سان فرانسیسکو پرواز در مستند در هیترو بیش از coronavirus نگرانی


ایالات متحده پرواز از سان فرانسیسکو یکی از هشت هواپیما قرار دادن در قفل در فرودگاه هیترو لندن پس از مسافران مشکوک به داشتن coronavirus – که در حال حاضر آلوده 15 نفر در ایالات متحده

 • ایالات پرواز هواپیمایی 901 از سان فرانسیسکو قرار داده شد در مستند پس از فرود در فرودگاه هیترو لندن در صبح روز جمعه
 • کاپیتان گفت: مسافران کسی در هیئت مدیره ممکن است coronavirus است که در حال حاضر به نام SARS-CoV-2
 • پرواز بود و در میان هشت هواپیما شده اند که به طور همزمان قرار داده شده است در مستند در هیترو آسفالته
 • یک مسافر در هیئت مدیره گفت: کارکنان خطوط هوایی در زمان های مسافری برای هواپیما و منتظر مقامات بهداشتی می رسند
 • او گفت: مسافر دیگر شد و در نهایت اجازه پیاده اما فرد بیمار نگه داشته بود و توشه خود را جدا از هر کس دیگری
 • سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی است که در میان 11 مکان که از طریق آن تمام پروازها از چین به ایالات متحده هستند که قریب به کروناویروس غربالگری
 • پنج شنبه, US مقامات بهداشت تایید 15 آمریکایی مورد کوروناویروس در فرد قرنطینه در تگزاس
 • لندن شده است در هشدار قرمز برای بیشتر موارد پس از تحمل آن برای اولین بار تایید کرد بیمار در روز چهارشنبه
 • تقریبا 65,000 بیماران در سراسر جهان در حال حاضر گرفتار ویروس و حدود 1,400 درگذشت

تبلیغات

یک United Airlines پرواز از سان فرانسیسکو قرار داده شده در مستند پس از فرود در لندن پس از مسافران در هیئت مدیره شکایت داشتن علائم کروناویروس.

مسافران در ایالات پرواز هواپیمایی 901 گفته شد توسط کاپیتان برای ماندن در کرسی های خود را پس از فرود در فرودگاه هیترو در صبح روز جمعه چون کسی ممکن است عفونت مسری است که در حال حاضر به نام SARS-CoV-2.

تا کنون ایالات متحده تایید کرده است 15 مورد از کشنده coronavirus از جمله آخرین بیمار یک قرنطینه فردی در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, تشخیص پنج شنبه. هشت نفر از بیماران در کالیفرنیا که در آن سن فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی یکی از 11 که از طریق آن تمام پروازها از چین هستند که قریب به صفحه نمایش مسافران است.

پرواز بود و در میان هشت هواپیما به طور همزمان قرار داده و در مستند در هیترو آسفالته پس از آن وارد از سان فرانسیسکو.

انگلیسی, مسافر اندی غرب گفت MailOnline که مسافران هشدار داده بودند توسط هواپیما کاپیتان که آنها را می توان در آسفالته در حالی که به دلیل ” هفت هواپیماهای دیگر نیز تا به حال موارد مشکوک.

او نشان داد کارکنان در پرواز در زمان یک مسافر به پشت هواپیما بدون پوشیدن هر دنده محافظ یا ماسک صورت و منتظر مقامات بهداشت آمده است. هر کس بود در نهایت اجازه پیاده نیم ساعت بعد.

لندن شده است در هشدار قرمز برای بیشتر موارد پس از پایتخت دچار آن برای اولین بار تایید کرد بیمار در روز چهارشنبه. تقریبا 65,000 بیماران در سراسر جهان در حال حاضر گرفتار ویروس و حدود 1,400 فوت کرده اند.

Passengers on United Airlines Flight 901 were told by the captain to remain in their seats after landing at Heathrow Airport on Friday morning because someone might have the contagious infection, which is now named SARS-CoV-2

مسافران در ایالات پرواز هواپیمایی 901 گفته شد توسط کاپیتان برای ماندن در کرسی های خود را پس از فرود در فرودگاه هیترو در صبح روز جمعه چون کسی ممکن است عفونت مسری است که در حال حاضر به نام SARS-CoV-2

دیگر تحولات در coronavirus شیوع امروز عبارتند از:

 • چین گزارش داد یکی دیگر از افزایش در مرگ و میر و موارد دیروز با 121 تسلیم شدن به این ویروس و 5,090 مردم ابتلا به آن
 • برخی از 1700 مراقبت های بهداشتی کارگران در چین تشخیص داده شده اند با کروناویروس
 • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در انتظار نتایج آزمون 66 ممکن است بیماران در 41 متحده و سرزمین های
 • آمریکایی ها قرنطینه پس از بازگشت از ووهان چین در حال دادخواست برای تست همه آنها – و نه فقط کسانی که با علائم – برای coronavirus
 • نیروی دریایی ایالات متحده و سپاه تفنگداران دریایی دستور داده شده است که به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس’
 • خانواده هشت ماهه جیمز Adlam از Worthing, West Sussex را پیدا خواهد کرد امروز اگر کودک نو پا است coronavirus
 • برترین دانشمندان رد coronavirus شد مهندسی زدودن شایعات این ویروس تا به حال موفق به فرار از آزمایشگاه
 • Churchgoers بودند خواست برای جلوگیری از شراب ربانی و دست دادن اگر آنها ‘سرفه و عطسه در coronavirus هشدار
 • آمازون و eBay متهم شده اند تجاری در شیوع کروناویروس با کمدی T-پیراهن سرگرم کننده از بحران

غرب یک رئیس توسعه افسر در روابط عمومی سازمان Hotwire گفت: او می دانست که چیزی اشتباه بود زمانی که یک آتش سوزی موتور سوار به دیدار هواپیما بر روی آسفالته و این هواپیما اجازه داده نمی شد به پارک در ترمینال.

او گفت: ذهن خود را ‘آغاز به نژاد’ و نگرانی را در زمانی که او شنیده بیماری مسری می تواند در هیئت مدیره.

‘ما فرود آمد و در حدود 9 و کاپیتان آمد در tannoy می گویند سه بود مشکوک coronavirus بیمار در هیئت مدیره گفت.

“من فکر می کنم مسافر در نظر گرفته شد راست به پشت هواپیما, بنابراین من نمی کنید برای دیدن آنچه که آنها مانند نگاه.

Andy West, from Henley-on-Thames, told MailOnline passengers were warned they could be on the tarmac for a while because 'seven other planes' also had suspected cases

اندی غرب از Henley-on-Thames گفت MailOnline مسافران هشدار داده بودند آنها می تواند در آسفالته در حالی که به دلیل ” هفت هواپیماهای دیگر نیز تا به حال موارد مشکوک

Nearly 1,400 patients have been killed by coronavirus since the outbreak began in Wuhan

حدود 1,400 بيماران کشته شده اند توسط coronavirus پس از وقوع آغاز شد و در ووهان

Almost 65,000 patients around the world have now caught the virus after China reported 5,000 new cases yesterday

تقریبا 65,000 بیماران در سراسر جهان در حال حاضر گرفتار این ویروس پس از چین گزارش شده 5,000 موارد جدید دیروز

‘به ما گفته شد به ماندن نشسته تا مقامات آمد در هیئت مدیره و او [کاپیتان] گفت که هفت پروازهای دیگر فرود آمده بود و تا به حال یک وضعیت مشابه است.

‘من می خواهم اگر من دروغ گفت من نگران نیست ذهن من شروع به مسابقه.’

غرب گفت: کارکنان نمی شد با پوشیدن هر گونه لباس های حفاظتی از جمله ماسک های صورت زمانی که آنها بیمار مسافر به پشت هواپیما.

هر کس گفته شد برای پر کردن در سلامت انگلستان سلامت شکل که سوال مردم در مورد سفر اخیر تاریخچه علائم و اطلاعات تماس.

آنها اجازه خاموش 25 دقیقه بعد اما فرد بیمار نگه داشته بود و توشه خود را جدا از دیگر مسافران غرب گفت.

او اضافه کرد که مسافران گفته شد آنها تماس گرفته شود اگر آنها مشکوک به داشتن coronavirus اضافه کرد: ‘هیچ به جلو به دنبال هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه که ما انتظار می رود و یا اگر ما شنیدن از کسی.

‘بنابراین من فکر می کنم هیچ خبری خواهد بود خبر خوب چون من شک آنها خواهید با ما تماس بگیرید اگر آنها نمی گمان ما آن را داشته باشد. اما آن را به خوبی خواهد بود برای شنیدن ما باید چیزی برای نگرانی در مورد.

فرودگاه هیترو حاضر به اظهار نظر. هیترو اعتقاد بر این است در حال اجرا به صورت عادی با همه باند فرودگاه باز است.

It was previously revealed one of Britain's nine confirmed coronavirus cases attended a Westminster bus conference just a stone's throw from Parliament

آن را قبلا نشان داد یکی از بریتانیا را نه تایید coronavirus موارد با حضور در وستمینستر اتوبوس کنفرانس فقط پرتاب یک سنگ از مجلس

آن را قبلا نشان داد یکی از بریتانیا را نه تایید coronavirus موارد با حضور در وستمینستر اتوبوس کنفرانس فقط پرتاب یک سنگ از مجلس.

ویروس حامل شد بنا به گزارش یکی از 250 نمایندگان در انگلستان, اتوبوس, اجلاس در QEII مرکز در فوریه 6 که ستاره سخنران بود که بوریس جانسون اتوبوس, وزیر, بارونس Vere از Norbiton.

MailOnline درک coronavirus بیمار که با حضور در این کنفرانس بود که تازه ترین مورد یک زن چینی که در زمان بارگذاری به A&E در Lewisham بیمارستان در جنوب لندن یکشنبه شب.

بیمار حضور در مرکز لندن در یک بسته بندی کنفرانس خواهد جرقه ترس در میان صدها نفر از مردم وجود دارد از صنعت حمل و نقل در حال رشد در میان اضطراب عمومی در مورد گسترش SARS-CoV-2 ویروس.

پزشکان هشدار داده اند لندن وضعیت به عنوان یک هاب حمل و نقل می تواند باعث تشدید گسترش این بیماری بسیار مسری است که می تواند در زنده ماندن درب دستگیره ها و قطار راه آهن به صورت ساعت و گسترش از طریق مردم نفس است.

در این نشست سخنرانان شامل بارونس Vere که مطرح شده با یک اتوبوس الکتریکی در خارج از QEII مرکز که در حدود 100 متری از وست ایستگاه زیرزمینی است.

همچنین در حضور بودند David Brown, مدیر اجرایی, اتوبوس, شرکت, Go-Ahead, Nottingham جنوبی MP لیلیان گرینوود و گرت پاول رئیس حمل و نقل برای لندن اتوبوس شبکه.

در میان ترس از ویروس در پایتخت مردم شده اند اجتناب از محله چینی ها در سوهو.

به طور معمول-توریستی شلوغ کانون بودند به طرز مرموزی خلوت شب گذشته با رستوران سمت چپ خالی فقط هفته بعد از سال نو چینی.

امدادگران در hazmat مناسب تبدیل به یک تخت در پدینگتون مرکزی لندن پس از یک بیمار نشانههای گزارش شده. فیلم نشان می دهد یک مرد در سیاه و سفید hoodie رفتن به یک آمبولانس در 9.45 هستم با دو تن از اعضای هیات در بدن کامل لباس.

یکی از پزشکان گفت: به گفته تماشاگران وجود دارد ‘یک مورد تایید شده در ساختمان’ و پرسید: اگر مردم می تواند خودداری از گرفتن عکس.

در جای دیگر دو GP جراحی بسته بودند پس از بيماران با علائم مشکوک تبدیل نشده است.

این Ritchie خیابان مرکز بهداشت در Islington شمال لندن ارسال یک پیام در وب سایت خود حاکی از آن خواهد بود بسته شد تا امروز با توجه به کروناویروس’.

با این حال از آن پدید آمده است که هیچ یک از بیماران یا کارکنان در عمل باید تست مثبت برای ویروس – و هنوز معلوم نیست چرا مدیریت در زمان تصمیم به تعطیل.

NHS مقامات می گویند که این حرکت ممکن است احتیاطی پس از یک بیمار مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس پس از چرخش در عمل با علائم.

چه ما در مورد کشنده CORONAVIRUS در چین ؟

کسی که مبتلا به کروناویروس می توانید آن را تنها با یک روش ساده سرفه و یا عطسه, دانشمندان می گویند.

بیش از 1,380 افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر تایید کرده اند و بیش از 64,400 آلوده شده اند در حداقل 28 کشورها و مناطق. اما کارشناسان پیش بینی می کنند که تعداد واقعی افراد مبتلا به این بیماری می تواند به عنوان بالا به عنوان 350,000 در ووهان به تنهایی به آنها هشدار می دهند ممکن است کشتن به عنوان بسیاری به عنوان دو در 100 مورد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

فقط یک هفته پس از آن وجود داشته است بیش از 800 مورد تأیید و همان کسانی که دانشمندان تخمین زده است که حدود 4000 – احتمالا 9,700 – آلوده شدند در ووهان به تنهایی. که نقطه 26 نفر فوت کرده است.

ژانویه 27, بیش از 2800 نفر تایید شده اند آلوده 81 مرده بود و برآورد از تعداد کل موارد در بازه زمانی از 100,000 به 350,000 در ووهان به تنهایی.

در ژانویه 29, تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 132 و موارد بودند در بیش از 6000 است.

در فوریه 5 وجود دارد بیش از 24,000 موارد و 492 مرگ و میر.

در فوریه 11, این یافته به بیش از 43 ، 000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر.

تغییر در راه موارد تایید شده در فوریه 13 – پزشکان تصمیم گرفت برای شروع با استفاده از اسکن ریه به عنوان یک تشخیص رسمی و همچنین تست های آزمایشگاهی – باعث افزایش در تعداد موارد به بیش از 60 ، 000 و به 1,369 مرگ و میر.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا قطعا از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در این شهرستان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد شبیه به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که گسترش آن می تواند دست سوم – به کسی که از یک فرد که آن را از شخص دیگری.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران – حداقل 97 درصد بر اساس اطلاعات موجود – بازیابی از این بدون هر گونه مسائل و یا کمک های پزشکی.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس تا کنون به کشته شدن 1,383 مردم از مجموع حداقل 64,441 رسما تایید موارد – یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی بیماران است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر و در نتیجه مرگ و میر قابل توجهی پایین تر است. امپریال کالج لندن محققان تخمین می زنند که وجود دارد 4,000 (تا 9,700) موارد در شهر ووهان به تنهایی تا ژانویه 18 – رسما وجود دارد تنها 444 وجود دارد به آن تاریخ است. اگر موارد در واقع 100 برابر بیشتر از آمار رسمی این ویروس ممکن است به مراتب کمتر خطرناک تر در حال حاضر اعتقاد بلکه به مراتب گسترده تر.

کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد بیشتر به طور جدی بیمار بیماران به دنبال کمک و بنابراین ثبت – اکثریت قریب به اتفاق را تنها خفیف, علائم سرد مانند. برای کسانی که شرایط را شدید تر وجود دارد خطر ابتلا به ذات الریه است که می تواند از بین بردن ریه ها و کشتن از شما.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 virus در حال حاضر قابل درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع یک بیماری همه گیر است که زمانی که یک بیماری طول می کشد نگه دارید از یک جامعه مانند یک کشور یا منطقه است.

اگر چه در آن گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها شیوع این است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر است که در تعریف سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

سر که جهانی عفونی خطر آمادگی Dr سیلوی Briand گفت: “در حال حاضر ما در یک بیماری همه گیر. ما در این مرحله است که در آن یک بیماری همه گیر با چند کانون و ما سعی می کنیم برای خاموش کردن انتقال در هر یک از این کانون’ گاردین گزارش شده است.

او گفت که بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>