ساندرز و بلومبرگ تبادل ضربات به عنوان دموکراتیک مسابقه گرم

مایکل بلومبرگ و برنی ساندرز. (David J. فیلیپ/AP, Jason Connolly/خبرگزاری گتی ایماژ)

دستکش همچنان آمده در مسابقه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری با برنی ساندرز متهم میلیاردر مایک بلومبرگ از خرید این انتخابات و حمله به سابق شهر نیویورک شهردار رکورد در مسابقه و بلومبرگ در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در ورمونت سناتور و حرارت خود هواداران است.

روز یکشنبه ساندرز راه اندازی آخرین توهین آمیز علیه بلومبرگ در حزب دموکرات شام در لاس وگاس که در آن او را محکوم کرد “توقف و frisk” پلیس که به طور نامتناسبی هدفمند آفریقایی-آمریکایی بلومبرگ در طول زمان تصدی به عنوان شهردار.

“بدون در نظر گرفتن چقدر پول multibillionaire نامزد مایل به خرج کردن در انتخابات خود” ساندرز گفت: “ما نمی خواهد ایجاد انرژی و هیجان ما نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که نامزد دنبال حمایت و تصویب سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk که ناشی از جوامع از رنگ در شهر را در ترس زندگی می کنند.”

بلومبرگ که عذرخواهی خود را برای حمایت از NYPD را متوقف کند-و-frisk تاکتیک پاسخ در یک صدای جیر جیر که شامل یک ویدئو کلیپ های ادعایی ساندرز حامیان — نام آنها تار کردن — حمله به دیگر کاندیدان و طرفداران در رسانه های اجتماعی.

“ما نیاز به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” بلومبرگ توییتی. “این نوع از “انرژی” است و نه برای ما وجود دارد.”

هفته گذشته ساندرز بود در میان چندین دموکراتیک نامزدها به هدف را در بلومبرگ که بنا از ثروت شخصی خود را در برنده شدن در کاخ سفید, سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات است که باید به او کمک کرد تا به افزایش دو رقمی در اخیر برخی از نظر سنجی های ملی.

“من فکر نمی کنم مردم نگاه مرد در کاخ سفید, و می گویند, “من می خواهم کسی غنی'” سناتور. ctq گفت: در ABC “،”

سناتور. الیزابت وارن حمله بلومبرگ بیش از یک سال 2008 ادعا که پایان دادن به redlining تبعیض آمیز مسکن عمل کرد که باعث بحران اقتصادی.

“یک ویدئو درست از آب در آمد دیروز که در آن مایکل بلومبرگ است گفت: در اثر این سقوط مالی سال 2008 باعث شد به این دلیل که بانک ها مجاز نیست به تبعیض علیه سیاه و قهوه ای مردم” وارن گفت: در روز شنبه تجمع در ویرجینیا. “این بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها به حال شده است قادر به بزرگتر نژادپرستان. و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما.”

وارن همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در بلومبرگ در اواخر ورود به دموکراتیک مسابقه.

“ما در جریان بوده است در این حدود یک سال,” او گفت:. “برخی از مردم رو در کمی بعد تر از دیگران است. مایکل بلومبرگ در آمد در میلیاردر طرح — فقط خرید خود را از نامزدی.”

بلومبرگ که مبارزات انتخاباتی خود بودجه و عدم پذیرش کمک های مالی به واجد شرایط برای هفته آینده پس از بحث کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد قوانین جدید اجتناب حداقل دهنده مورد نیاز است که در جای خود برای همه قبلی مسابقات. جدید آستانه 10 درصد یا بیشتر پشتیبانی در حداقل چهار DNC-تایید انتخابات توسط Feb. 18. (بلومبرگ دارای سه.)

خواسته در “CBS This Morning” آیا بلومبرگ باید اجازه داده شود در بحث مرحله ساندرز گفت: “البته که نه.”

“برخی از دوستان بسیار خوب من که رقیب در نامزدی حزب دموکرات — مردم مانند Cory Booker … Julián Castro — مشغول به کار واقعا سخت” ساندرز گفت. “هیچ کس تغییر قوانین به آنها به بحث است. اما من حدس می زنم اگر شما به ارزش 60 میلیارد دلار شما می توانید تغییر قوانین است.”

ادامه مطلب 2020 پوشش از اخبار یاهو:

  • چاقو می آیند بلومبرگ به عنوان میلیاردر شهردار سابق افزایش می یابد در پای صندوق های رای

  • Buttigieg: من نمی ‘نگاهی به سخنرانی در ارزش های خانواده’ از راش Limbaugh

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • اسناد فاش DNC شد ‘از نزدیک درگیر در توسعه آیووا انجمن نرم افزار

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: ساندرز slays دموکراتیک رقبا در سر-به-سر matchups

  • بلومبرگ دفاع خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به او ‘نژادپرستانه’ در حذف توییت

  • مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ دستمزد نیویورک تلخیص سبک مبارزه برای آمریکا در آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im