ساندرز میسازد خود را “رادیکال رویا” برای حل تغییر آب و هوا

در روز جمعه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در منچستر, N. H. دیابت برنی ساندرز کانال دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در تفسیر خود “رویا” برای جهان به گرد هم می آیند برای حل تغییر آب و هوا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای ساخت یک دیوار در سراسر امریکا” ساندرز گفت. “مشکل این است که اگر ما در حال رفتن برای مقابله با مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی نه تنها ما در امریکا را به حرص و طمع از صنعت سوخت فسیلی ما باید خود را برای رهبری کل جهان است. این است که نه آمریکا موضوع آن را به یک مسئله جهانی است.”

ساندرز یکی از معماران سبز قرارداد جدید که هدف آن انتقال اقتصاد امریکا به یک کربن خنثی اقتصاد و استخدام آمریکایی ها در این روند گذاشته بلند پروازانه چشم انداز همکاری میان ملل مختلف جهان.

برنی سندرز در جمعه شب بحث است. (برایان اسنایدر/فردا نیوز)

“ما باید به چین و روسیه و برزیل و پاکستان و هند و هر کشور مهم در زمین به مبارزه با تغییر آب و هوا در اینجا رویای من است — شاید این یک رادیکال اما شاید فقط شاید با توجه به بحران آب و هوا را تغییر دهید جهان می توانند درک کنند که به جای صرف $1.8 تریلیون دلار در سال در مجموع در سلاح های تخریب طراحی شده برای کشتن هر یک از دیگر, شاید ما, استخر, منابع ما و مبارزه ما با دشمن مشترک است که تغییر آب و هوا.”

رئیس جمهور تهمت مرد ساندرز امیدوار به چهره در انتخابات عمومی به نام تغییر آب و هوا یک “جعل.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>