ساندرز و Buttigieg برخورد با هدف را برای دو فرد مسابقه

HOOKSETT N. H. — سناتور برنی ساندرز ورمونت و شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., درگیری در طول روز در یک مبارز نمایش عزم خود را برای درمان های آینده مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان دو فرد مسابقه با معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در ادامه به مبارزه است.

پس از یک سال و زمانی که آقای بایدن و سناتور الیزابت وارن تحت سلطه کمپین در مراحل مختلف آقای ساندرز و آقای Buttigieg وارد شده اند در نیوهمپشایر با بیشترین شتاب با توجه به رای گیری عمومی و اجماع دموکراتیک استراتژیست در دولت است. یک-دو پایان برای آقای ساندرز و آقای Buttigieg در اینجا پس از نزدیکی-کراوات در آیووا می تواند دوباره مرتب نژاد و شتاب یک حساب میان رهبران دموکرات در مورد آن مرد خواهد بود قوی تر نامزد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای تمام بخش های آن دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه بوده است ایران برای یک سال در اطراف هدف از شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی به عنوان حملات پرواز روز یکشنبه نامزدها ادامه داد: به تعهد است که آنها را قفل اسلحه و با هم کار کنند در انتخابات. اما آخر هفته غوغا — تکمیل تیره با اشاره به میلیاردر اهدا کنندگان اتهامات فکری نادرستی و طعنه آمیز اشاره به بی تجربگی سیاسی — نشان داد که چقدر دشوار است که وظیفه می تواند اگر اولیه می شود طولانی مدت و acrimonious امر است.

یک راه برای جلوگیری از طولانی اولیه خواهد بود برای آقای ساندرز یا آقای Buttigieg به طور کامل متحد یا لیبرال و یا میانه رو پشت مبارزات انتخاباتی خود را. چنین وحدت بعید به نظر می رسد: آقای ساندرز باید ادعا با خانم وارن در سمت چپ در حالی که آقای Buttigieg است یک راه طولانی از پاکسازی مسابقه میانه رو مانند آقای بایدن و سناتور ctq از مینه سوتا که دارای کشیده تازه بهره از بسیاری از رای دهندگان پس قوی بحث عملکرد در شب جمعه.

اما اگر آنها نمی تواند خود را از بین بردن رقبای دیگر آقای Buttigieg و آقای ساندرز موفق حداقل برای تحت الشعاع قرار دادن آنها را در روز یکشنبه با افزایش رقابت است که پدید آمده بین آنها است. در پلیموث آقای ساندرز محکوم آقای Buttigieg برای تکیه بر کمک های مبارزات انتخاباتی از افراد بسیار ثروتمند کوبیدن او 38 ساله رقیب با نام.

“ما دیدگاه های مختلف هستند: Pete مطرح شده در مبارزات انتخاباتی سهم بیش از 40 میلیاردرهای” آقای ساندرز گفت. گفتن این جمعیت که با تلویزیون مصاحبه داشتم سوال که آیا صندوق جمع آوری شد مهمی کمپین موضوع آقای ساندرز thundered “البته این مسائل!”

در دوور آقای Buttigieg ارائه شده خود را در سطح پهن هرچیزی ادعا که آقای ساندرز به حال وارد با رای دهندگان در مورد هزینه های خود را مخالفت با سیاست های دولت به خصوص تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی. Rebuking آقای ساندرز دوباره برای آنچه که او به نام سازش از نظر رهبری, آقای Buttigieg پیشنهاد کرد که رای دهندگان “سزاوار کسی که در واقع می تواند تحویل ریاضی است که می افزاید.”

“آنچه که ما می تواند انجام دهد بدون یک طرح بسیار گران است که سناتور سندرز خود را آزادانه اذعان می کند او هیچ ایده چگونه آن را قرار است به پرداخت برای” آقای Buttigieg گفت.

رقابت بازی کردن در تلویزیون و همچنین با آقای ساندرز سرزنش آقای Buttigieg در سی ان ان برای مطرح کردن پول از “C. E. O. s از برخی از بزرگترین شرکت های مواد مخدر در امریکا است.” آقای Buttigieg جواب, در, شاید, شخصی ترین بارب روز “خوب برنی بسیار غنی و من با خوشحالی قبول کمک از او.”

نه استدلال بود به احتمال زیاد به نفع خود دارند و از مخالفت با نامزد کمپ: این امر می تواند دشوار است تصور کنید که حامیان آقای ساندرز ناگهان بحال خود برگشتن از برچسب قیمت برای “مدیکر برای همه” و یا برای آقای Buttigieg را حامیان به رها کردن او را بیش از خود را در صندوق جمع آوری شیوه های.

نقطه ای از این ورزش نبود به ماشه توده defections بین چپ و مرکز بلکه به تحکیم پشتیبانی در یک طرف و یا دیگر. آقای ساندرز متمرکز شده رانندگی تا مشارکت مردم در میان ترقی خواهان و تلاش برای گردش دور لیبرال حمایت از خانم وارن سوم-جای دان در آیووا در حالی که آقای Buttigieg شده است جذاب هر دو به متوسط دموکرات و همچنین به مستقل و جمهوری خواه رای دهندگان که می تواند بازیگران برگه های رای در نیوهمپشایر باز دموکراتیک اولیه.

آقای Buttigieg تلویزیون تبلیغات باید متمرکز بر توسعه فراتر از حزب دموکرات و او روز یکشنبه تأکید نقطه زمانی که او خواسته رای دهندگان — به عنوان او اغلب به تصور کنید که روز اول که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیگر رئیس جمهور است. “من حتی نمی فکر می کنم که یک بیانیه حزبی دیگر به جلو نگاه به آن,” او اضافه شده است.

در یک کمپین توقف در هانوفر آقای ساندرز هواداران تشویق های خود به انتقاد از آقای Buttigieg گاهی اوقات در شرایط که اسیر استارک طبیعت انتخاب دو نامزد باید قاب برای رای دهندگان. آلیسون Campion, 26, یک محقق در دارتموث گفت: او ایراد گرفت آقای Buttigieg برای عدم “به عنوان مثال منجر شود” در گرفتن پول از سیاست; خانم Campion گفت که او معتقد است آقای Buttigieg مالی و گیرایی بیشتر به لحاظ سیاسی مشکل از برچسب که آقای ساندرز است که اغلب مورد انتقاد است.

“در دنیای من وجود دارد حمایت بیشتر برای کلمه سوسیالیستی از میلیاردر” خانم Campion گفت.

احتمال این که در حد متوسط می تواند رای دهندگان تجمع پشت آقای Buttigieg به نظر می رسید به مطرح وخیم تهدید به آقای بایدن که ضعیف پایان در آیوا فرستاده است حداقل برخی از نیوهمپشایر حامیان فرار به آقای Buttigieg و خانم Klobuchar.

کوین Donohue بازنشسته فدرال کارمند که با حضور در یک تجمع برای خانم Klobuchar در محوطه Southern New Hampshire University, گفت که او تا به حال نه به طور کامل ساخته شده تا ذهن خود را اما تکیه داده بود به شدت نسبت به حمایت از او. آقای Donohue, 63, گفت که او نیز وسوسه به رای برای آقای Buttigieg اما تا به حال قطعی حکومت آقای بایدن پس از تماشای او در یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال رویداد هفته گذشته است.

“جو بایدن فقط به نظر می رسد بیش از حد پیر و از لمس” گفت: آقای Donohue, که گفت که او را تحسین خانم Klobuchar تجربه در دولت و ستایش آقای Buttigieg به عنوان “چیزی متفاوت است.”

در مواجهه با معاون سابق رئیس جمهور افتتاح وضعیت مبارزات انتخاباتی خود جدولها یک مارپیچ البته از طریق آخر هفته و گاهی قابل توجه در آقای Buttigieg و در دیگر نقاط مصرف محدود و حتی روش ملایم برای یک لحظه تلاش.

روز شنبه آقای بایدن انتخاباتی منتشر برش تصویری که تمسخر آقای Buttigieg محدود ثبت در دولت پوشش آقای بایدن را توانمند با تجربه امور خارجه در برابر آقای Buttigieg شهرداری رزومه. در یک مصاحبه تلویزیونی آقای بایدن سوال که آیا آقای Buttigieg می تواند در جلب حمایت رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی را رد کرد و او را دوباره به خبرنگاران گفت.

اما در روز یکشنبه آقای بایدن کاهش یافته است به نگه دارید تا توهین آمیز علیه آقای Buttigieg محدود کردن نقد خود را در بیخ و بن به محجبه اشاره به آقای Buttigieg شکست به پیروزی بیش از مردم از رنگ و زبان به طور گسترده مورد اهمیت تجربه.

او با اشاره به در نظر گرفتن آقای ساندرز بیش از یک موضوع آشنا: مدیکر برای همه است. او پیشنهاد کرد که سناتور بود و نه حال ساده در مورد آنچه گسترده پیشنهاد هزینه.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین اشاره کرد که او “به مراتب جلوتر از همه” در میان رای دهندگان سیاه اما صدا در زمان او بود بیشتر تمایل به ایستادن در متنوع اولیه متحده که رای اواخر این ماه — نوادا و کارولینای جنوبی — از دستمزد یک نبرد همه جانبه علیه آقای Buttigieg اینجا.

“حدس می زنم آنچه در آن پایه از حزب دموکرات” آقای بایدن گفت: با اشاره به رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی.

آقای بایدن بود که نه تنها نامزد ظاهری به حرکت گذشته, New Hampshire. خانم وارن هم نشان داد در کنکورد در روز یکشنبه که او به دنبال متحده بیشتر پایین تقویم اصلی و شاید پیش بینی بسیار طولانی اولیه کمپین.

“وجود دارد 55 بیشتر ایالات و مناطق پس از این” خانم وارن به خبرنگاران گفت:. “من مقدار زیادی از انرژی را به سمت چپ.”

در میان میانه های خطر به آقای بایدن آمده نه تنها از آقای Buttigieg: خانم Klobuchar بیش از حد نشان داده است نشانه هایی از به دست آوردن زمین از آیووا و او به کمپین گفت که او به خود جلب کرد او بزرگترین جمعیت و در عین حال روز یکشنبه در منچستر.

خانم Klobuchar ادامه داد: در روز یکشنبه به شدید مورد به متوسط رای دهندگان که او بهترین انتخاب برای کسانی که “خسته از افراط و تفریط در سیاست” و چندین بار ذکر شده که او امیدوار به پیروزی در حمایت از مستقل و جمهوری خواه رای دهندگان.

حتی در میان نشانه هایی از تغییر سمت آقای Buttigieg و خانم Klobuchar رای دهندگان هنوز بیان اضطراب در مورد آنها تصمیم نهایی. در خانم Klobuchar را متوقف کند در Hooksett سکس سفید, 70, گفت که او تا به حال حل و فصل در خانم Klobuchar از طریق یک “روند حذف” به استثنای چند نامزد بودند که “بیش از حد به سمت چپ” و در نهایت رد آقای بایدن به عنوان به خوبی.

“من می خواهم او را به عنوان یک فرد, من فقط فکر می کنم ما نیاز به کسی جوانتر” خانم سفید گفت. “ما نیاز به کسی جوانتر و این چیزی است که من در مورد امی: او بیش از حد جوان او را بیش از حد قدیمی است.”

آقای Buttigieg او گفت: “او یکی دیگر را دوست داریم اما من مطمئن هستم که آن را در زمان خود است.”

الکساندر سوختگی گزارش شده از Hooksett و نیک Corasaniti از Plymouth, N. H. توماس کاپلان کمک گزارش از دوور, N. H. و کتی Glueck از Hampton, N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>