ساندرا مطلوب, اریک گارنر, فردی, خاکستری: تلفات خشونت های پلیس در غیر فعال آمریکاییWکلاه فراموش ساندرا مطلوب, اریک گارنر, فردی, خاکستری, Tanisha Anderson, دبورا Danner, Ezell فورد و آلفرد Olango و کیت لمانت اسکات همه در مشترک دارند ؟ همه آنها سیاه و سفید آمریکایی که جان خود را در دست پلیس و یا در بازداشت پلیس. و همه آنها نیز غیر فعال است.

ساندرا شیرین و مطلوب 28, تا به حال به صرع و افسردگی شد و به دار آویخته شدند در یک سلول زندان در تگزاس پس از دستگیر شدن به اتهام تغییر خط نقض. اریک گارنر 43 کرده آسم و دیابت و بیماری های قلبی و درگذشت یک افسر NYPD قرار داده و او را در یک سبد در حالی که دستگیری او به اتهام فروش سیگار بدون مالیات تمبر. فردی, خاکستری, 25, تا به حال یک ناتوانی رشدی به دلیل بودن در معرض سرب در سنین پایین و از درگذشت شدید آسیب نخاعی بعد از پلیس گزارش داد و او را “سوار خشن” در پشت یک ون پلیس. Tanisha Anderson, 37, درگذشت در حالی که داشتن سلامت روانی بحران و مهار توسط ماموران پلیس با چهره او در مقابل کلیولند اوهایو ،

دبورا Danner, 66, حال اسکیزوفرنی و پس از کشته شدن به ضرب گلوله توسط یک افسر NYPD بود که در پاسخ به همسایه اش را که به او شده بود رفتار نامنظم. چهار سال قبل از او نوشته شده بود, مقاله در مورد بهداشت روانی ننگ است که پیش بینی تکان دهنده شرایط از خود مرگ است. “ما همه آگاه,” او نوشت: “از همه بیش از حد مکرر اخبار در مورد بیمار روانی که می آیند تا در برابر اجرای قانون به جای متخصصان سلامت روانی و در نهایت مرده است.”

Ezell فورد, 25, که, اختلال دو قطبی, افسردگی و اسکیزوفرنی بود به ضرب گلوله توسط پلیس لس آنجلس و افسران اتهام مبارزه است. آلفرد Olango, 38 کشته شد مرده پس از خواهر خود به نام پلیس برای کمک به او در حالی که داشتن یک بحران مربوط به بیماری های روانی. کیت لمانت اسکات, 43, حال آسیب های مغزی از قبل از حادثه و پس از فوت پلیس او را زیر دستور به خروج ماشین خود را. حتی جورج فلوید که قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس موجب سراسر کشور تظاهرات بود, بیماری قلبی, فشار خون و سلول داس صفت است.

این مرگ و میر ها بخشی از اخلال الگوی در افغانستان. در حالی که تعداد افراد معلول کشته شده توسط پلیس نیست سیستماتیک دنبال در ایالات متحده Ruderman بنیاد تخمین زده است که بین یک سوم تا نیمی از همه آمریکایی ها کشته شده توسط پلیس دارای معلولیت. (مطالعه خود تعریف ناتوانی گسترده “شامل فیزیکی و رشد فکری و روانی و عاطفی و هر شکل دیگری از ناتوانی است که ممکن است تحت قانون آمریکایی های معلول (ADA)”.) برای قرار دادن به دیدگاه ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را نشان می دهد که معلول بزرگسالان آمریکایی را تا یک چهارم از جمعیت آنها را بزرگترین گروه اقلیت.

بسیاری از افراد معلول کشته شده توسط پلیس نیز مردم رنگ با بومیان و مردم به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. مردم از رنگ ها در آمریکا هستند احتمال بیشتری برای غیر فعال می شود که یک بیماری روانی و یا یک بیماری مزمن پزشکی با توجه به تعدادی از عوامل از جمله محیط زیست نژادپرستی و فقیر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. با توجه به همپوشانی قابل توجهی بین خشونت پلیس نسبت به مردم و مردم با معلولیت های شایع تلاش در تغییر باید آدرس هر دو عامل.

طرفداران طولانی راه حل های پیشنهادی است که پرداختن به نیازهای هر دو سیاه و معلول افراد گرفتار در حقوقی کیفری سیستم. کمپین صفر یک کمپین در ارتباط با زندگی توجه فعالان توصیه پلیس ارائه می شود مداخله در بحران آموزش. این کمپین همچنین خواستار هدایت منابع مالی از بودجه پلیس به عدم اجرای قانون راه حل برای شرایط بحران مانند غیرمسلح سلامت روان پاسخ تیم که تحقیقات نشان می دهد ممکن است کاهش می دهد پلیس در استفاده از زور توسط 40 درصد است.

دیگر فعالان استدلال می کنند برای اقدامات رادیکال تر: theodore l jones jr L Lewis, سیاه وکیل در کمک به آموزش برای پیشبرد حقوق ناشنوا جوامع و Leroy F مور Jr, یک مرد مبتلا به فلج مغزی که تاسیس Krip هاپ جنبش ملت فقیر و مجله را به نام های طولانی برای لغو پلیس و زندان و سیستم های. طرفداران برای پلیس لغو این باور است که پلیس نمی محافظت از جوامع با توجه به ریشه های آمریکا اجرای قانون در برده داری و در واقع یک تهدید سلامت; آنها می گویند ما باید به تدریج محروم از پلیس در مجموع با یک چشم به سمت کامل تکیه بر جامعه مبتنی بر فرم پشتیبانی مانند ارائه دهندگان خدمات سلامت روان اجتماعی کارگران و رهبران مذهبی و همسایگان و دوستان.

به عنوان برگرد Al Sharpton گفت: در مداحی در جورج فلوید یادبود در 4 ژوئن, ما در حال حاضر در “زمان های مختلف و متفاوت شبنم”. آن زمان برای شروع به گوش دادن به سیاه و معلول شدند.

  • دومینیک برادلی یک معلول نویسنده زندگی و کار در بروکلین

  • سارا کاتز می نویسد: در مورد ناتوانی است. کار او در ظاهر Business Insider, the New York Times و تخته سنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>