عربستان سعودی اعلام کرد آتش بس در یمن با استناد به Coronavirus نگرانی: پوشش زنده

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • عربستان سعودی ضرب و شتم توسط ویروس, اعلام آتش بس در یمن.
  • اجتماعی فاصله اقدامات سریع ‘برق امید,’ با هشدارهای.
  • ایالات متحده می گوید اجتماعی فاصله ممکن است کار در شهرستانها بزرگ است.
  • W. H. O. رئیس می گوید: سیاسی کردن این ویروس می تواند منجر به “بسیاری از کیسه های بدن.”
  • بازار نفت به شدت متزلزل است. می توانید رهبران جهان آنها را نجات دهد ؟
  • چگونه به جشن در coronavirus بار.
  • آنچه شما نیاز به دانستن در مورد هیدروکسی کلروکین.
اعتبار…تایلر هیکس/نیویورک تایمز

عربستان سعودی ضرب و شتم توسط ویروس, اعلام آتش بس در یمن.

عربستان سعودی روز چهارشنبه اعلام کرد که عربستان و متحدان آن را رعایت یک طرفه آتش بس در جنگ یمن شروع در ظهر روز پنج شنبه در یک حرکت است که می تواند راه را برای پایان دادن به وحشیانه پنج سال جنگ است.

عربستان گفته است که آتش بس در نظر گرفته شده بود به پرش شروع مذاکرات صلح با میانجیگری سازمان ملل متحد و که آن را به حال شده است با انگیزه ترس از coronavirus در یمن فقیرترین کشور در جهان عرب است.

این حرکت برای اولین بار توسط هر دولت گرفتار در درگیری های مسلحانه بین المللی برای توقف جنگ حداقل در بخشی به دلیل بیماری همه گیر. دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ التماس کرد برای یک جهان آتش بس دو هفته پیش با استناد به این بیماری همه گیر.

150 عنوان بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی عربستان سعودی بر این باور هستند که باید قرارداد coronavirus از جمله اعضای خانواده کمتر شاخه با توجه به یک فرد نزدیک به خانواده است.

ارشد عربستان است که فرماندار ریاض و شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز آل سعود است که در بخش مراقبت های ویژه با Covid-19 با توجه به دو پزشک با روابط King Faisal بیمارستان و دو نفر دیگر نزدیک به خانواده سلطنتی. شاهزاده فیصل یک برادرزاده پادشاه سلمان.

پادشاه سلمان 84 تا منزوی خود را در یک جزیره کاخ در نزدیکی شهر جده در دریای سرخ. پسرش شاهزاده محمد بن سلمان 34 ساله عملا حاکم فرانسه با بسیاری از وزرای خود به سایت از راه دور در همان ساحل.

اجتماعی فاصله اقدامات سریع ‘برق امید,’ با هشدارهای.

جهان شروع این هفته به دیدن کوچک اما نشانه های دلگرم کننده است که تلاش های هماهنگ به شدت تغییر رفتار انسان — به حالت تعلیق روزمره با ماندن در خانه در حال کاهش موذی گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن دهها هزار نفر و بیمار بیش از یک میلیون نفر دیگر در سراسر چندین قاره است.

در شهر ووهان که در آن coronavirus عموم پدید آمده در ماه دسامبر پایان به یک monthslong مستند به ساکنان در نظر گرفتن گام های کودک نسبت به برخی از نسخه نرمال. در ایتالیا که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 17,000 مردم به تاخیر افتاد اما متعهد به حل و فصل ماندن در داخل تا حد زیادی کاهش نرخ سرایت.

در ایالات متحده, Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز که او شروع به دیدن “برخی از براق کننده ها از امید” به طوری که او انتظار می رود که بینی های قبلی 100,000 تا 200,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر می تواند به کاهش.

اما اپیدیولوژی می گویند از جمله نشانه های اولیه در حالی که امیدوار کننده نباید به این معنی است که همه به خوبی خواهد بود در تابستان اول روز.

آمریکا مرگ و میر در حال حاضر در حال رشد و بیش از یک هزار روز همچنان ادامه دارد به کوه با هیچ نشانه ای از مصاحبه به زودی. و اگر چه رئیس جمهور تهمت توییتی روز دوشنبه در مورد یک نور در انتهای تونل دانشمندان می گویند از آن خواهد شد بسیار طولانی یکی.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.4 میلیون نفر در حداقل 177 کشور جهان است.

ایالات متحده می گوید اجتماعی فاصله ممکن است کار در شهرستانها بزرگ است.

کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده پیشنهادی در روز چهارشنبه که اقدامات سخت گرفته توسط آمریکایی ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس ممکن است درست موارد جدید در مناطق بزرگ شهری مانند نیویورک و دیترویت و شیکاگو و بوستون.

اما هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx, همچنین تاکید کرد که “هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از بیماری است.”

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در ایالات متحده:

  • نیویورک, سخت ترین آمار دولت در امریکا گزارش شده است که یکی دیگر از 779 نفر مردهاند بزرگترین واحد-روز تلفات تا کنون. دولت در حال حاضر تقریبا 150,000 موارد و بیش از 6 ، 000 مرگ و میر.

  • تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus شروع به گردش در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده و که آن را آورده بود به منطقه عمدتا توسط مسافران از اروپا و نه آسیا.

  • ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی گفت: در یک گزارش به کاخ سفید که این ویروس ممکن است محو در تابستان به عنوان بسیاری امیدوار بود. مطالعات قبلی که مرتبط با دما و رطوبت بالا به کاهش انتقال به حال محدودیت ها ساخته شده است که آنها کمتر از قطعی این گزارش گفت:.

W. H. O. رئیس می گوید: سیاسی کردن این ویروس می تواند منجر به “بسیاری از کیسه های بدن.”

Video player loading
سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل سرزنش مقامات در سراسر جهان زیر رئيس جمهور تهمت نظرات به W. H. O. و چین است.اعتباریاعتباری…Denis Balibouse/ایسنا

پاسخ به انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس سازمان بهداشت جهانی ساخته شده یک درخواست مهیجی برای همبستگی روز چهارشنبه هشدار داد که سیاسی coronavirus همه گیر خواهد در نتیجه “بسیاری از کیسه های بدن.”

آقای ترامپ انداخته سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر این سازمان در روز سه شنبه آن را متهم به اقدام بیش از حد به آرامی به صدای زنگ و درمان دولت چین بیش از حد مطلوب است. در حالی که رئیس جمهور چه کسی را تهدید به خودداری آمریکا بودجه برای W. H. O. صحبت در خشن غیر منتظره از نظر او نه تنها در چنین انتقاد.

پرسید: در مورد آقای تهمت نظرات در چهارشنبه, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل گفت: “ما می خواهید به یادگیری از اشتباهات ما” اما افزود: “در حال حاضر تمرکز باید در مبارزه با این ویروس است.”

“Please don’t سیاسی این ویروس” دکتر Tedros گفت. “اگر شما می خواهید به بهره برداری می شود و شما می خواهید به بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما آن را انجام دهد. اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن است.”

او تاکید کرد که این بیماری جدید بود و اضافه میکند: “بسیاری از ناشناختهها و ما نمی دانیم که چگونه آن را رفتار خواهد شد در آینده.”

در حالی که برخی از منتقدان به نام دکتر Tedros به استعفا او گفت: او منصرف و می تواند مقاومت در برابر “سه سال” و یا “سه صد سال” حملات شخصی. او نه استناد آقای ترامپ با نام.

او گفت: برای اولین بار است که به صورت ماه او شده است هدف حمله نژادپرستانه نظرات و تهدید به مرگ.

منتقدان می گویند W. H. O. شده است بیش از حد اعتماد به دولت چین است که در ابتدا سعی در پنهان کردن شیوع. دیگران ایراد گرفت این سازمان برای حرکت سریع تر در اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

اما آژانس مدافعان می گویند که قدرت خود را بیش از هر فرد و دولت محدود است.

بازار نفت به شدت متزلزل است. می توانید رهبران جهان آنها را نجات دهد ؟

معمولا این جهان بزرگ تولید کننده نفت کشور است که گام در زمانی که یک قطره بزرگ در قیمت می لرزد بازار نفت است. اما این نه زمان عادی.

روز جمعه یک روز پس از سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان led توسط روسیه تنظیم شده برای نگه داشتن خود را در نشست نمایندگان گروه 20 ثروتمند کشورهای در حال انتظار برای برگزاری کنفرانس های مجازی به سعی کنید به ساقه اخیر شیرجه رفتن قیمت انرژی.

فرار بازارهای نفت را تهدید به ورشکستگی شرکت های انرژی در سراسر جهان باعث عظیم از دست دادن شغل و تهدید موسسات مالی که با حمایت این صنعت است.

این بیماری همه گیر است و نقش مهمی را در این درام, اما هم وجود دارد بسیاری از مانورهای رندانه در میان سه روغن ابرقدرت: عربستان سعودی و روسیه, دو دیرین پترو-رقبا و ایالات متحده که افزایش شهرت به عنوان یک صادر کننده نفت است مختل صنعت است.

آن است که به دور از روشن است که نشست گروه 20 را آرام بازارهای فرار. این واقعیت است که در این جلسه اتفاق افتاده است هر چند ممکن است سیگنال آغاز یک رویکرد بسیار متفاوت است.

“بسیاری از کشورها از جمله کسانی که با قوی رایگان-بازار باورها و اعتبار به نظر می رسد در آینده بیش از این دیدگاه که جهانی نفت کسب و کار نیاز به مدیریت و به یک میزان حداقل از زمان به زمان” گفت: Bhushan Bahree یک مدیر اجرایی در IHS Markit یک شرکت تحقیقاتی.

چگونه به جشن در coronavirus بار.

اقامت در خانه سفارشات لازم نیست برای قرار دادن دمپر خود را روز ویژه ای است. در اینجا برخی از راه هایی برای جشن تولد و عروسی و بهار آینده تعطیلات.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد هیدروکسی کلروکین.

با بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان بیمار از coronavirus فوری وجود دارد جستجو برای هر گونه مواد مخدر است که ممکن است کمک کند.

در حالی که هیچ مدرکی وجود دارد که هر دارویی می تواند در عین حال درمان یا جلوگیری از عفونت کروناویروس یک داروی تجویزی است که دریافت کرده است قابل توجه است هیدروکسی کلروکین تایید دهه پیش برای درمان مالاریا استفاده می شود و نیز برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس.

رئیس جمهور تهمت است و توصیه می شود آن را بارها و بارها با وجود شواهد کمی وجود دارد که آثار آن را در برابر coronavirus.

در اینجا برخی از حقایق کلیدی در هیدروکسی کلروکین:

امیدوار کننده آزمایشگاه مطالعه نشان داد که کلروکين می تواند بلوک coronavirus از حمله به سلول های که باید آن را به تکرار و باعث بیماری. اما مواد مخدر است که پیروز شدن ویروس ها در ظروف پتری همیشه کار نمی کند در بدن انسان و مطالعات هیدروکسی کلروکین را در بر داشت که آن را قادر به جلوگیری و یا درمان دیگر بیماری های ویروسی.

هنوز هم بسیاری از بیمارستان ها در حال دادن هیدروکسی کلروکین به بیماران مبتلا به کروناویروس چون هیچ اثبات شده درمان آنها امید آن کمک خواهد کرد. کارآزمایی بالینی با گروه کنترل را آغاز کرده اند در سراسر جهان است.

به طور کلی هیدروکسی کلروکین در نظر گرفته شده است نسبتا امن برای افرادی که بیماری زمینه ای که مواد مخدر شناخته شده است به بدتر. اما مانند هر دارو می تواند عوارض جانبی داشته باشد و نه امن است برای افرادی که به اختلال در ریتم قلب مشکلات چشمی مربوط به شبکیه چشم و یا کبد و یا بیماری کلیوی. آیا استفاده از آن بدون مشورت با پزشک می داند که تاریخچه پزشکی شما و چه دیگر داروهای شما در حال بدست گرفتن.

گزارش شد کمک توسط Livia البک-Ripka کارل زیمر و جیمز گورمن مایکل Levenson دن بری بن هوبارد, Stanley نی کلیفورد کراس, اندرو E. Kramer Dionne Searcey روت Maclean, دنیس Grady, Katie Thomas and Patrick J. Lyons.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>