روسیه پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد و او ترس دموکرات ها را در بهره برداری از آن حمایت

واشنگتن — مقامات امنیتی هشدار قانونگذاران مجلس در هفته گذشته است که روسیه دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید به رئيس جمهور تهمت re-انتخاب پنج نفر آشنا با این موضوع گفت: در یک افشاگری که خشم آقای ترامپ که شکایت کرده است که دموکرات ها را در برابر او.

روز بعد از Feb. 13 جلسه به نمایندگان مجلس, آقای ترامپ berated یوسف مگوایر خروجی اقدام مدیر اطلاعات ملی برای, اجازه می دهد آن را به جای افراد آشنا با ارز گفت. آقای ترامپ اشاره به حضور در جلسه از نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا از حزب دموکرات که منجر به استیضاح در برابر او به عنوان یک محرک خاص.

در طول جلسه به خانه هوش کمیته آقای تهمت متحدان به چالش گیری با این استدلال که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخت شده است در روسیه و تقویت امنیت اروپا. برخی از مقامات اطلاعاتی بازدید این جلسه به عنوان یک خطای تاکتیکی و گفت که تا به حال این مقام که تحویل این نتیجه صحبت کمتر تیز و یا آن را ترک کردن آنها اجتناب عصبی خواهان.

که هوش رسمی شلبی پيرسون یک دستیار به آقای مگوایر است که شهرت از ارائه اطلاعاتی در تا حدودی بی پرده نظر. رئیس جمهور اعلام کرد که جایگزینی بود که آقای مگوایر با ریچارد Grenell سفیر آلمان و شدت آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

هر چند برخی از مقامات فعلی و سابق این باورند که این جلسه ممکن است نقش مهمی در حذف آقای مگوایر که گفته بود مردم در روزهای اخیر که به اعتقاد او در او باقی خواهد ماند در این کار دو مقامات دولت گفت: زمان تصادفی بود. آقای Grenell شده بود و در بحث و گفتگو با دولت مورد مصرف در نقش جدید آنها گفت و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هرگز احساس شخصی و خویشاوندی با آقای مگوایر.

Spokeswomen برای دفتر مدیر اطلاعات ملی و تامین امنیت انتخابات اتاق کاهش یافته است به نظر. یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خانه کمیته اطلاعات رسمی به نام Feb. 13 جلسه روز رسانی مهم در مورد “یکپارچگی ما در انتخابات آینده” و گفت که اعضای هر دو حزب حضور داشتند از جمله نماینده Devin Nunes کالیفرنیا بالا جمهوریخواه در کمیته.

واشنگتن پست اولین گزارش دفتر بیضی رویارویی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای مگوایر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

اریک اشمیت و الیزابت Bumiller کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im