اموزش Bader Ginsburg, 87, دوره نقاهت بعد در نیویورک بیمارستان زیر را ‘غیر جراحی’ روش


اموزش Bader Ginsburg, 87, دوره نقاهت در بیمارستان نیویورک پس از اتمام “عدم فولاد’ روش – پس از اعلام سرطان او بازگشته و او را تحت شيمی درمانی

  • دیوان عدالت 87 قرار گرفتند این روش به “تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت” در Memorial Sloan Kettering Cancer Center روز چهارشنبه
  • روش یک موفقیت بود و او با توجه به منتشر شده توسط پایان هفته
  • در اوایل این ماه Ginsburg مسائل بیانیه ای آشکار سرطان او درمان شد برای ماه اوت گذشته بازگشته بود
  • اسکن نشان داد سپاه در کبد شده و تحت شیمی درمانی پس از مارس فوریه و بیوپسی و شروع شیمی درمانی در مه, او نشان می دهد
  • گفت که او نمی خواهد در گام پایین و گفت: “من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام آن است.’

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg دستخوش كردن روش پزشکی در شهر نیویورک به “تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت’.

دیوان عالی کشور اعلام این خبر در یک بیانیه چهارشنبه شب گفت: روش – های انجام شده در منهتن Memorial Sloan Kettering Cancer Center – و موفق بود که Ginsburg باید منتشر شود تا پایان هفته.

این استنت در اصل شده است قرار داده شده در ماه اوت گذشته زمانی که 87 سال Ginsburg بود برای درمان یک تومور سرطانی در لوزالمعده.

با توجه به دیوان عالی کشور گفته است ‘استنت تجدید نظر در حال وقوع مشترک و روش انجام شده با استفاده از آندوسکوپی و تصویربرداری پزشکی ارشاد انجام شد برای به حداقل رساندن خطر از آینده به عفونت است.’

این روش به شرح زیر یکی دیگر که Ginsburg قرار گرفتند در اوایل این ماه در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور به منظور تمیز کردن استنت.

می آید پس از Ginsburg – که دادگاه قدیمی ترین عدالت – اعلام کرد که سرطان او درمان در سال گذشته بازگشته است.

در بیانیه ای در 12 ژوئیه نشان داد که او تا به شده است برای درمان عود ضايعات در کبد از آنجا که ممکن است.

سپاه تا به حال تشخیص داده شده توسط یک اسکن در ماه فوریه بود که پس از بیوپسی. Ginsburg درمان شده بود در ماه اوت گذشته به صورت یک تومور در لوزالمعده.

“من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار, او اعلام کرد.

Supreme Court Justice Ruth Bader Ginsburg has undergone a nonsurgical medical procedure in New York City to 'revise a bile duct stent'. She is pictured last September

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg دستخوش كردن روش پزشکی در شهر نیویورک به “تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت’. او در حالی که در سپتامبر گذشته

Ginsburg is recovering in Manhattan's Memorial Sloan Kettering Cancer Center, where the procedure was conducted. She is expected to be released by the weekend

Ginsburg است دوره نقاهت در منهتن Memorial Sloan Kettering Cancer Center, که در آن روش انجام شد. او انتظار می رود که توسط منتشر شد آخر هفته

در بیانیه Ginsburg گفت: “در مارس 19, من شروع یک دوره شیمی درمانی (جمسیتابین) برای درمان عود سرطان است.

‘یک دوره ای اسکن در ماه فوریه و پس از بیوپسی نشان داد ضايعات در کبد است. من اخیر بستری شدن در بیمارستان به حذف سنگ صفرا و درمان عفونت شد و ربطی به این عود.

‘سلول های بنیادی اولین essayed ثابت ناموفق است. شیمی درمانی, البته, اما, بازده نتایج مثبت است. راضی است که درمان من البته در حال حاضر روشن است من از ارائه این اطلاعات.

‘جدید ترین اسکن در تاریخ 7 ژوئیه نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید.

‘من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان.

‘من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره. در طول من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و تمام دادگاه های دیگر کار می کنند.

Ginsberg (front, second from right) is a staunchly liberal vote on the nine-member court

گینزبرگ (جبهه دوم از سمت راست) یک قاطعانه لیبرال رای نه-عضو دادگاه

Supreme Court Justice Ruth Bader Ginsburg (seen last September) has been admitted to a hospital for treatment of a possible infection, according to a statement

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg (دیده می شود در سپتامبر گذشته بوده است بستری در بیمارستان برای درمان عفونت ممکن است بر اساس یک بیانیه

در ماه اوت سال 2019 دیوان عالی کشور اعلام کرد که Ginsburg به تازگی به اتمام سه هفته از تمرکز پرتو درمانی برای ablate یک تومور در بر داشت در لوزالمعده بیش از تابستان است.

Ginsburg گزارش داد که او سرطان رایگان در ماه ژانویه این سال است. در مه, او تحت درمان غیر جراحی برای سنگ کیسه صفرا که باعث شده بود یک عفونت است.

Ginsburg عزم به اقامت در دادگاه در مواجهه با چالش های بهداشتی می آید قبل از انتخابات نوامبر است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به صراحت تماس برای چهار سال دیگر به حرکت در دادگاه بیشتر به سمت راست.

در سال 2016 زمانی که قاضی آنتونین اسکالیا درگذشت ناگهانی در هر سال یک انتخابات سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت مسدود اوباما از حرکت رو به جلو خود را از نامزدی Merick حلقه گل قرار دادن یک دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی به صندلی خالی.

اما در یک حرکت است که خشم دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا است گفت که پیشبرد یک نامزدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بر این اساس است که در انتخابات ریاست جمهوری است که در آن دوره اول – به این معنی که اگر Ginsburg بودند بازنشسته این امر می تواند تقریبا مشخص است که صندلی خود را به یک محافظه کار دادن که بال دادگاه 6-3 اکثریت.

این رابرتز دادگاه ارائه کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن یک سری از شکست در هفته های اخیر با Ginsburg بخشی از 6-3 اکثریت که گسترش حقوق مدنی حمایت برای تجاوز مردم 7-2 اکثریت انکار ادعای ریاست جمهوری مصونیت از هر گونه تحقیقات جنایی و کنگره نظارت و 5-4 اکثریت که مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن را فسخ DACA.

جدول زمانی از RBG این بیماری

روز جمعه دادگاه عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg اعلام کرد او در حال حاضر تحت شیمی درمانی در درمان عود سرطان است.

87-سال درمان شده و پنج بار برای سرطان شکسته او دنده چندین بار و به تازگی بستری شده در بیمارستان برای یک عفونت است.

اما با وجود سلامت مبارزات Ginsburg هرگز اجازه دهید آن را به آهسته کار خود را.

در زیر یک جدول زمانی از Ginsburg و مسائل مربوط به سلامت:

در تابستان 1999: Ginsburg شد مبتلا به سرطان روده بزرگ است. این بیماری پیدا شد که او را به بیمارستان رفت برای چه پزشکان فکر دیورتیکولیت حاد است که سندرم روده تحریک پذیر.

پزشکان درمان سرطان در مراحل اولیه و پس از تحت عمل جراحی و شیمیدرمانی و پرتودرمانی سرطان رفته بود.

آوریل 2009: Ginsburg تحت عمل جراحی برای مراحل اولیه سرطان لوزالمعده است. با پایان ماه او را پشت در محل کار هنگامی که دیوان عالی کشور از سر جلسه.

ژوئن 2012: Ginsburg کاهش یافت و در خانه و ترک خورده دو دنده.

مارس 2013: Ginsburg کاهش یافت و در خانه و شکسته او دنده.

نوامبر 2014: Ginsburg تا به حال عمل جراحی قلب به محل استنت پس از او ‘با تجربه ناراحتی در طول روال ورزش’.

نوامبر 2018: Ginsburg کاهش یافت و در دفتر او و منکسر سه دنده. سی تی اسکن نشان داد که او تا به حال یک “اختلال در یک لوب ریه’, NPR گزارش شده است.

دسامبر 2018: Ginsburg تا به حال عمل جراحی ریه به پاک کردن رشد سرطانی.

مرداد 2019: Ginsburg اعلام کرد او بود که برای درمان سرطان لوزالمعده است. او اعلام شد سرطان رایگان در ژانویه سال 2020 است.

ممکن است در سال 2020: Ginsburg بود برای درمان سيستيت حاد یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری با توجه به NYT.

جولای سال 2020: Ginsburg بود برای درمان عفونت ممکن است.

17 جولای سال 2020: Ginsburg اعلام کرد او در حال حاضر تحت شیمی درمانی در درمان سرطان کبد, که تا به حال یافت شده در فوریه.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de