روسیه گفته می شود دخالت به کمک برنی ساندرز در سال 2020 انتخابات

واشنگتن — روسیه شده است در تلاش برای دخالت در دموکراتیک مقدماتی برای کمک به سناتور برنی ساندرز به گفته افراد آشنا با این موضوع و مقامات امنیتی به تازگی نمود و در مورد روسیه, دخالت در انتخابات, آقای ساندرز گفت: در روز جمعه.

در بیانیه ای در روز جمعه آقای ساندرز را محکوم کرد روسیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین یک “استبدادی قاتل” و هشدار مسکو به اقامت در خارج از انتخابات.

“اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر گونه قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات” آقای ساندرز گفت.

او همچنین به خبرنگاران گفت که او در جریان حدود یک ماه پیش.

“جامعه اطلاعاتی به ما می گوید روسیه از مداخله در این کمپین در حال حاضر در سال 2020” آقای ساندرز گفت: روز جمعه در بیکرزفیلد کالیفرنیا جایی که او برای برگزاری یک تجمع جلوتر از روز شنبه نوادا قفقاز. “و آنچه من می گویم به آقای پوتین ‘اگر من رئیس جمهور منتخب به من اعتماد شما نمی خواهد دخالت در انتخابات آمریکا.'”

ارشد هوش مقامات گفته اعضای مجلس کمیته اطلاعات در هفته گذشته است که روسیه ادامه خرابکاری در انتخابات, مبارزات انتخاباتی از جمله دخالت در دموکراتیک مقدماتی.

مقامات امنیتی همچنین هشدار داد قانونگذاران مجلس که روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی به سعی کنید به رئيس جمهور تهمت انتخاب مجدد به گفته افراد آشنا با این موضوع. آنها گفتند که افشای به کنگره خشم آقای ترامپ که شکایت کرده است که دموکرات ها را در برابر او.

جمهوریخواهان گرفته اند موضوع را با این ایده که روسیه در پشتیبانی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که آقای پوتین به سادگی می خواهد به طور گسترده گسترش هرج و مرج و تضعیف سیستم دموکراتیک. اما برخی از مقامات فعلی و سابق می گویند که یک کمپین برای حمایت از آقای ساندرز در نهایت ممکن است می شود با هدف کمک به آقای ترامپ با مسکو به طور بالقوه با توجه آقای ساندرز ضعف حریف به رئیس جمهور نسبت به متوسط بیش دموکرات نامزد.

واشنگتن پست گزارش اولين جلسه از ساندرز مبارزات انتخاباتی.

آقای ساندرز گفت: آن درک خود را که روس ها بودند دوباره در تلاش برای دخالت در مبارزات انتخاباتی. برخی از “زشت مسائل در اینترنت” شده بود نسبت به مبارزات انتخاباتی خود را که می تواند آینده از جعل حساب او گفت:.

روس ها نیز کار می کرد به حمایت و یا حداقل آسیب نمی رساند — آقای ساندرز در سال 2016. فعالان در یک اطلاعاتی روسیه-حمایت ترول کارخانه آموزش داده شد برای جلوگیری از حمله به آقای ساندرز یا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس این گزارش توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم. این گزارش به نقل از اسناد داخلی از اینترنت تحقیقات آژانس سفارش تروریستی برای حمله به, هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. “استفاده از هر فرصتی برای انتقاد از هیلاری و بقیه به جز ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن — ما با حمایت از آنها” سند گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im