زندان سن کوئنتین بود عاری از ویروس است. یک تصمیم سوخت شیوع.

سرفه و شکایت از بیماری و شروع به صفوف از busloads از زندانیان ساخته شده راه خود را در اواخر ماه گذشته از جنوب کالیفرنیا زندان سن کوئنتین کالیفرنیا قدیمی ترین و گسترده ترین شناخته شده زندان نشسته در پرتگاه مشرف به خلیج سان فرانسیسکو نه چندان دور از پل گلدن گیت.

زندانیان منتقل شده به سن کوئنتین به عنوان بخشی از یک طرح برای توقف گسترش coronavirus با کاهش تعداد زندانیان در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن نه نفر از زندانیان کشته شده بود و نزدیک به 700 تا به حال آلوده شده است.

در آن زمان وجود نداشت زندانیان شناخته شده تا به حال به این ویروس در سن کوئنتین.

در روز برخی از 121 زندانیان از اتوبوس ها معرفی ویروس در San Quentin مقامات بهداشت عمومی می گویند. بیش از 1000 از 3,700 زندانيان را پس از آلوده شده است در سن کوئنتین این پیشامد ساختار احاطه شده توسط سیم خاردار حصار و خال خال با برج نگهبانی است که یک بار معروف خانه به زندانیان از جمله چارلز منسون; Sirhan Sirhan که ترور رابرت کندی و جورج جکسون یک زندانی که نوشت: “Soledad برادر” یک سری از نامه ها را از زندان است.

انتقال زندانیان — تلاش در نظر گرفته شده به سرعت ویروس که ظاهرا به جای ایجاد یک شیوع جدید — شده است محکوم کرد و مقامات وزارت بهداشت و مجلس دولت به بهداشت عمومی شکست. چگونه سن کوئنتین رفت و از زندان که تا به حال برگزار کردن این ویروس به صورت ماه به محل هولناک با زندانیان بیمار نشان دهنده یک داستان احتیاطی برای ملت سیستم زندان در میان همه گیر.

“چه اتفاق افتاده است — چه چیزی اتفاق می افتد — آن را واقعا می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه و به خصوص در یک زندان به سر می برند که متاسفانه هنجار است,” گفت: دکتر دیوید سیرز یک پزشک و استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که تور سن کوئنتین در ژوئن 13 و هشدار داد مقامات دولتی در مورد بحران در حال ظهور. “سن کوئنتین اولین زندان به شیوع بزرگ و متاسفانه آن را نمی خواهد آخرین.”

روز به شیوع این زندان افزایش یافته است به طور فزاینده ای پر هرج و مرج زندانیان و دیگران می گویند. از میان سن کوئنتین را اعدام زندانیان در منزوی بخشی از زندان آلوده هستند با توجه به طرفداران برای زندانیان. تعدادی از زندانیان را آویزان دست نوشته نشانه ها در خارج از سلول های خود را که به عنوان خوانده شده “سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد” به طوری که سپاه پاسداران را به پوشیدن ماسک در اطراف آنها. دیگر زندانیان حاضر به ترک سلول های خود را از ترس از ابتلا به این ویروس با توجه به یک زندانی و در روزهای اخیر سپاه پاسداران شنیده شده است, جیغ, خود رادیو “مرد پایین!” پس از زندانیان بیمار قادر به ایستادن.

گفتگو شده توسط صحبت از مرگ است.

“من نمی خواهم برای دیدن آنها می میرند” Charles Thomas 49 ساله و اهل بیت گفت: برخی از زندانیان در یک مصاحبه تلفنی. “من نمی دانم اگر من به اندازه کافی دشوار برای زنده ماندن Covid.”

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت: در بیانیه ای که آن را بسیار نگران افزایش عفونت در سن کوئنتین اضافه کرد که زندان کارگران افزایش یافته بود تست در میان زندانیان و محدود بود تعداد نقل و انتقالات بین زندان.

“امنیت عمومی اولویت ما است همانطور که سلامت جامعه ما” گفت: Dana Simas سخنگوی آژانس. کارگران آغاز شده بود به ساخت “تهویه مطبوع سازه های چادر” در زندان سن کوئنتین او گفت: همانطور که مقامات کار برای تعیین بهترین استفاده از فضاهای مسکن و پزشکی تریاژ.

گسترده خانم Simas گفت که مقامات کالیفرنیا شد و اعتماد به نفس است که آنها می تواند به توقف گسترش ویروس با توجه به این که سیستم زندان های دیرینه تا به حال برنامه ای برای مدیریت دیگر شیوع آنفلوانزا نورو ویروس سرخک و اوریون.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

 • ‘جشن در خانه’: یک چهارم جولای درخواست ایالات متحده به عنوان موارد به موشک وار رفتن.
 • N. Y. C. نمی رزومه داخل سالن ناهار خوری در دوشنبه شهردار گفت.
 • به عنوان موارد افزایش در فلوریدا, میامی-منطقه کارگران بیمارستان ترس ‘هولناک.’

یک جلسه قرار است روز چهارشنبه در مجلس سنا دولت که در آن قانونگذاران می گویند که آنها را تبدیل به احساس خطر در مورد شیوع و آنچه آنها را به عنوان یک اتفاقی پاسخ توسط مقامات زندان.

در سراسر ایالات متحده تعداد زندان و حبس زندانیان شناخته شده است به توان و حذف دو برابر شده است و طی ماه گذشته به بیش از 80 ، 000 به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. زندان و مرگ و میر وابسته به کروناویروس نیز افزایش یافته است به طور قابل توجهی نزدیک به 30 درصد از اواسط ماه مارس. نه از 10 بزرگترین خوشه شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده در داخل موسسات تادیبی بار داده ها را نشان می دهد.

در کالیفرنیا زندانها تعداد موارد افزایش یافته است نزدیک به 200 درصد و مرگ و میر با 144 درصد در طول ماه گذشته است.

اعتبار…جاستین سالیوان/گتی ایماژ

مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا و جاهای دیگر بوده است نیروبخش برای ماه برای آنها چه می گویند اجتناب ناپذیر بود — گسترش coronavirus در تادیبی امکانات که دارای آسیب پذیری منحصر به فرد.

اکثر زندان ها و زندان ها طراحی شده بودند به تمرکز بر روی امنیت است. تهویه است که اغلب فقیر و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در تعارض است. زندان مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا در طول تاریخ شده است به طوری عام است که خدمات بهداشتی و درمانی اداره فدرال گیرنده.

کالیفرنیا زندان مورد نیاز هر کس به پوشیدن ماسک, اما اجتماعی فاصله سیاست ها و ماسک-پوشیدن قوانین در میان نگهبانان زندان هستند تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن. دیرینه ممنوعیت در تمیز کردن وسایل که شامل سفید کننده یا الکل را ساخته اند آن را دشوار است برای شلوغ امکانات مانند سن کوئنتین به دیدار حتی پایه استانداردهای بهداشتی داده شده است که صدها نفر از زندانیان به اشتراک گذاری تعداد محدودی از توالت و تلفن و اصطبل.

پس از همه گیر کالیفرنیا موافقت کرده است که برای انتشار به عنوان بسیاری به عنوان 3,500 زندانیان تا شش ماه اولیه است و با توجه به زود تر منتشر شده اما سیستم زندان باقی می ماند و در 124 درصد از ظرفیت با توجه به سوابق دولت.

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: کمبود ساخته شد بدتر در سن کوئنتین. زندان است که توسط ردیف بعد از ردیف منع سلول. رنگ لایه برداری از دیوار دولت در دستور کار نشان می دهد و گودال کوچک آب شکل پس از بارش باران به دلیل سقف نشت.

زندان باز در سال 1852 و در 117 درصد از ظرفیت آن با توجه به دولت داده است. به عنوان بسیاری از نیمی از زندانیان رنج می برند از شرایط بهداشتی است که آنها را به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

“هیچ راهی وجود دارد برای رسیدگی به یک مشکل بهداشت عمومی در زمانی که شما نیاز به جداسازی مردم اما خود سیستم ترکیدن در درزهای” گفت: Adamu چان سن کوئنتین اهل بیت.

دکتر بری ویلیامز یک پزشک و استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و مدیر دانشگاه عدالت کیفری و بهداشت, برنامه, گفت, وجود ندارد و یک coronavirus واکسن زندان بودند outmatched با وجود برنامه های خود را برای مدیریت انواع دیگر از شیوع بیماری.

“تفاوت را با این عفونت است که با همه این شرایط دیگر ما قادر به اساسا در نهایت پرتاب پول در آنها را در راه های فانتزی داروها,” او گفت:.

دکتر Matt Willis بالا بهداشت عمومی رسمی در مارین کانتی که در آن سن کوئنتین است گفت: دولت و مسئولان زندان به او گفته بود آنها قادر به دست زدن به این ویروس خود به خود.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شد و گفت: دولت زندان رهبران “بسیار واضح است که این است که بخشی از ما صلاحیت” دکتر ویلیس گفت. اصلاحات سیستم او گفته است “بسیاری از کنترل هر جنبه ای از فرآیندهای خود را” است و نه شفاف خود را در مورد دست زدن به ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


“این کار ممکن است در برخی از تنظیمات” او افزود: “اما زمانی که شما یک مجتمع فاجعه است که به سرعت در حال حرکت, من فکر می کنم ما در حال پیدا کردن که این روند نه تنها مطابق با نیازهای ما است.”

سن کوئنتین بحران آغاز شد و با یک تعداد انگشت شماری از تصمیم گیری که ساخته شد که مقامات در تلاش بودند برای سرکوب شیوع این بیماری در چین, مصاحبه با زندانیان اصلاح افسران و مقامات منتخب و کارشناسان بهداشت و درمان نشان می دهد.

در مه 30, زندانیان از چین سوار اتوبوس برای سن کوئنتین پس از گفت آنها در حال انتقال به منظور کاهش ازدحام است که محافظت از آسیب پذیر زندانیان در زندان به آنها ترک کالیفرنیا موسسه برای مردان است.

هر یک از 121 زندانیان که سوار اتوبوس شده بود آزمایش در نقاط مختلف بیش از گذشته چند ماه اما چند — اگر هر — تا به حال شده است در طول آزمایش قبلی سه هفته مقامات زندان را تایید کرده اند.

پس از رسیدن به سن کوئنتین زندانیان’ درجه حرارت گرفته شد و قرار داده شد, در برگزاری, منطقه, اما هیچ Covid-19 آزمون داده شد.

برای روز مردان با استفاده از همان دوش خوردند و در همان سالن ناهار خوری به عنوان دیگر سن کوئنتین زندانیان.

آن زمان تنها روز اطلاعات از سیستم زندان ها نشان می دهد برای این ویروس به ایجاد راه خود را از طریق این زندان که در آن صدها نفر از زندانیان در خواب تخت تختخواب سفری در عرض چند اینچ از یکدیگر در یک خوابگاه شلوغ بود که یک بار در سالن تربیت بدنی. در بخش دیگر از زندان های زوج داخل 4-توسط-9 پا سلول.

طی هفته گذشته در این زندان انجام تست توده. تا کنون بیش از نیمی از زندانیان تست شده اند دیده می شود نتایج مثبت دولت داده را نشان می دهد.

این ویروس به سرعت در حال گسترش است و تا کمی فضای خالی در سمت چپ وسیع زندان که برخی از آلوده زندانیان که قرار است در جداسازی سلول های که در حالت عادی بار اعدام زندانیان فرستاده شده برای مجازات است.

ماریون Wickerd یک تماس در هفته گذشته از شوهرش تامی Wickerd 53 ساله یک زندانی در سن کوئنتین.

“او گفت:” مردم در حال رها کردن راست و چپ در مقابل من اما من خوب” خانم Wickerd گفت.

چند ساعت بعد هر چند او به نام. او تا به حال آزمایش مثبت است. او گفت که او صحبت نکرده بود او را در چند روز.

“همه من می دانم این است که شوهر من مرده است چرا که هیچ کس به نام به من بگویید که” او گفت:. “نگران است ؟ شما شرط می بندم. می ترسم ؟ شما شرط می بندم.”

گزارش شد کمک توسط ایمپلنت بسکتبال, Danya Issawi, ان Hinga کلاین ساوانا Redl و Maura Turcotte.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de