سلطنتی طرفداران وحشی “و غیر طبیعی’ شباهت بین شاهزاده خانم شارلوت و خانم سارا Chatto


‘او را خانم سارا Chatto دو!’ سلطنتی طرفداران وحشی بیش از “غیر طبیعی” خانواده شباهت بین شارلوت شاهزاده و ملکه زاده در دوران کودکی snaps

  • طرفداران حیرت زده کرد مثل خانم سارا Chatto, 56 و شاهزاده خانم شارلوت, 5,
  • بسیاری شگفت زده شدند و پس از یک سلطنتی متخصص مشترک دوران کودکی ضربه محکم و ناگهانی از بانو سارا
  • پست شده است هولناک با نظرات با اشاره به شباهت بین اقوام
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

سلطنتی طرفداران در حال رفتن وحشی بیش از “غیر طبیعی” خانواده شباهت بین شارلوت شاهزاده و ملکه خواهرزاده خانم سارا Chatto در دوران کودکی جرقه بزند.

به مناسبت تولد او, کاخ کنزینگتون منتشر شد تصاویر جدید از شارلوت به او کمک کرد تا پدر و مادر او تحویل خانه ساخته شده از ماکارونی به آسیب پذیر نورفولک ساکنان جدا شده توسط coronavirus در اوایل این هفته.

و بسیاری از آنها مانده است متعجب شباهت بین شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده خانم مارگارت دختر خانم سارا 56 بعد از رویال متخصص ویکتوریا داور توییتی سمت-توسط-جانبی از اواز یا موسیقی دو نفری.

پست به سرعت هولناک با نظرات با اشاره به شباهت بین این دو بانوان سلطنتی.

Royal fans were amazed today after noticing the 'uncanny' similarities between the Queen's niece Lady Sarah Chatto, 55, and Princess Charlotte in her latest birthday portraits (Princess Charlotte)

Royal fans were amazed today after noticing the 'uncanny' similarities between the Queen's niece Lady Sarah Chatto, 55, and Princess Charlotte in her latest birthday portraits (Lady Sarah)

سلطنتی طرفداران شگفت زده شد و امروز پس از توجه به ‘غیر طبیعی’ شباهت بین ملکه خواهرزاده خانم سارا Chatto, 55 و شاهزاده خانم شارلوت در آخرین تولد پرتره (سمت چپ شاهزاده خانم شارلوت و حق بانو سارا)

یک نفر گفت: “من در صورت آبی از گفت او خانم سارا دو از او متولد شد.’

وی اظهار داشت: ‘شگفت انگیز شباهت به پسر عموی او.’

دیگری نوشت: “اوه, عجب! نگاهی که شباهت.’

دیگری افزود: “من همیشه فکر می کردم شارلوت سوغات سارا.’

Social media users were wowed by the side-by-side comparison of the two women, with one commenting that it was 'uncanny'

کاربران رسانه های اجتماعی بودند wowed توسط سمت به سمت مقایسه دو زن با یک اظهار نظر است که آن را “غیر طبیعی’

پس از او به اشتراک گذاشته جانبی توسط سمت مقایسه ویکتوریا اظهار داشت: “من همیشه فکر می کردم او مثل خانم سارا اما با هر دو آنها را در سن 5 شباهت غیر طبیعی است.’

جدید یادبود پرتره بودند طبق معمول گرفته شده توسط مشتاق, از اهمیت کیت اوایل این هفته در بین خانه تحصیل جلسات در Anmer هال خانواده نورفولک خانه در ملکه Sandringham و مستغلات.

کل خانواده کمک کرد و با یک ابتکار عمل محلی آغاز شده توسط پادشاه کارکنان که در حال آماده سازی شده است و ارائه وعده های غذایی برای بازنشستگان و افراد آسیب پذیر در منطقه در طول مستند.

Many royal fans called the striking resemblance between the two royal ladies 'uncanny' (pictured, Lady Sarah as a child)

بسیاری از سلطنتی طرفداران به نام شباهت قابل توجه بین دو بانوان سلطنتی ‘غیر طبیعی’ (تصویر بانو سارا به عنوان یک کودک)

Many royal fans couldn't help but point out similarities between the two royal ladies (pictured, Princess Charlotte today)

بسیاری از سلطنتی طرفداران نمی تواند کمک کند اما اشاره به شباهت های بین این دو بانوان سلطنتی (تصویر شاهزاده خانم شارلوت امروز)

To mark her birthday, Kensington Palace has released new pictures of Charlotte as she helped her parents deliver home-made pasta to vulnerable Norfolk residents isolated by coronavirus earlier this week – a royal 'meals on Wills', you may say

The princess can even be seen in one picture proudly knocking on an elderly resident's door with her goodies, standing on a mat which reads 'Welcome Home, Wipe Your Feet'

به مناسبت تولد او, کاخ کنزینگتون منتشر شد تصاویر جدید از شارلوت به او کمک کرد تا پدر و مادر او تحویل خانه ساخته شده از ماکارونی (چپ و راست) به آسیب پذیر نورفولک ساکنان جدا شده توسط coronavirus در اوایل این هفته – سلطنتی ‘وعده های غذایی در وصیتنامه’ شما ممکن است می گویند

پس از به اشتراک گذاری چهار تصاویر کوچک سلطنتی دیروز زن و شوهر در رفت و برای تشکر از طرفداران خود را به خوبی آرزوها و منتشر شد یک پنجم تصویر امروز.

در ضربه محکم و ناگهانی بود که گرفته شده توسط کیت به عنوان بخشی از سری کمی سلطنتی دیده می شود ملاحظه برگزاری یکی از بسته های ماکارونی.

حدود 1000 وعده های غذایی توزیع شد و در هفته اول به تنهایی و طرح های در حال اجرا برای مدت پنج هفته تا کنون.

این بار Cambridges همه مشتاق آشپز rustled تا برخی از ماکارونی که آنها از هم جدا شده به 12 کیسه های بزرگ و گره خورده است تا با ترکه یا چوب کوتاه برای اضافه کردن به مواد غذایی بسته. منابع گفت: تمام کودکان و حتی کمی Louis دو درگیر شدند.

In new birthday portraits released today should Princess Charlotte helping her parents to deliver food to vulnerable people

در جدید تولد پرتره منتشر شده امروز باید شاهزاده خانم شارلوت کمک به پدر و مادر خود را برای رساندن مواد غذایی به مردم آسیب پذیر

روز بعد خانواده – شارلوت هوشمندانه در لباس سیاه و سفید چک لباس بلند, لباس تنگ خاکستری و سیاه مری جین کفش – سپس کمک کرد تا بار کیسه های تازه تولید به یک ون از Sandringham بازدید از مرکز آماده برای تحویل.

منابع می گویند ویلیام, کیت, شارلوت و جورج صرف دو ساعت و نیم رانندگی در اطراف منطقه ارائه مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند.

شاهزاده خانم حتی می توان در یک تصویر با افتخار ضربه زدن بر روی سالمندان ساکن درب با موضوعات ایستاده بر روی یک حصیر که بار خوانده شده ‘خوش آمدید, صفحه اصلی, پاک کردن پاهای خود را’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>