روسیه بازداشت فعالان در تلاش برای کمک به بیمارستان میان ویروس

1 / 2

شیوع ویروس روسیه فعال بازداشت

در این جزوه عکس های منتشر شده توسط این بنیاد برای مبارزه با فساد, دکتر آناستازیا Vasilyeva از داد از پزشکان اتحادیه راست و پایه و اساس برای مبارزه با فساد را وکیل ویاچسلاو Gimadi نشستن در اتاق دادگاه در Okulovo نووگورود منطقه حدود 400 کیلومتر (250 مایل) شمال غرب از مسکو, روسیه, جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. یک فعال دکتر که تا به حال انتقاد روسیه در واکنش به شیوع کروناویروس بود به زور بازداشت او و برخی از همکاران او سعی در ارائه دنده محافظ برای یک بیمارستان نیاز دارند. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (بنیاد برای مبارزه با فساد از طریق AP)

مسکو (AP) — یک فعال دکتر که تا به حال انتقاد روسیه در واکنش به شیوع کروناویروس بود به زور بازداشت او و برخی از همکاران او سعی در ارائه دنده محافظ برای یک بیمارستان نیاز دارند.

دکتر آناستازیا Vasilyeva از داد از پزشکان اتحادیه در تلاش بود تا به بیش از 500 ماسک های عفونی hazmat مناسب و دستکش و عینک محافظ به یک بیمارستان در منطقه نووگورود حدود 400 کیلومتر (250 مایل) شمال غرب از مسکو در روز پنج شنبه هنگامی که او و دیگران بودند متوقف شده توسط پلیس در بزرگراه.

آنها متهم توسط پلیس از نقض خود انزوا مقررات در حال حاضر در محل در بسیاری از مناطق از جمله مسکو و نووگورود. این گروه در نظر گرفته شد به یک ایستگاه پلیس برگزار شد و برای ساعت ها و فعالان تا به حال به درخواست کارگران بیمارستان برای رسیدن به ایستگاه را انتخاب کنید تا دنده.

پس از یک شب بازداشت Vasilyeva به نظر می رسد در دادگاه به اتهام هجوم پلیس سفارشات. دو جلسات دادگاه او دستور داده شد به پرداخت جریمه جمعا معادل 20 دلار.

“آن بود و نه در مورد پول برای آنها آن را در مورد شکستن من” Vasilyeva گفت: پس از آن. “اما من حتی بیشتر متقاعد شده است که ما در حال انجام کار درست و ما قطعا نگه داشتن در انجام آن است.”

فقط دو هفته پیش روسیه گزارش داد تنها چند صد coronavirus موارد و اصرار شیوع بیماری تحت کنترل است. به عنوان ویروس گسترش بیشتر عفونت گزارش شده در این هفته اما ساکنان مسکو و شهرهای دیگر دستور داده شد تا در خانه بمانند.

روز جمعه مقامات گزارش 4,149 موارد در کشور — چهار برابر بیشتر از یک هفته پیش. دولت به دنبال برای اطمینان دادن به مردم است که روسیه به همه چیز نیاز به مبارزه با شیوع بیماری و حتی ارسال planeloads از دنده محافظ و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و ایالات متحده و کشورهای دیگر است. هنوز بیمارستان در سراسر کشور شکایت در مورد کمبود منابع و تجهیزات و اوایل این هفته اتحادیه شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای خرید دنده محافظ برای بیمارستان است.

Vasilyeva که تبدیل شده است که بسیاری از منتقدان کرملین در پاسخ به این ویروس را متهم کرد که مقامات از بازی کردن مقیاس از شیوع و فشار پزشکان به کار بدون حفاظت کافی است.

“ما متوجه است که ما نمی توانیم فقط به نشستن و تماشای; در غیر این صورت آن را در حال رفتن به بیش از حد دیر شده,” او گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه اعلام کرد.

پس از آزادی از ایستگاه پلیس Vasilyeva تقریبا بلافاصله دوباره دستگیر شد و متهم با هجوم پلیس سفارشات. ویدئو ارسال شده در توییتر با فعالان را نشان می دهد ده ها افسر پلیس جمع آوری در اطراف Vasilyeva و دو نفر از آنها کشیدن او را به ایستگاه.

با توجه به ایوان Konovalov سخنگوی اتحاد از پزشکان Vasilyeva جسمی حمله در روند و حتی غش به طور خلاصه. “ما فکر می کنیم ممکن است به برخی از مشکلات, اما هیچ کس نمی تواند حتی تصور چیزی شبیه به آن” گفت: Konovalov که به همراه Vasilyeva به نووگورود منطقه.

این حادثه بدستآمده خشم از دیگر فعالان.

“چرا آنها اذیت و آزار این فرد به خاطر او آورده ماسک برای پزشکان ؟ حرامزاده ایم” سیاستمدار مخالف پوتین که پشتیبانی از این اتحاد پزشکان و با این نسخهها کار از نزدیک با Vasilyeva.

ناتالیا Zviagina روسیه مدیر سازمان عفو بین الملل در بیانیه ای گفت که “آن سرسام آور است که مقامات روسی به نظر می رسد به ترس از انتقاد بیش از کشنده COVID-19 بیماری همه گیر.”

“با نگه داشتن او پشت میله های زندان, آنها خود را در معرض انگیزه واقعی — آنها در حال حاضر به مجازات بهداشت حرفه ای که جرات تضاد رسمی روسیه روایت و افشای نقص در سیستم بهداشت و درمان” Zviagina گفت.

با شیوع مسلط دستور کار در روسیه هر کسی که انتقاد این کشور تلاش نظام سلامت می شود یک خار در کرملین طرف گفت: عباس gallyamov می سابق کرملین speechwriter-تبدیل-تحلیلگر سیاسی.

“این فشار را ادامه خواهد داد چرا که در حال حاضر مهم ترین مسئله سیاسی است که در جدول: چگونه از رای دهندگان را ببینید مقامات پس از بحران —به عنوان موثر و اقدام در منافع مردم و یا بی اثر, از تماس با مردم و نیاز به جایگزین?” Gallyamov می گفت.

پزشکان اتحادیه های کارگری می گویند کمبود تجهیزات حفاظتی یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن در میان شیوع. Konovalov گفت: داد از پزشکان واز حدود 30 درخواست برای دنده محافظ از بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی در سراسر روسیه و 100 عمومی بیشتر شکایات در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

آندره Konoval رئیس اکشن پزشکی اتحادیه خود را تکرار کرد.

“این یک مشکل جدی است که مقامات باید شروع به حل کند اما نه به همان سرعتی که ما می خواهیم آنها را به” Konoval گفت که اتحادیه گرفتن شکایت از آمبولانس کارگران که اغلب برای اولین بار به در تماس با به طور بالقوه آلوده بیماران.

چندین بیمارستان ها گزارش داده اند که کارکنان خود را تا به حال تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس و کارگران بود به قرنطینه با توجه به گزارش رسانه های روسیه. در یک منطقه در منطقه چلیابینسک تقریبا کل خدمات آمبولانس بود به قرنطینه پس از آمدن در تماس با یک بیمار بدون کافی حفاظت Konoval گفت.

مقامات روسی به دنبال قرار دادن یک چهره خوب در بحران است. وزارت بهداشت گفت: شیوع بیماری تا کنون گرفته شده “خوش شانس” البته در حالی که وزارت دفاع گفت این ارسال 11 یکی دیگر از هواپیماهای با متخصصان پزشکی و تجهیزات صربستان به یک متحد نزدیک مسکو.

در مسکو است که بزرگترین تعداد موارد گزارش شده در کشور ارتدکس روسیه اسقف کیریل رانده شد در اطراف شهر در یک ون حامل یک آیکون, دعا برای این بیماری همه گیر به پایان رسید. گزارش های رسانه ها گفت: کاروان ناشی از ترافیک آن را به عنوان سفر در اطراف پایتخت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de