ساندرز و Buttigieg تقریبا در آیووا در میان ادعاهای جدید از شمارش اشتباهاتپیت Buttigieg و برنی ساندرز تقریبا در آیووا دموکرات قفقاز با تقریبا تمام نتایج شمارش در یک مسابقه خدشه دار تازه, آیات در مورد مسائل فنی و گزارش تاخیر که منجر به اتهامات نادرست نتایج.

مسابقه باقی مانده خیلی زود به تماس روز شنبه با 97 درصد از حوزه گزارش. مقامات حزب در تقلا بودند به منظور بررسی باقی مانده نتایج سه روز پس از مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در انجمن سایت های سراسر کشور برای شروع انتخاب که حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

تنها با چند رای چپ Buttigieg led ساندرز در شمارش از هيئت دولت معادل با 26.22 درصد به 26.07%. در ضمن ساندرز آگهی Buttigieg در دو خام برگه رای که پیچیده آیووا انجمن سیستم تولید.

یک دسته جدید از نتایج منتشر شده درست پس از نیمه شب تنگ حاشیه بین Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و ساندرز مترقی سناتور ورمونت. Buttigieg دارای سرب از سه هيئت دولت معادل از 2,098 محسوب می شود.

اما مجادلات همواره حاضر رای گیری پس از نتایج شمارش مشکلات پدید آمده تقریبا به عنوان به زودی به عنوان نظر سنجی بسته شد ادامه داد: در روز پنج شنبه. نیویورک تایمز گزارش داد که یک tranche از نتایج منتشر شده توسط دولت حزب دموکرات روز چهارشنبه شد “سرند با تناقضات و دیگر نقص”.

این مقاله گفت که خود گزارش داد که: “در برخی موارد رای برگه را اضافه نمی کند. در دیگران, حوزه نشان داده شده اختصاص اشتباه تعدادی از نمایندگان به برخی از نامزدها. و در حداقل چند موارد آیووا حزب دموکرات را گزارش نتایج مطابقت ندارد گزارش حوزه.”

به بن بست رسیده مسابقه می دهد هر دو Buttigieg و ساندرز پشت سر هم از حرکت به عنوان آنها به دنبال به جلو و به دور از شلوغ میشه. نزدیک به کامل نتایج آنها نشان می دهد پیشرو ماساچوست سناتور الیزابت وارن با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور ctq انتهایی.

اما نتایج در آیووا شد گل آلود خیره کننده تفکیک جلسه گزارش روند در دولت است که به طور سنتی آغاز ریاست جمهوری نامزد مسابقات. آیووا مقامات در ابتدا نسبت به تاخیر در گزارش نتایج به مشکلات فنی با برنامه ای که حوزه صندلی قرار بود به استفاده از به ثبت رای و سپس به کارهای عقب افتاده به عنوان کسانی که داوطلب تلاش برای تماس با حزب خود را ارسال کنید و بالغ.

خیلی سیاسی جهان در حال حاضر توجه خود را معطوف به آینده-up, New Hampshire است که دارای اولین انتخابات مقدماتی دموکرات ها در’ 2020 نامزدی مبارزه در روز سه شنبه.

Buttigieg و ساندرز از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

ساندرز و حامیان او مسائل مطرح شده با فرایند اولیه پس از انتخابات 2016 باعث کمیته ملی حزب دموکرات به ایجاد تغییرات است که تحت تاثیر آیووا گزارش مقررات.

به عنوان یک نتیجه, Iowa منتشر شد سه مجموعه از داده ها را از قفقاز: چوب خط حساب کردن از ترجیحات رای دهندگان در شروع جلسه; تنظیمات خود را پس از حامیان نامزدها که به کمتر از 15 درصد ساخته شده یک دوم انتخاب و نتایج حاصل از هيئت دولت معادل.

نهایی تراز در نتایج جستجو استفاده می شود برای تعیین نماینده دولت معادل است که متریک AP به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با برنده حزبی. دموکرات ها انتخاب خود را نامزد بر اساس تفویض بالغ.

با 97 درصد از حوزه گزارش ساندرز پیشرو در اولین تراز نتایج و دارای یک لبه باریک در تنظیم نهایی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>