ساندرز کمپین سنجش از پیروزی در نیوهمپشایر به نظر می رسد پیش — تمام راه را به کنوانسیون

روچستر N. H. — بهداشت ، برنی ساندرز در حال حاضر عملا حزب سوسیالیست در یک مبهم دموکراتیک اولیه مسابقه ترغیب هواداران خود را روز شنبه برای تحویل او یک پیروزی در نیوهمپشایر و آماده شدن برای مبارزه فراتر از آن.

“من کمی عصبی است این خانه اپرا رفتن را به ماندن پس از این رویداد گفت:” ساندرز در نظر گرفتن مرحله در 112 سال روچستر خانه اپرا در شرق, New Hampshire. صحبت کردن با یک برآورد جمعیت از 1,100 ساندرز در ارواح خوب شوخی که با توجه به بسته بندی شده برنامه قبل از روز سه شنبه اولیه اظهارات خود خواهد بود “تنها دو ساعت است.”

بیش از 45 دقیقه ساندرز بیشتر گیر به معمول خود را از بیخ و بن سخنرانی با تمرکز بر رویای خود را از جمعی بین المللی اقدام علیه تغییرات آب و هوا مدیکر برای همه, دارویی, قیمت, مقررات عدالت کیفری و اصلاحات. اگر چه این رویداد در ابتدا به عنوان یک صورتحساب تاون هال او را سوال. ساندرز تشکر شده canvassers رفتن درب به درب که چند روز پیش زنگ doorbells در نرخ بهتر از یک دوم پیشی گرفته و خود را در مجموع رای دهندگان تماس گرفته و از چهار سال پیش. او همچنین تشکر New Hampshire است که به او در 22 نقطه حاشیه پیروزی هیلاری کلینتون در سال 2016 برای مشروعیت بخشیدن دستور کار خود دارد. او بسته با یک تماس یادآوری حامیان که تلاش برای اجرای گسترده خود را مترقی برنامه نمی خواهد با پایان انتخابات.

“من درخواست بسیاری از شما. بدیهی است که من از شما تقاضای رای در روز سه شنبه اما من برای بیشتر از آن. من درخواست شما را به کار با من پس از مراسم تحلیف به عقب می آیند و می گویند: “بله, ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم,'” گفت: ساندرز و اضافه میکند: “دو روز از امروز خواهد بود بسیار مهم روز است. اگر ما پیروزی در اینجا در نیوهمپشایر و با کمک شما من فکر می کنم ما می تواند برنده آن خواهد شد آن را آسان تر برای ما به پیروزی در نوادا و کارولینای جنوبی و در کالیفرنیا است. شما آن را آسان تر برای ما به نفع نامزدی حزب دموکرات و سپس این فرصت را به کاملا شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا است.”

سناتور. برنی ساندرز صحبت می کند در تاون هال کمپین رویداد در روچستر خانه اپرا در چهار شنبه در روچستر, N. H. (Robert F. Bukaty/AP)

سناتور نیست نام هر یک از خود را دموکراتیک مخالفان به طور مستقیم اگر چه او را دو بی تردید عکس در سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که رای گیری نشان می دهد به عنوان رئیس خود را رقیب در اینجا. ساندرز تیز گفت: مبارزات انتخاباتی خود نیست بودجه توسط میلیاردرهای یک روز پس از حمله به Buttigieg در بحث مرحله بیش از حامیان ثروتمند خود را. و او ادعا کرد پیروزی در هفته گذشته آیووا قفقاز بر اساس خام مجموع رای در حالی که Buttigieg است کمی جلوتر در تعدادی از نمایندگان تعلق می گیرد — اگر چه پیچیده و خطا زده فرایند جدول بندی آرا برگ دقیق نتیجه هنوز هم در شک و تردید. حتی مایکل مور فیلمساز و جناح چپ provocateur که صحبت قبل از ساندرز در این مراسم بیشتر بود احترام بقیه دموکراتیک زمینه خواستار آن را “یک گروه خوب از انسان است.”

ساندرز شروع به گسترش خود electability بشه. در جمعه شب مناظره وی با تاکید بر توانایی های خود را به همکاری با جمهوری خواهان گفت: “وجود دارد دوره های زمانی که من در مجلس نمایندگان … جایی که من می گذشت بیشتر دو حزبی اصلاحات بیش از هر عضو دیگر از خانه. وجود دارد ما می توانیم با جمهوریخواهان در مورد مسائل که در آن ما باید به صورت مشترک.” زمانی که فشار بر اینکه آیا صدور صورت حساب خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک خواهد صدمه دیده است توانایی خود را برای ایجاد یک ائتلاف گسترده قادر به شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز گفت: “راه شما مردم را هم با ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای کارگر و مردم این کشور نه میلیاردر کلاس.”

است ساندرز مورد علاقه? با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر اذعان به شکست در نیوهمپشایر پس از یک جایگاه چهارم پایان در آیووا سیاسی prognostication سایت megyn kelly داده است ساندرز 45 درصد شانس برنده شدن نامزدی در اولین رای گیری بهترین از هر نامزد اما هنوز هم به دور از یک چیز مطمئن است. (مقام دوم است و “هیچ کس” در 24 درصد و پس بایدن در 20 درصد است.) این کمپین همچنین reloaded خزانه بالا بردن $25 میلیون در ماه ژانویه بیش از هر زمان دیگر دموکرات مطرح کرده بود در کل هر سه ماهه. این کمپین اعلام کرد که بیش از 5.5 میلیون دلار از آن را به آگهی خرید در مارس 3 شنبه متحده از جمله نماینده غنی کالیفرنیا و تگزاس.

برای ساندرز این قابل توجه است باز گشت از جایی که او شش ماه پیش. او در نظرسنجی شماره متوقف شده و از اواخر تابستان به پاییز و پس از آن فاجعه به نظر می رسید به اعتصاب زمانی که او در بیمارستان بستری شد در ماه اکتبر با یک حمله قلبی نگه داشتن او را به طور خلاصه در کنار و بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا 78 ساله نامزد خواهد حتی در ادامه با دوم ریاست جمهوری پیشنهاد داد. اما قوی بحث عملکرد پس شاید بسیاری از مشخصات بالا تایید اولیه تا کنون — که از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز کاریزماتیک نیویورک دانشجوی سال اول — reenergized مبارزات انتخاباتی آغاز شده و او را در مسیر رو به بالا در پای صندوقهای رای است.

ساندرز آدرس برآورد جمعیت حدود 1100 در روچستر خانه اپرا در روز شنبه. (جو Raedle/گتی ایماژ)

کمپین اتحاد صورتحساب خود را به عنوان antiestablishment از آغاز و دموکراتیک استقرار گرفته شده توجه داشته باشید. در لیبرال-تکیه, MSNBC, دیرین میزبان کریس ماتیوز تا به حال دو جداگانه meltdowns در طول هفته گذشته آورده شده است به لبه اشک بحث بالقوه ساندرز پیروزی در روز دوشنبه و ساخت یک تیره و تار قیاس بین ساندرز با نام تجاری سبک اروپایی سوسیالیسم و لنینیست دیکتاتوری به عنوان تمرین با فیدل کاسترو در کوبا. “من باور دارم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام” ماتیوز expostulated (اشاره به کمونیسم توسط یک اصطلاح عامیانه از قرن گذشته است که اخیرا آمده به معنی حزب جمهوری خواه.)

شادی ان رید همچنین یک MSNBC لنگر آورد, یک متخصص زبان بدن او را نشان می دهد در ماه ژانویه که تجزیه و تحلیل ساندرز استقرار و به این نتیجه رسیدند او دروغ می گوید زمانی که او را تکذیب کرد گفتن بهداشت ، الیزابت وارن که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. “ملاقات با مطبوعات” میزبان چاک تاد میزبانی یک پنل جمعه هشدار داد که ساندرز در برابر شروع یک جنگ طبقاتی علیه میلیاردرهای. این تضاد از خیلی از 2016 اولیه زمانی که رسانه های جریان اصلی انتظار ساندرز به رها کردن طولانی قبل از کنوانسیون به او نسبتا سبک پوشش یک وضعیت هواداران خود به نام “برنی خاموشی.”

هیلاری کلینتون که شکست ساندرز برای 2016 نامزدی حزب دموکرات اما معتقد است که او صدمه دیده است شانس خود را در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با به تأخیر انداختن خود امتیازی است که هنوز هم تلخ در مورد مسابقه و گفت: از ساندرز “هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او.” به عنوان وزیر امور خارجه سابق شده است و ساخت دور ترویج یک مستند آینده او حمله کرده ساندرز به عنوان ناتوان از متحد کردن حزب.

اما زمانی که کلینتون نظرات در مورد ساندرز محبوبیت مطرح شد در بحث مرحله جمعه شب بایدن به معنای واقعی کلمه در آغوش گرفت ساندرز برای نشان دادن حمایت خود را در حالی که سناتور. ctq صحبت در مورد او چقدر دوست داشت برنی و به ارمغان آورد تا بار او تا به حال با او کار می کرد در قانون. (Klobuchar محبت برای او مجلس سنا همکار با وجود گسترده ایدئولوژیک تفاوت است که اغلب قابل مشاهده در تضاد کامل با او به سختی مبدل به نفرت از Buttigieg.) تام Steyer عضو میلیاردر کلاس که ساندرز دوست دارد به اهریمن جلوه دادن به نظر می رسد خیلی علاقه مند به کسب درآمد ساندرز دوستی که آن را تبدیل به یک شوخی در حال اجرا.

رای گیری تایید آن حدیثی مشاهدات. در یک صبح مشورت و نظرسنجی از سناتورهای’ محبوبیت در میان اجزای تشکیل دهنده آنها در ماه ژانویه منتشر شد ساندرز رتبه جلوتر از همه 99 از همسالان خود. در میان دموکرات ها در سراسر کشور وجود دارد که هیچ شواهدی از عدم محبوبیت خود. در اخیر اکونومیست/نظرسنجی, 22 درصد از دموکرات ها گفت: آنها خواهد بود نا امید اگر ساندرز شد نامزد قرار دادن او را مستقیما در وسط در میان بایدن Steyer, Buttigieg و Klobuchar. (وارن تا به حال بهترین, تعداد, تنها با 15 درصد گفت: آنها می شود اگر او برنده شد.)

این خطوط با یک نظرسنجی سی ان ان که در آن رای دهندگان خواسته شد اگر آنها خواهد بود مشتاق و یا راضی به برخی از نامزدها برنده نامزدی. این نتایج نشان داد ساندرز فقط در مقابل دیگر کاندیدان پیشتاز با 77 درصد گفت: آنها می شود مشتاق و یا راضی ساندرز در مقابل 72 درصد برای هر دو وارن و بایدن. شماره برای کسانی که به گفته آنها خواهد بود ناراضی یا ناراحت بودند نیز مشابه با 23 درصد برای ساندرز در مقابل 24 وارن و 26 برای بایدن. ساندرز نیز به طور مستمر رهبری در رای گیری به عنوان صادق ترین نامزد است.

با پول و داوطلبان را در این مسابقه به کنوانسیون Sanders کمپین امید بالا آنها می توانید با استفاده از بخش میان میانه و قفل در پیروزی در اولین رای گیری با مقدماتی بعدی آزمون بزرگ برای مردمی نیروی عظیم منهدم کننده.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de