ساندرز انتقاد Buttigieg پیروزی اعلامیه کمپین منتشر داخلی آیووا داده ها نشان می دهد یک پیروزی


سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) زمان زیادی ندارد برای سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آشکار حزبی آیووا پیروزی اعلامیه روز دوشنبه تا حدودی به دلیل مبارزات انتخاباتی خود را از داده های داخلی نشان می دهد در غیر این صورت.

حتی در حالی که نتایج حاصل از آیووا دموکراتیک حزبی تاخیر شد با تشکر از یک سری از اتفاقات ناگوار Buttigieg خطاب به هواداران خود گفت: همه آنها را نشانه اشاره به آنها را ترک آیووا “پیروز است.” ساندرز آن را عجیب و غریب است که رقیب خود را چنین بیان.


در ضمن ساندرز کمپین منتشر شد برخی از آنها داخلی جمع آوری داده ها یافته که نشان می دهد ساندرز است که در واقع یک سرعت را به نفع خود اگر چه Buttigieg است به مراتب پشت سر. تعداد کسانی که هم سن. الیزابت وارن (D-جرم.) در راحت مقام سوم در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سقوط به یک نسبتا دور چهارم پس از تنظیم نهایی.


این بایدن وضعیت حداقل این است که در خط با گزارش در مورد Des Moines Register را دولت نهایی نظرسنجی که هرگز منتشر شد به دلیل یک مصاحبه خطا, اما در طول تمام این هرج و مرج وجود دارد هیچ گفتن اگر ساندرز کمپین است که در واقع در مسیر صحیح است.

داستان های بیشتر از theweek.com
مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آیووا دموکرات قفقاز
باید بازارهای مالی بود freaked توسط coronavirus?
امریکا در حال انجام است بسیار بهتر از شما فکر می کنم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>