روسیه ممکن است اخراج خارجی ها با Coronavirus برتر می گوید

(Bloomberg) — روسیه ممکن است اخراج شهروندان خارجی که با آلوده مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس به عنوان بخشی از یک طرح ملی در برابر شیوع امضا شده توسط نخست وزیر میخائیل Mishustin.

دولت نیز به تعویق انداختن گل سرسبد سوچی اقتصادی فروم با توجه به فوریه برگزار می شود. 12-14 به عنوان یک احتیاط Mishustin گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه با معاونان او در روز دوشنبه. روسیه در نظر گرفتن “همه اقدامات لازم” برای جلوگیری از گسترش این ویروس است و کافی دارو, او گفت:.

خارجی سفر از چین به روسیه خواهد بود و مجاز به ورود به کشور فقط در مسکو Sheremetyevo از نیمه شب, معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی بعد شنبه. هنوز هم وجود دارد هیچ دلیلی هنوز به اعلام شرایط اضطراری بیش از coronavirus, او گفت:.

روسیه گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus روز جمعه پس از دو اتباع چینی تشخیص داده شد در سیبری است. آن را لغو کرده است نزدیک به 200 پرواز به چین و همچنین بیشتر بسته به مرز مشترک با همسایه غول پیکر خود را برای ترافیک مسافری.

بیماران در وضعیت مطلوب باقی می ماند و در انزوا بهداشت عمومی رئیس آنا Popova گفت: در همان جلسه. بیش از 4000 نفر است که ممکن است در تماس با دیگران مشکوک از در معرض بودن به کروناویروس در چین در حال نگه داشته و تحت نظارت او گفت:.

کنترل عفونت

کنترل عفونت اقدامات در حال تنگ تر در Sheremetyevo ترمینال F است که دست زدن به مسافران چین پرواز با توجه به Popova.

محدودیت در ورود از چین برای خارجی ها نمی شود به شهروندان از چهار دیگر اوراسیا عضو اتحادیه — قزاقستان و بلاروس ارمنستان و قرقیزستان — و یا به آن دسته از اتباع خارجی با اقامت دائم در روسیه Golikova گفت.

موقت ممنوعیت واردات نادر گیاهان و حیوانات از چین در حال اعمال به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر ویروس Golikova گفت.

روسیه دومین خرده فروش Magnit گفت: در بیانیه ای که آن را تعلیق میوه و سبزی حمل و نقل از چین به دلیل coronavirus تهدید و عوارض در تدارکات. چینی و گوجه فرنگی و فلفل نارنگی و انگور و دارابی حدود 3 درصد از Magnit میوه و سبزی فروش سال گذشته است.

این کشور بزرگترین خرده فروش مواد غذایی, X5 گفت: در یک ایمیل که آن را به دنبال جایگزین برای تامین کنندگان به جای کالاهای چینی هر چند آنها حساب “به طور قابل توجهی کمتر از 1% شرکت واردات مستقیم.

(به روز رسانی با معاون نخست وزیر در پاراگراف سوم, بهداشت ارشد در پنجم)

–با کمک از ایلیا Khrennikov.

برای تماس با خبرنگاران در این داستان: آندره Biryukov در مسکو در [email protected];استپان Kravchenko در مسکو در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Gregory L. سفید در [email protected] تونی Halpin پل Abelsky

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>