ساندرز آگهی Klobuchar صعود و Buttigieg قطره در آیووا

ساندرز آگهی Klobuchar صعود و Buttigieg قطره در آیووا

(Bloomberg) — سناتور ctq شکسته است به سه نفر برتر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در آیووا برای اولین بار یک نظرسنجی منتشر شد یکشنبه نشان داد. این سومین نظرسنجی از روز را به او نشان می دهد رقیب برنی ساندرز به عنوان سناتور در اوایل دولت است.

یک امرسون دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد ساندرز پیشرو در آیووا با 30 ٪ در حالی که جو بایدن به دنبال آن با 21 درصد است. Klobuchar بود در سوم با 13 درصد جلوتر از الیزابت وارن و پیت Buttigieg که تا به حال 11 درصد و 10 درصد بود. نظرسنجی انجام شده از Jan. 23-26 و دارای یک حاشیه خطا از 4.6 درصد است.

از دسامبر ساندرز افزایش یافته است 8 درصد در امرسون نظرسنجی. برعکس Buttigieg کاهش یافت 8 درصد است. Klobuchar را افزایش می آید بر روی پاشنه از تایید از نیویورک تایمز.

دو نیوهمپشایر نظرسنجی منتشر شده صبح روز یکشنبه توسط سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشایر و NBC News/Marist هر دو نیز یافت ساندرز در اول.

(سلب مسئولیت: مایکل بلومبرگ نیز به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

این پست بخشی از کمپین, به روز رسانی, ما زندگی می کنند پوشش از سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

برای تماس با نویسنده این داستان: Emma Kinery در واشنگتن در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: Magan شیرزی در [email protected] ویرجینیا ون Natta

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>