ملوانان بنا به گزارش “کبود” با بازیگری کری پس از انفجار کاپیتان که بیان coronavirus نگرانی

سخنرانی سرپرست وزیر نیروی دریایی توماس Modly به این هواپیما حامل خدمه که کاپیتان او رها آوریل 2 قرار است او را به اتهام نفاق و منجر به تماس او را به اخراج می شود.

Modly روز پنجشنبه گفت که او رها سروان. برت Crozier برای گردش بیش از حد به طور گسترده ای یک یادداشت بیان کاپیتان نگرانی در مورد چگونه نیروی دریایی که دست زدن به یک COVID-19 شیوع است که تا به حال خود را مجبور کشتی یو اس اس تئودور روزولت به باقی می ماند لنگر انداخت در گوام است.

این اقدام وزیر دو برابر پایین که انتقاد در سخنان خود روز شنبه به Crozier خدمه آنها گفتن که اگر کاپیتان متوجه نشده بود که ایمیل یادداشتی به “بیش از 20” مردم به معنای آن است که به احتمال زیاد به عمومی و سپس Crozier یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه” بود و در سمت چپ فرمان.

در روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه از coronavirus نیروی کار رئیس جمهور تهمت و گفت که او “فقط ممکن است درگیر” در چگونه انضباط Crozier به کار گرفته شد. “من خوب هستم در حل و فصل این استدلال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Modly اظهارات انتقاد Crozier. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “شنیده ام چیزهای خوب” در مورد هر دو Crozier و Modly او را تایید نمی کند نامه Crozier نوشته بود جزئیات که ملوانان بد شد.

“این نشان می دهد که ضعف است. و هیچ چیز وجود دارد ضعیف در مورد ما در حال حاضر. نه دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نمی خواهیم به نامه نوشتن کمپین که در آن خبر جعلی پیدا می کند, نامه یک نشت. ما که نمی خواهیم.”

صدها نفر از خدمه کشتی اعضای تشویق Crozier به عنوان او را ترک کشتی برای آخرین بار در پایان هفته گذشته شعار “کاپیتان Crozier! کاپیتان Crozier!” را به عنوان او راه می رفت پایین gangplank. اما متوقف نمی Modly از بارها و بارها گفتن از اعضای خدمه که Crozier اقدامات به مبلغ “خیانت” از هر دو آنها را و خود را در زنجیره ای از فرمان. Crozier و بیش از 150 سابق خود shipmates در حال حاضر مبتلا به COVID-19.

اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly چپ و نیروی دریایی ایالات متحده سروان. برت Crozier. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: Mark Wilson/گتی ایماژ, متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh از طریق AP)

Modly نیز در زمان هدف در رسانه های خبری گفتن خدمه که “هیچ هیچ وضعیت که در آن شما را به رسانه ها” با نگرانی از آنجا که رسانه های خبری سازمان در نظر او باید حزبی برنامه و استفاده از آنچه ملوانان به آنها بگویید “شرمسار نیروی دریایی … [و] شرمسار شما.”

همانطور که ممکن است انتظار می رود Modly سخنرانی پرورشی در سراسر اینترنت برای اولین بار به عنوان یک تقریبا به طور کامل و دقیق متن و سپس به عنوان یک ضبط واقعی.

نیروی دریایی را پاسخ اولیه بود بر هوا از تعجب است که وزیر سخنرانی برای هزاران نفر از ملوانان رسیده بود, اخبار رسانه فقط به عنوان Crozier ایمیل به چه Modly خود را به عنوان “20 و 30” مردم بود. هیچ کس در نیروی دریایی اداره امور عمومی در پنتاگون خواهد پاسخ به سوالات در مورد سخنرانی در تاریخ ثبت است. “این سخنان در نظر گرفته شده بودند به طور خصوصی بین وزیر امور خارجه و هر یک از اعضای خدمه گفت:” یک نیروی رسمی.

اما مرد Snodgrass بازنشسته F-18 فرمانده اسکادران می داند که چندین افسران در تئودور روزولت گفت: Modly نظر بودند به عنوان “تعریف … ‘ریاکارانه” توسط کسانی که در کشتی.

“او گفت: ملوانان که او را به آتش سروان. Crozier به دلیل بی احتیاطی در ارسال کردن که تفاهم نامه و چگونه است که به رسانه ها اما در اینجا او است انفجار این مسائل گفت:” Snodgrass که اضافه شده است که او می خواهم گفته شده است که “هر کس در کشتی کبود است.”

این بود که فقط متن است اما شیوه Modly تحویل که ناراحت ملوانان با توجه به Snodgrass اضافه کرد که با توجه به تئودور روزولت ملوانان او شنیده Modley راهپیمایی بر روی کشتی “به 15 دقیقه ‘سخنرانی دراز وشدیداللحن” و بلافاصله در سمت چپ حامل.” این اقدام وزیر را انتخاب کرد به صحبت می کنند بیش از کشتی, آی فون, سیستم به جای آدرس ملوانان در فرد حامل گسترده آشیانه خلیج تصمیم گیری است که Snodgrass گفت: “بسیاری از ملوانان باور” بود و انگیزه میل “برای جلوگیری از واکنش شدید عمومی از خدمه.”

که واکنش بود با این وجود آینده و از بسیار گسترده تر نیروی دریایی مخاطبان با توجه به Snodgrass. “غیر رسمی نیروی دریایی در کانال های رسانه های اجتماعی روشن مانند یک درخت کریسمس به عنوان واکنش ساخته شده و همه از آن منفی,” او گفت:. “فراگیر ترین سوال این بود که چگونه به سرعت او را اخراج می شود?'”

سخنرانی درو سریع محکومیت از کاپیتول هیل. “TR ملوانان در خط مقدم از این همه گیر و ملت ما دفاع در اقیانوس آرام ایم” ویرجینیا دموکراتیک تشکر. ایلین لوریا عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس و بازنشسته نیروی دریایی ارتش که در خدمت چند هواپیما حامل. “بازیگری @SECNAV سخنان به خدمه نشان می دهد که او به هیچ وجه مناسب به رهبری نیروی دریایی را از طریق این زمان تلاش. [وزیر دفاع علامت Esper] باید بلافاصله آتش او را.”

Modly نظر شد “کاملا نامناسب و در زیر دفتر وزیر نیروی دریایی گفت: یکی دیگر از ویرجینیا دموکرات ایالت Tim Kaine, در بیانیه ای. “آن را عمیقا ناامید کننده است که او را تحویل یک سخنرانی در هیئت مدیره یک ناو هواپیمابر ایالات متحده نشان می دهد سروان. Crozier ممکن است ‘احمق’ و هجوم رسانه ای برای تلاش به گزارش حقیقت است. این اختصاص داده شده ملوانان سزاوار بهتر از خود رهبری است.”

اواسط بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه Modly تا به حال با صدور بیانیه خود را دارد. “من نه گوش دادن به ضبط از سخنان پس از صحبت با خدمه بنابراین من نمی توانم تایید اگر متن دقیق است” آن را گفت. “گفتاری عبارت بودند از قلب و برای آنها به معنای. من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای تاکید. هر کسی که خدمت در یک کشتی نیروی دریایی را درک کنید. از من بپرسید اما انتظار نداریم که مردم به عنوان خوانده شده آنها را در تمامیت خود را.”

که آخرین جمله باعث شد برخی از نظرات طعنه آمیز آنلاین. “اوه, آنها قطعا در حال خواندن در تمامیت خود را ایم” اخبار دفاع پنتاگون خبرنگار هارون مهتا.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>