیت خود را به عنوان رهبر برای بیش از سه دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>