اموزش Bader Ginsburg در بیمارستان برای درمان کیسه صفراما در دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg که تا به حال یک سری از حوادث بهداشت دستخوش درمان غیر جراحی برای بیماری کیسه صفرا و استراحت بود به راحتی یک دادگاه سخنگوی گفت.

Ginsburg, 87, حال سنگ کیسه صفرا که باعث عفونت و درمان در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور یک سخنگوی گفت. Ginsburg بود و انتظار می رود برای شرکت در دادگاه شفاهی در روز چهارشنبه از راه دور از بیمارستان است.

آزمون پس از دادگاه شفاهی در صبح روز دوشنبه نشان داد که Ginsburg شد مبتلا به سنگ کیسه صفرا ، سخنگوی گفت. Ginsburg انتظار بود به ماندن در بیمارستان برای یک یا دو روز, او گفت:.

دادگاه عدالت قدیمی ترین تا به حال یک میزبان از مسائل مربوط به سلامت در سال های اخیر است. در نوامبر سال 2018 او شکست سه دنده در یک سقوط. پس از آن آزمایش های پزشکی منجر به درمان سرطان ریه که ناشی از او را به دست شفاهی در ژانویه 2019. او در بازگشت به نیمکت اما در ماه اوت گفت: که او دریافت کرده بود پرتو درمانی برای درمان سرطان لوزالمعده است.

اخیرا Ginsburg شد و بستری در بیمارستان در ماه نوامبر برای دو شب مبتلا به تب و لرز اما بازگشت به کار در دادگاه روز بعد از اینکه منتشر شد. در ماه ژانویه او گفت که او سرطان رایگان.

سلامت لیبرال عدالت است که از نزدیک به تماشای زیرا دیوان عالی کشور خالی را جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای انتخاب یک سوم عدالت به نه-عضو دادگاه و فشار آن بیشتر به سمت راست. دادگاه در حال حاضر دارای یک 5-4 محافظه کار اکثریت.

دیوان عالی کشور در این هفته بوده است شنیدن شفاهی توسط تلفنی برای اولین بار در تاریخ خود در پاسخ به نگرانی های بهداشتی مطرح شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>