ساندرز می شود آمار اولیه و اغلب در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث

برنی ساندرز است که عمدتا در امان حملات رقبای خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پرداخت قیمت بودن frontrunner سه شنبه شب در مناظره در کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در انتخابات روز شنبه است.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار لگد کردن سراسیمگی از حملات توسط مرجع پیدا کردن از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که روسیه به دنبال کمک ساندرز نامزدی در انتخابات مقدماتی.

“ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما به طوری که شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت.

ساندرز در پاسخ خطاب به رهبر. “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت بیشتر آمریکا در انتخابات” سناتور. ساندرز گفت.

بعد تا بود سناتور. الیزابت وارن که پس از اذعان که ساندرز بود که منجر مسابقه گفت: “من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی.”

دلیل او توضیح داده بود که “گرفتن یک دستور کار مترقی تصویب” خواهد بود دشوار بود و کسی مانند خودش “که حفاری به جزئیات آن را به اتفاق می افتد.”

او همچنین با انتقاد ساندرز طرح بهداشت گفت آن کوتاه بود در جزئیات و “نشان نمی دهد به اندازه کافی چگونه ما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.”

پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز می رسند روی صحنه جلوتر از دهم دموکراتیک اولیه بحث است. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg گفت: ملت خسته شده بود از “تفرقه” و “سمی” چشم انداز سیاسی ایجاد شده توسط تهمت به دولت و دعوت بینندگان به تصور آنچه در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می خواهم که اگر Sanders, افزایش توسط دولت روسیه موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات.

“تصور کنید با صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. فکر می کنم در مورد آنچه که می خواهم برای این کشور” Buttigieg گفت.

مانند وارن میلیاردر فعال تام Steyer تقابل خود با ساندرز در شرایط استفاده از راه حل و نه ایدئولوژی.

“برنی ساندرز و تحلیل مناسب است. تفاوت در این است که من نمی خواهم راه حل های خود را. من اعتقاد ندارم که دولت تصاحب بخش های بزرگی از اقتصاد را می سازد هیچ حس برای مردم کار و یا برای خانواده” Steyer گفت: ارجاع ساندرز مدیکر برای همه پیشنهاد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که نظرسنجی ها نشان می دهد پیشرو در این زمینه در کارولینای جنوبی صورت گرفت موضوع را با ساندرز رکورد در کنترل اسلحه.

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی لایحه” بایدن گفت: با توجه به این لایحه را دوره انتظار ارائه جدید اسلحه گرم خرید شد بسیار مهم برای جلوگیری از تیرباران های دسته جمعی.

ساندرز به نظر می رسید به پیش بینی توجه است.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” ساندرز گفت. “من تعجب می کنم که چرا.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • Pompeo به نظر می رسد به هماهنگی با جولیانی در اوکراین, اسناد جدید نشان می دهد

  • با اطلاعات از چین کمیاب, ایالات متحده, جاسوس داوطلب خدمت سربازی برای پیگیری coronavirus

  • Latinos, Sanders, مخفی سلاح در نوادا می تواند او را به توقف در سه شنبه

  • است بزوس را 10 میلیارد دلار تعهد به عنوان سخاوتمندانه به نظر می رسد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im