ساندرز و بلومبرگ تحت حمله شدید مبادلات در بحث

چارلستون S. C. — دموکرات نامزد ریاست جمهوری تحویل داده و یک مجموعه از انتقاد در برابر حزب خود در حال ظهور در مقابل دونده سناتور برنی ساندرز در مناظره سه شنبه شب مصاحبه او را به عنوان یک تفرقه شکل با افکار غیر واقعی حتی به عنوان آنها همچنان به خمیر Michael R. بلومبرگ برای او ثروت خود را ثبت در پلیس و رفتار او نسبت به زنان است.

در کثیف کارولینای جنوبی فروم مشخص مکرر وقفه عصبانی متقابل بحث و تئاتر دست تکان دادن آقای ساندرز مواجه جدی ترین آزمون تا کنون از پیشنهاد خود را برای رهبری حزب دموکرات را در انتخابات عمومی ، رقبای خود را متهم او را در چند جبهه از جمله تاریخ خود را از مخالفت با اشکال خاصی از کنترل اسلحه, برنامه های خود را برای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و بیشتر از همه شانس خود را از ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما خلق و خوی مبارزه با احاطه نامزدها علاوه بر آقای ساندرز با سناتور الیزابت وارن از ماساچوست دوباره castigating آقای بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در واضح نظر خود را در مورد حمایت جمهوری خواهان و اتهامات که او تا به حال تحت فشار یک کارمند به سقط جنین یک اتهام آقای بلومبرگ به شدت تکذیب کرد. و در انفجاری تجلی تلخ رقابت برای کارولینای جنوبی رای دهندگان معاون رئیس جمهور سابق آمده است. سرزنش تام Steyer یک میلیاردر هزینه های به شدت در دولت, برای داشتن قبلا سرمایه گذاری خصوصی در زندان شرکت.

این آقای ساندرز, اما, که تا به حال خشنترین شب: شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., هشدار داد که نامزدی آقای ساندرز نه تنها هزینه دموکرات ها شانس خود را برای تسخیر کاخ سفید بلکه خطر اندازد اکثریت خود را در مجلس و شانس خود را از گرفتن سنا.

با اشاره به کنگره حزب دموکرات انتخاب شد و در سال 2018 آقای Buttigieg گفت: آقای ساندرز “آنها در حال اجرا به دور از پلت فرم خود را به عنوان سریع به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

آقای بلومبرگ در پیوست گفت: از آقای ساندرز: “کسی می تواند در این اتاق تصور جمهوریخواهان میانه رفتن و رای دادن برای او؟”

آقای بایدن مبارزه برای بقا در دولت که در آن او است بنا نامزدی خود را تحویل داده و شاید بیشتر سوزاننده نقد آقای ساندرز استناد 2015 قتل عام در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در اینجا در چارلستون به مقابله با آقای ساندرز برای مخلوط ضبط اسلحه.

“نه نفر کشته سفید supremacist” آقای بایدن گفت: پس از آن سرزنش آقای ساندرز برای گذشته خود را مخالفت با دوره انتظار برای تفنگ خریداران: “من نمی گویم او را مسئول و نه مرگ و میر, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح اگر دوره انتظار بوده است آنچه که من نشان می دهد.”

آقای ساندرز و آقای بلومبرگ هر دو پاسخ منتقدان خود را تا حدودی با صرفهجویی انتخاب یک تعداد انگشت شماری از حملات به پری بدون ارائه نقطه به نقطه rebuttals.

پرداختن به نگرانی های خود را در مورد electability آقای ساندرز یک ورمونت لیبرال ادعا کرد که در اکثریت قریب به اتفاق نظرسنجی او بیرون آمد و پیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او در پاسخ به زور به یک حمله توسط آقای بلومبرگ ادعا که دولت روسیه به دنبال شناور آقای ساندرز کمپین با استناد به آقای بلومبرگ گذشته تحسین آمیز در مورد اظهارات رئیس جمهور شی جین پینگ از چین است.

بر روی صفحه نمایش بیش از حد بود خانم وارن چالش دوگانه او به عنوان مبارزه برای ملی حرکت جلوتر از هفته آینده سه شنبه مسابقات: از یک طرف او به سادگی مشتاق به نگه دارید تا یک نبرد در برابر آقای بلومبرگ که خوشحال است او از حامیان و reinvigorated نامزدی او را. در همان زمان او ادعا باید, شاید, بیشتر, فوری, با, سریع و توانمند ظهور آقای ساندرز در سمت چپ یک نیروی او سعی کرد برای مقابله با ریخته گری خودش را به عنوان بیشتر انجام مترقی است.

او با اشاره به تاریخ مشترک خود را از مبارزه با وال استریت: “در سال 2008 ما هر دو رو شانس ما,” خانم وارن گفت: “اما من حفر من جنگیدند بانک های بزرگ من ساخته شده این ائتلاف و من برنده شد.”

که نامزد کردم بیشتر صحبت در بحث دموکراتیک

Sanders, بلومبرگ و Klobuchar led هفت نامزدها روی صحنه.

برای دومین دوره متوالی به بحث آقای بلومبرگ مشخصه آهی کشید و نورد چشمان او به عنوان خانم وارن هزینههای خود را متنوع تاریخ سیاسی و خواستار افشای فولر از آقای بلومبرگ شرکت در مورد درمان آن زنان است. به ذکر تاریخچه دادن بزرگ کمپین کمک به جمهوری خواهان خانم وارن گفت: “هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد کنند.”

آقای بلومبرگ سعی محوری به دور از خانم وارن انتقاد به بحث در مورد تجربه خود اشاره به نقش خود مصرف بیش از شهر نیویورک پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی. “من این تجربه من منابع و من باید رکورد” آقای بلومبرگ گفت: “و همه sideshows که سناتور می خواهد را تا به چیزی برای انجام با آن است.”

اما همانطور که در آخرین مناظره آقای بلومبرگ را سست تعبیر ارائه شده خانم وارن فرصتی برای پرتاب یک کانتر: آنچه آقای بلومبرگ به نام “استقلالی” او گفت: درگیر مسائل جدی به عنوان دوران بارداری تبعیض است.

هنوز هم آقای بلومبرگ به وضوح ثانویه هدف از شب. سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و آقای Buttigieg بیش از حد مواجه آقای ساندرز خسته کننده در او را بیش از خود را گسترده سیاست های پیشنهادی و خطر آنها گفت: او را در برخواهد داشت.

“ریاضی اضافه نمی کند گفت:” خانم Klobuchar با این استدلال که آقای ساندرز دستور کار به مبلغ “یک دسته از وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.” قرار دادن خود آقای Buttigieg با اشاره به این که جبهه-دونده تا به حال هیچ پشتیبانی از دانشجوی سال اول مجلس که به خانه دموکرات ها اکثریت خود را در سال 2018 است.

به زودی هر چند بحث تفویض به چیزی از یک لفظی غوغا با هفت نامزد ریاست جمهوری در صحبت کردن و تقریبا فریاد بر دیگری.

در نهایت آقای ساندرز بود و قادر به صحبت می کنند و اشاره کرد مطالعات نشان می دهد که “مدیکر برای تمام خواهد شد صرفه جویی در پول” اما قبل از اینکه طولانی او رو بیشتر دریافتی از آقای بلومبرگ که به عواقب بلند مدت از یک ساندرز نامزدی و تهمت دوباره انتخابات یک “فاجعه است.”

زمانی که آقای ساندرز قادر به پاسخ او castigated آقای بلومبرگ برای داشتن حمایت از میلیاردرهای.

به طور مشابه هنگامی که آقای ساندرز خواسته شده بود در مورد رای او برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه های سناتور بود ملاقات با بوس زمانی که او در ابتدا پاسخ داد که “جو را برای رای گیری وحشتناک موافقت نامه های تجاری.”

در نشانه آن است که آقای Steyer شد حملاتی با کارولینای جنوبی, سیاه, رای دهندگان آقای بایدن همچنین در زمان میلیاردر و برای اولین بار نامزد ذکر است که آقای Steyer سرمایه گذاری کرده بود در زندانهای خصوصی که “پا بسته مردان جوان است.”

گزیدگی توسط حمله آقای Steyer گفت که او تا به حال به فروش سهام خود را در زندانهای خصوصی و سپس به دنبال برجسته آقای بایدن حمایت سخت-خط 1990s, جرم, لایحه. اما آقای بایدن او را قطع کرد و با برچسب او را با یک نام مستعار جدید برای تغییر ذهن خود را در زندانهای خصوصی: “تامی آمده است به تازگی.”

این بحث 10th اولیه فصل شد اولین بار است که نامزدهای دموکرات جمع آوری شده با اندازه گیری وضوح در مورد که در دستور مسابقه. آینده خود را لغزش پیروزی در نوادا و موفقیت در آیووا و نیوهمشایر آقای ساندرز است روشن جلو-دونده برای نامزدی. آنچه که کمتر روشن است که ممکن است پدیدار شود خود را به عنوان توانمند ترین حریف.

پس از بدتر از حد انتظار نمایش آن در دو دولت آقای بایدن است که امید به حل بحران دوم-پایان محل در نوادا به یک پیروزی در کارولینای جنوبی یک دولت او به مدت طولانی به تصویر کشیده شده به عنوان فایروال. نامزدی خود را بر روی آن بستگی دارد. باید معاون سابق رئیس جمهور پیروزی در اینجا او می تواند به 14 ایالت و یک قلمرو این رای گیری شنبه آینده به عنوان جایگزین برای آقای ساندرز.

آقای بایدن است که به شمارش در حمایت از این دولت در جامعه سیاه و سفید که آن را تا بیش از نیمی اولیه رای دهندگان به او را یک پیروزی در روز شنبه. و به این منظور او این است که به شمارش در افزایش از نماینده James E. Clyburn, کارولینای جنوبی, برجسته ترین آفریقایی-آمریکایی نماینده مجلس که گفته همکاران او را تایید آقای بایدن روز چهارشنبه.

هنوز نظر سنجی عمومی نشان می دهد آقای ساندرز است برش به آقای بایدن سرب در کارولینای جنوبی و پس از ماه بازی کردن انتظارات در یک دولت که در آن سناتور ورمونت روت شد در سال 2016 مبارزات انتخاباتی خود در حال رقابت برای برنده شدن در اینجا. آن است که پخش آگهی های محلی سیاه زن گفت: او روشن حمایت از او به آقای ساندرز از آقای بایدن.

آقای بلومبرگ مواجه شد فانی و آزمون خود را پس از یک فاجعه اولین بحث در لاس وگاس در هفته گذشته که تهدید به لغو بسیاری از پیشرفت خود را در دموکراتیک مسابقه. تمدید یورش از خانم وارن چپ آقای مهر آور به پاسخ اکثر برجسته در این موضوع از عدم اطلاع توافق نامه است که او و شرکت او رسیده اند در طول سال با زنان ساخته شده است که اتهامات آزار و اذیت و تبعیض است.

جاناتان مارتین گزارش از چارلستون و الکساندر برنز از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im