ساندرز نگه می دارد عکسهایی از زنده با پیروزی بزرگ در نوادا

آسوشیتد پرس اعلام کرد که نیروهای کموله ، برنی ساندرز برنده نوادا دموکرات قفقاز سوم محبوب رای پیروزی در عنوان بسیاری از اصلی مسابقات با رقابت کنونی حزب سوسیالیست.

“من خوشحال هستم شما را به برخی از خیلی خوب خبر گفت:” ساندرز در سخنرانی خود در یک داد و بیداد کن کمپین رویداد در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. “من فکر می کنم همه شما می دانید که ما برنده رای مردمی در آیووا. ما برنده مقدماتی نیوهمپشایر. و با توجه به سه شبکه ها و AP ما در حال حاضر موفق به کسب نوادا حزبی.”

“به من اجازه دهید با تشکر از مردم نوادا برای حمایت خود را از” او ادامه داد. “در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”

Sanders کمپین متمرکز شده هیسپانیک توسعه و با توجه به ورودی سنجی آن کار می کرد در نوادا است. سی ان ان گزارش داد که 54 درصد از رای دهندگان اسپانیایی گفت: آنها را انتخاب ساندرز با معاون رئیس جمهور جو بایدن دور دوم در 13 درصد است. تعداد کسانی که در خط با یک ملی صبح مشورت نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد که نشان داد ساندرز با حمایت از 48 درصد از اسپانیایی دموکرات.

رای گیری در دولت بوده است پراکنده اما چندین بررسی های اخیر نشان داد ساندرز با دو رقمی آگهی پس از فرار بایدن با نه امتیاز به تازگی به عنوان Jan. 1 با توجه به روشن شدن سیاست های رای گیری دمای نوادا. چهار سال پیش ساندرز از دست دولت به هیلاری کلینتون با پنج درصد است اما این زمان در اطراف مبارزات انتخاباتی خود آب گرفتگی دولت با هزاران نفر از داوطلبان که به کمپین گفت: زدم در 500,000-به همراه درب.

قبلا ساندرز برنده محبوب آرا در آیووا و نیوهمشایر اگر چه شهردار سابق پیت Buttigieg در زمان اندکی نماینده منجر به شنبه. به عنوان حزبی نتایج در آینده زودتر شنبه Sanders شد برگزاری یک رویداد در ال پاسو تگزاس چسبیده به بیخ و بن گفتار و عطف توجه خود را به مارس 3 شنبه متحده است.

نژاد برای دور دوم شده بود بین بایدن و Buttigieg با سن. الیزابت وارن در چهارم. میلیاردر تام Steyer که صرف میلیون ها نفر در نوادا و بهداشت ، ctq تلاش شد به کرک دو رقمی.

سناتور. برنی ساندرز استقبال هواداران در میان جمعیت خارج یک کمپین تجمع در ال پاسو تگزاس در روز نوادا قفقاز. (Mike Segar/فردا نیوز)

هفته گذشته ساندرز کشیده شد به یک جنگ لفظی با نوادا قدرتمند آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده هزاران نفر از لاس وگاس مهمان نوازی کارگران است. محلی 226 ارسال یک حال پرواز به اعضای حاکی از این است که ساندرز تک پرداخت کننده مدیکر برای همه طرح نهایی خود را به اتحادیه ارائه مراقبت های بهداشتی. ساندرز گفت: طرح خود را خواهد اطمینان از پوشش حداقل به عنوان خوب به عنوان آنچه که کاربران در حال حاضر. اتحادیه نیست تایید یک جایگزین به جای پرتاب حمایت خود را از پشت آن “اهداف است.”

ساندرز برنده تقریبا تمام سایت های کازینو که در حال راه اندازی برای اعضای اتحادیه به رای دادن در طول پنج شنبه شیفت. سی ان ان گزارش داد که حزبی ورودی نظرسنجی نشان داد که 62 درصد از Nevadans پشتیبانی مدیکر برای همه و سلامت’ ورودی های نظرسنجی ها نشان داد ساندرز برنده شدن بیش از یک سوم از حزبی را برانگیخت که شناسایی خود را به عنوان زندگی در یک اتحادیه خانواده است.

تقریبا 75,000 مردم رای دادند زود قبل از چهارشنبه شب بحث است. این نخستین بار از سال نقره دولت اجازه رای گیری اولیه و اوایل رای مجموع تقریبا همسان 2016 کل مشارکت 84,000. روز شنبه, نوادا, حزب دموکرات اعلام کرد که بیش از 10 ، 000 Nevadans در حال ثبت به عنوان دموکرات ها در اوایل رای گیری دوره است. مقدار اولیه رای گیری رخ داده است که قبل از بحث ممکن است صدمه دیده اند وارن که در تبدیل یک عملکرد قوی و دریافت کمک های مردمی افزایش دهد.

آیووا افتضاح در اوایل این ماه ارائه هشدار به نوادا دموکرات که در حال غرق یک برنامه توسعه یافته توسط همان شرکت است که ایجاد Hawkeye دولت معیوب سیستم گزارش دهی و به جای آن با 2000 iPads ها مجهز به سیستم های سیسکو, نرم افزار امنیتی. ملی و محلی رهبران کاهش انتظارات در اوایل این هفته کاهش به تضمین نتایج در روز شنبه و بیان کرد که مهم ترین چیز بود که دقت و صحت.

نوادا دموکرات ارائه سه يافتهها: نتايج اوليه شمارش ترجیحات رای دهندگان در هر حوزه فردی نهایی شمارش پس از داوطلبانی که تا به حال موفق به رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه حذف شد از مشاجره و حامیان آنها تا به حال به یک تراز و سپس نماینده معادل از هر فرد حزبی سایت. ساندرز برنده هر سه برگه.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de