ساندرز کمپین انفجار DNC بحث تغییر قوانین به عنوان تلاش برای اجازه بلومبرگ ‘خرید راه خود را بر روی صحنه’

کرستون, آیووا — متحدان بهداشت ، برنی ساندرز برافراشته در برابر یک کمیته ملی حزب دموکرات تغییر قوانین که اعلام شد در روز جمعه و قاب آن را به عنوان تلاش برای افزایش میلیاردر نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ.

لیبرال فیلمساز مایکل مور به ارمغان آورد تا تغییر در ساندرز کمپین تاون هال در آیووا جنوب غربی کالج جایی که او همراه با مستقل ورمونت, سناتور, همسر, جین Sanders. مور پیشنهاد قوانین تغییر می تواند ساخته شده اند چرا که مهر وعده داده شده به دادن پول به DNC.

برنی ساندرز برگ سنا مجلسی در طول یک استراحت در استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 29. (AP Photo/J. Scott Applewhite)

“من می خواهم برای شنیدن شفافیت کامل از DNC و به ما بگویید که چقدر او ارائه شده را در انتخابات نوامبر اگر آنها به او اجازه دهید در این مرحله” مور گفت: از بلومبرگ. “من فقط فکر می کنم این چیزی است که ما آنقدر به در کنار ما که در آن افرادی که قرار بود در کنار ما در نهایت برای مردم با پول است.”

Xochitl هینجسا ارتباطات مدیر DNC, گفت اخبار یاهو “وجود دارد نه” یک وعده از هر گونه کمک مالی از بلومبرگ. او همچنین تا به حال کلمات خشن برای مور.

“این ظالمانه است. این تئوری های توطئه تقسیم حزب ما. معیارهای ما نشان دهنده واقعی آرا در دو کشور و حمایت گسترده از طریق رای گیری. دوره” هینجسا گفت.

قوانین اولیه که اعلام شد توسط DNC پیش از دموکرات ریاست جمهوری مسابقه اولیه مورد نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به نظرسنجی آستانه و صدها نفر از هزاران نفر از اهدا کنندگان به منظور شرکت در بحث. کسانی که نیاز به رهبری چندین نامزد اصلی به خارج از شرکت. قوانین جدید که در اثر بحث برنامه ریزی برای Feb. 19 در نوادا نیاز آرای انتخابات ریاست جمهوری برای پاسخگویی به یک نظرسنجی در آستانه در چند نظر سنجی و یا برنده شدن یک نماینده در آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه.

مایکل مور فیلمساز صحبت می کند و در یک تجمع دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز در Jan. 26 در استورم لیک, Iowa. (AP Photo/جان Locher)

بلومبرگ اهدا 300.000 دلار به DNC دو روز قبل از او وارد انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر, معاون, اخبار, گزارش شده است. نیویورک میلیاردر نیز متعهد به پرداخت حدود 500 از کارکنان خود را برای ادامه کار را از طریق روز انتخابات هر کس که برنده نامزدی حزب دموکرات.

هینجسا نیز در دفاع از این قوانین تغییر در یک صدای جیر جیر که در آن او با اشاره به نظرات گذشته DNC رئیس تام پرز ساخته شده در سال گذشته نشان می دهد این کمیته ممکن است در نظر گرفتن تغییر قوانین به عنوان مردم شروع مصاحبه آرا در اوایل متحده است.

“ما گفت: برای ماه … که هنگامی که مردم شروع به رای گیری این بحث در آستانه تغییر خواهد کرد و نتایج این مسابقات خواهد بود منعکس شده است. ما باید نتایج دو انتخابات توسط NV بحث” هینجسا نوشت: با اشاره به آیووا و نیوهمپشایر.

بلومبرگ است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را با ثروت شخصی است که گزارش شده به ارزش بیش از 50 میلیارد دلار. او هرگز قادر به واجد شرایط برای بحث از طریق قبل از قوانین است که شمارش اهدا کنندگان. بلومبرگ وارد مسابقه نسبتا دیر شده و نمی خواهد شرکت در چهار متحده به رای اولیه از جمله آیووا که دارای آن قفقاز در فوریه. 3, و, New Hampshire. در حالی که او نمی خواهد بود قادر به دیدار با نماینده جدید نیاز آستانه رای گیری فراهم می کند یک راه برای بلومبرگ شامل Feb. 19 بحث است. تا کنون بلومبرگ ملاقات آستانه در یک نظرسنجی ملی که تعداد تحت قوانین را تغییر دهید. او نیاز به کسب شبیه شماره 10 درصد در چهار نظر سنجی های ملی یا 12 درصد در یک جفت از انتخابات در کارولینای جنوبی و نوادا — توسط Feb. 18 به واجد شرایط. بلومبرگ انتخاباتی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

مور است که مبارزه برای ساندرز در ایالت آیووا در حالی که سناتور بوده است در واشنگتن برای رئیس جمهور تهمت را استیضاح دادگاه گفت تاون هال مخاطبان است که فرد نیاز به یک راه خوب برای نامزدها برای نشان دادن آنها باید “به اندازه کافی پشتیبانی می کند.” او همچنین اشاره کرد ساندرز بیشتر فرد اهدا بیش از هر دیگر نامزد حزب دموکرات و اشاره به این واقعیت بلومبرگ شروع فعالیت سیاسی خود را به عنوان یک جمهوری خواه است.

“آنها برداشته شده است که حکومت امروز به طوری که آنها می تواند اجازه می دهد مایکل بلومبرگ در این مرحله اجازه می دهد تا یک میلیاردر که انتخاب شد جمهوریخواه شهردار شهر نیویورک در سال 2001. آنها این کار را فقط برای او” مور گفت: از DNC. “او نمی باید ثابت کند که او هر گونه پشتیبانی در میان افرادی که مایل به او بدهد که البته او فقط با استفاده از پول خود را به طوری که او می تواند در واقع خرید راه خود را بر روی صحنه.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ صحبت می کند به خبرنگاران پس از یک مبارزه انتخاباتی در Jan. 27 در برلینگتون, Vt. (AP Photo/مریم Altaffer)

مور نظر تکرار یک بیانیه از ساندرز مشاور ارشد جف ویور که مبارزات انتخاباتی فرستاده مدت کوتاهی پس از اخبار از تغییر قوانین را شکست.

“در حال حاضر به تغییر قوانین در وسط بازی به جای مایک بلومبرگ که در تلاش است برای خرید راه خود را به نامزدی حزب دموکرات است اشتباه است. که تعریف تقلب سیستم” ویور گفت.

عقب و جلو با DNC پژواک 2016 ریاست جمهوری زمانی که ساندرز کمپین استدلال کمیته علاقه بانوی اول سابق هیلاری کلینتون بیش از ساندرز توسط, در میان چیزهای دیگر, برنامه ریزی بحث در ضعیف تماشا اسلات زمان. پس از آن مسابقه Sanders شد مجاز به انتخاب متحدان که کمک می آیند تا با اصلاحات به ریاست جمهوری نامزد روند همراه با عناصر حزب دموکرات استقرار.

جین ساندرز سناتور را در مورد تغییر حکومت از اخبار یاهو فقط پس از او صحبت می کرد در سالن شهر.

“آیا آنها تصمیم گیری در آن است ؟” او در آشکار کفر.

جین پس از آن اجازه دهید یک برافروخته آه و اشاره دیگر نامزدهای دموکرات که از دست رفته بحث با توجه به نیاز به قبل.

“قوانین باید روشن شده است و Cory Booker و اندرو یانگ و Tulsi Gabbard برآورده نشده اند یکی از این دو مورد نیاز و آنها بدست نمی هر گونه معافیت های” جین گفت. “آن فقط میلیاردرهای است که می تواند تغییر کند ؟ که درست به نظر نمی رسد.”

بوکر ذکر شده از دست رفته این بحث به عنوان یک عامل عمده که او کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل این ماه. او به احتمال زیاد می تواند واجد شرایط تحت شرایط جدید است. بوکر سابق کمپین کارکنان آوازی است در انتقاد از تغییر قوانین در توییتر. Addisu Demissie, بوکر سابق مدیر کمپین در پاسخ به یک سوال در مورد سوئیچ با ارسال یک GIF. آن را نشان داد این خواننده پاپ جاستین تیمبرلیک خیره پیش رو در پاک از نا امیدی.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>