ساندرز به نظر می رسد به دست کشیدن از بایدن به عنوان ایجاد فشار بر حزب دموکرات

هوستون — انرژی خود را پیروزی در نوادا قفقاز سناتور برنی ساندرز تبدیل شده تمرکز خود را به رئیس جمهور تهمت در روز یکشنبه در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را ساخته و قصد دارد به سعی کنید برای برنده شدن در آینده کارولینای جنوبی اولیه و متراکم کردن مانع نماینده رهبری در شنبه هفته آینده.

آقای ساندرز قصد دارد تا در هوا با تبلیغات در هر کارولینای جنوبی, رسانه های بازار این هفته و کارکنان خود تقلا برای اضافه کردن جدید تظاهرات به برنامه های خود را به عنوان آنها را هدف بعدی خود را بزرگ هدف: سبقت پیشتاز در شنبه اولیه وجود دارد, معاون سابق رییس جمهور و یوسف رضا بایدن جونیور به همه اما خاموش نامزدی خود را.

اما حمله به آقای ساندرز شروع به نصب در روز یکشنبه با آقای بایدن انتقاد از او را به عنوان بی وفا به رئیس جمهور سابق باراک اوباما — یک متهم پیام با عمدتا سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی — و دیگران توصیف سناتور ورمونت به عنوان یک شوت در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای ساندرز به نوبه خود با استفاده از یک رالی در سه شنبه ایالت تگزاس به برجسته کردن برخی از مطلوب رای گیری اعداد در برابر رئیس جمهور و تلاش برای اطمینان بخشیدن به دموکرات ها در مورد electability اگر او برنده نامزدی.

با هفت نامزد دیگر رقابت در برابر لیبرال آقای ساندرز بالا بردن احتمال شکسته وزش رای در کارولینای جنوبی و در سه شنبه و فشار نیز شروع به رشد در برخی از دموکرات ها به رها کردن — به خصوص سناتور ctq میلیاردر تام Steyer و حتی شهردار سابق پیت Buttigieg که دقت برنده آیووا قفقاز. هیچ کدام نشان داده است توانایی برای ساخت متنوع ائتلاف از رای دهندگان خواهد بود که بسیار مهم به ضرب و شتم آقای ساندرز و در عین حال هیچ کدام نشان داد نشانه هایی از ترک هر زمان به زودی.

دموکراتیک نژاد است که در حال حاضر ورود به بحرانی نه روز کشش است که می تواند به طور موثر در تعیین نامزدی با آینده نامزدهای متعدد در بخش بعدی بحث تلویزیونی در روز سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی رای و فوق العاده سهشنبه مسابقات.

وجود دارد تاب های جدید در مسابقه روز یکشنبه مانند آقای Steyer واجد شرایط به عضویت در این بحث و یک اطلاعیه توسط نماینده جیمز Clyburn ترین با نفوذ حزب دموکرات در کارولینای جنوبی که او را به حمایت از یک نامزد در روز چهارشنبه. اضافه کردن به غیر قابل پیش بینی است که شهردار سابق Michael R. بلومبرگ که سعی خواهد کرد برای شروع دوره نقاهت بعد از فاجعه بحث عملکرد هفته گذشته توسط ظاهر می شود برای اولین بار در سی ان ان تاون هال دوشنبه شب به دنبال روز سه شنبه بحث است.

دستیاران آقای ساندرز در حال مسابقه برای تحکیم سیاسی خود مزایای برای کمک به او را به مقاومت در برابر هر گونه بالابر در این زمینه داده شده است که شاید بزرگترین تهدید او در حال حاضر چهره ضد ساندرز رای دهندگان coalescing حدود یک جایگزین نامزد شده است.

او وارد این مرحله از مسابقه با یک جفت دلخواهی دارایی. پس از اتمام نزدیکی بالا در آیووا برنده نیوهمپشایر و پس از آن قریب به اتفاق رقبای خود را در نوادا اول دولت با نژادی متنوع رای دهندگان او را هاله ای از موفقیت و برنده شدن معمولا موجب زایش برنده شدن در انتخابات مقدماتی.

در همان زمان ضد ساندرز اردوگاه باقی مانده تقسیم: آقای بایدن سناتور الیزابت وارن آقای Buttigieg و خانم Klobuchar همه اصرار بر ماندن در مسابقه در حالی که آقای بلومبرگ هزینه های به شدت در تبلیغات در سه شنبه متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا که در آن آقای ساندرز می تواند ساخت یک نماینده رهبری اگر باقی مانده رای تقسیم شده است.

پس از آقای ساندرز پیروزی در نوادا به این سوال که به طور فزاینده در یمن بیش از این مسابقه این است که آیا سه شنبه هنگامی که از 16 مسابقه برگزار شده در مارس 3 خواهد بود که بعد از او قرار می دهد تا خود را در یک مسیر سر خوردن به نامزدی.

روز یکشنبه دستیاران خود را شروع به برداشتن گام به سوی تلاش برای انجام درست آن.

پس از چند ماه از کمرنگ جلوه دادن آقای ساندرز چشم انداز در کارولینای جنوبی که در آن او از دست داده به شدت در سال 2016 اولیه به دلیل ضعف خود را با رای دهندگان پس از آن مبارزات انتخاباتی خود بود و بی پرده در مورد هدف خود در روز رای گیری.

“ما در حال مبارزه برای پیروزی در کارولینای جنوبی گفت:” جف ویور بالا ساندرز استراتژیست ذکر است که نظرسنجی ها نشان می دهد آنها را “حرکت قابل توجهی در معاون رئیس جمهور است.”

باید آقای ساندرز شکست و یا حتی پایان نزدیک آقای بایدن در کارولینای جنوبی یک دولت سابق معاون رئیس جمهور به مدت طولانی دیده می شود به عنوان فایروال می تواند طاق او را به سوپر شنبه سه روز بعد با چنین نیروی است که ممکن است دشوار برای هر یک از مخالفان خود را برای گرفتن با او.

که زمانی که آقای ساندرز امیدوار است به شمع تا نمایندگان در حالی که همچنین تحمیل نمادین ضربات بر مخالفان خود را با برنده شدن در برخی از خانه متحده از جمله خانم وارن ماساچوست و خانم Klobuchar به مینه سوتا که هر دو آقای ساندرز برای بازدید از طرح های قبل از مارس 3, با توجه به دستیاران.

در عین حال از آن است که آقای ساندرز تصمیم به رقابت شدید در کارولینای جنوبی که در آن او به مدت طولانی کاهش انتظارات تعهد تنها به “خوبی” وجود دارد که نشان می دهد چگونه به سرعت در این مسابقه در حال حرکت است به او. بیش از نیمی از دولت دموکراتیک رای دهندگان انتظار می رود که آفریقایی-آمریکایی یکی از آقای بایدن را قوی ترین بلوک از پشتیبانی و معاون سابق رییس جمهور و رهبری در پای صندوق های رای وجود دارد از آغاز مسابقه.

در عین حال به عنوان آقای ساندرز روشن ساخته شده در یکشنبه اولیه گرفته شده به نوبه خود.

پرداختن بیش از 6000 حامیان در دانشگاه هوستون برای یک بعد از ظهر رالی او تا حد زیادی نادیده گرفته و دموکراتیک رقبا و افتخار خود را در مورد رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از سر به سر در پای صندوقهای رای است.

“برخی از مردمی در رسانه های شرکت های بزرگ در حال گرفتن یک کمی عصبی و آنها می گویند, ‘برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن’ بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از نظر سنجی از امروز” گفت: قابل توجه خوش بین آقای ساندرز قبل از تند کردن اعداد است که نشان داد او را ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و در میدان نبرد متحده است.

حتی به عنوان آقای ساندرز آماده برای یورش حملات بسیاری را در مدار خود فکر می آمده اند در حال حاضر — “وجود دارد مقدار زیادی از چاقو برای برنی ساندرز” آقای ویور گفت: — سناتور ظاهر می شود شخص خود را به پیروزی. او و همسرش و سیاسی مورد اعتماد جین بود, یک لیوان شراب در منشور پرواز شنبه شب پس از نوادا نتایج در آمد با توجه به ساندرز aide.

توسط صبح روز یکشنبه هر چند آقای ساندرز دموکراتیک مخالفان آماده بودند به تلاش برای از بین بردن این لحظه.

صحبت با خبرنگاران پس از حضور در یک آفریقایی-آمریکایی کلیسا در شمال چارلستون S. C. آقای بایدن اذعان کرد که آقای ساندرز “دارای شتاب” قبل از اینکه به دنبال جلوگیری از تورم نامزدی خود را.

معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرد که آقای ساندرز اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند صدمه دیده دموکرات ها’ شانس حفظ کنترل از خانه در سال 2020 و پیروزی سنا. و او به دنبال تضعیف حریف خود را شانس برای برنده شدن سیاه رای دهندگان توسط مباهات است که او تا به حال آقای اوباما را “بازگشت تمام وقت” در حالی که گفت آقای ساندرز وزن اولیه پیشنهاد در برابر او در انتخابات سال 2012. (Sanders کمپین را رد کرده است که او در نظر گرفته به چالش کشیدن آقای اوباما.)

در حالی که حامیان او به دنبال قرار دادن بهترین چهره خود را آشکار و دور دوم, پایان محل در نوادا آقای بایدن به نظر می رسید به احتمال زیاد برای دریافت برخی از مدتها در انتظار اخبار خوب در کارولینای جنوبی: حمایت از آقای Clyburn های دیرین مجلس و بالاترین رتبه آفریقایی-آمریکایی در کنگره است.

در مصاحبه آقای Clyburn گفت که افشای حمایت خود را چهار روز پس از بعدی بحث است. وی خود را “دیرین دوستی با جو” اما در غیر این صورت کاهش یافته است به فاش کردن اولویت خود را. اما دموکراتیک رسمی نزدیک به بایدن کمپین صحبت در خواست نامش فاش نشود بنابراین به عنوان نه به فاش داخلی برنامه ریزی گفت: آنها انتظار می رود برای دریافت آقای Clyburn را پشتیبانی می کند.

آقای Clyburn ظاهر می شود در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه ستایش آقای ساندرز خود را به اشتراک گذاشته اولویت های سیاست مانند مراکز بهداشتی و درمانی بلکه شک و تردید در مورد شانس خود را در کارولینای جنوبی است. “کسی که اشاره به خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک که کلمه همیشه واقعا عواقب وخیمی در سراسر کارولینای جنوبی” آقای Clyburn گفت.

آقای بایدن یک ماده بزرگتر از تاییدیه است نیاز به برخی از رقبای خود را به خروج در این مسابقه است. در عین حال هر یک از آنها معتقد است آنها باید به اندازه ادعای ماندن در اولیه به عنوان آقای بایدن که به پایان رسید و در اولین دو کشور با توجه به بالا مشاوران.

ظاهر می شود در کمپین حوادث در داکوتای شمالی ویرجینیا و کلرادو در یکشنبه, خانم Klobuchar آقای Buttigieg و خانم Warren مانند آقای بایدن, هشدار دموکرات ها در مورد خطر از نامزدی آقای ساندرز.

تعدادی از متوسط دموکرات برخی همسو با آقای بایدن و دیگران غیر متعهد گفت: این آقای Buttigieg خانم Klobuchar و آقای Steyer بودند که تنها کمک به آقای ساندرز با ماندن در مسابقه به عنوان اخلال گران.

برخی از مقامات مانند سوزان Swecker به مرجعیت و ویرجینیا حزب دموکرات شد, ظریف با تقریرات.

“این قطعا رای دهندگان تصمیم گیری آسان تر است چرا که مردم هنوز هم خرید” گفت: خانم Swecker که گرفته نشده طرف و دولت که رای یک هفته از شنبه. “اگر وجود دارد کمتر در راهرو است که باعث می شود انتخاب آسان تر است.”

اما دیگر دموکرات ها مضطرب در مورد چشم انداز از آقای ساندرز که خود را پرچمدار بودند و مستقیم تر است.

“برخی از افراد نیاز به نگاه در این که آیا آنها مناسب و مؤثر و مثبت در مسیر رو به جلو برای حزب ما” گفت: سناتور کریستوفر Coons دلاور یک بایدن حامی. او به دقت اجتناب از ذکر نام اما گفت: کسانی که باقی مانده در این مسابقه بودند تضعیف این حزب شانس برای یک “کوتاه تر و کمتر تفرقه اولیه است.”

Bakari فروشندگان سابق کارولینای جنوبی قانونگذار است که نه تایید شد خوشحال به نام نام.

“پیت و امی هیچ مسیر زیرا آنها هیچ ائتلاف ساخته شده است آنها به خوبی انجام نمی اسپانیایی و یا سیاه و سفید رای دهندگان” آقای فروشنده گفت از آقای Buttigieg و خانم Klobuchar.

و آقای فروشنده گفت آقای Steyer نامزدی بود “غرور پروژه” است که تنها سیفون دور رای از آقای بایدن و محوری آقای ساندرز به مشاجره در کارولینای جنوبی است.

در عین حال حتی اگر آقای Steyer underperforms در کارولینای جنوبی به عنوان او را در نوادا با وجود بسیار outspending این زمینه آقای بایدن پدیدار با یک پیروزی روشن متوسط دموکرات ها هنوز رو به یک معضل بزرگتر. آقای بلومبرگ و آقای بایدن در یک دوره برخورد به تقسیم آرا به خصوص در میان آفریقایی-آمریکایی ها در روز سه شنبه.

سیدنی اخگر گزارش از هوستون و آستین و جاناتان مارتین از لاس وگاس. گزارش شد کمک توسط توماس کاپلان از شمال چارلستون S. C.; Lisa Lerer از آرلینگتون،; نیک Corasaniti از فارگو, N. D.; و شین Goldmacher از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de