ساندرز گزارش نشان می دهد که روسیه تقویت کمپین با انگیزه های سیاسی


سناتور برنی ساندرز (I. Vt.) پیشنهاد به خبرنگاران جمعه که گزارش واشنگتن پست است که روسیه در تلاش برای افزایش مبارزات انتخاباتی خود بود و با انگیزه های سیاسی.

این پست که شکست بعد از ظهر جمعه گفت که ساندرز حال جریان شده توسط مقامات ایالات متحده در آشکار تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود اما نگفت که این جلسه صورت گرفت. سوال توسط خبرنگاران بعد جمعه ساندرز گفت: آن اتفاق افتاد “حدود یک ماه پیش.” وقتی پرسید که چه او از زمان پست‘s داستان او گفت: “من به شما اجازه شما حدس می زنم که چگونه یک روز قبل از نوادا حزبی” و بازیگران طعنه آمیز داشتن در این پست.

در بیانیه ای به پستSanders نیست اختلاف صحت این ادعا که روسیه در نظر گرفتن مراحل را برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما را به انجام,” او گفت:. ساندرز افزود که این داستان می تواند به این معنی است که “برخی از چیزهای زشت در اینترنت نسبت به کمپین ما ممکن است به خوبی نمی شود که از حامیان واقعی.”

ساندرز نیز گفت: در طول چهار نوادا بحث که “این امر نه شوک” او اگر روسیه به دخالت در انتخابات.

به نیویورک تایمز گزارش روز شنبه که شلبی Pierson, جامعه اطلاعاتی مسئول نظارت بر انتخابات تهدیدات هشدار قانونگذاران مجلس در یک طبقه بندی جلسه هفته گذشته که روس ها در تلاش بودند برای تقویت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه داستان در توییتر ادعا که آن را بخشی از یک “اطلاعات غلط کمپین” رهبری دموکرات ها.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • ساندرز مدیر کمپین انتقاد شدید, MSNBC, رادیو فردا می گوید این است که “عادلانه تر’
  • وارن به ساندرز پس از بحث: “من فکر می کنم شما به من به نام دروغگو در تلویزیون ملی’
  • اوباما تیم خواسته هری رید به سرکوب برنی ساندرز 2011 چالش اصلی: گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im