رامنی گزارش قاه خندید در پیشنهاد خود استیضاح رای بخشی از یک طرح به اجرا برای رئيس جمهور


اگر سن. میت رامنی (R-یوتا) تا به حال انگیزه های نهان برای تصمیم خود برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت برای سوء استفاده از قدرت او را به انجام یک کار خوب از پنهان کردن آن است.

در مصاحبه با آتلانتیکرامنی خواسته شده بود در مورد یک نظری داستان منتشر شده توسط واشنگتن آزماکه پیشنهاد خود را دو حزبی رفتار در طول سنا اعلام جرم محاکمه شد بخشی از یک طرح به اجرا برای رئيس جمهور در سال 2024. رامنی مردم گفت: آزمادر تلاش بود برای ایجاد خود را به عنوان ستاره از گارد جمهوری خواه باید تهمت موفق در سال 2020 انتخابات.

که ظاهرا کردم رامنی در سمت راست روده, اما نه به این دلیل که احساسات خود را صدمه دیده است. در عوض, در اقیانوس اطلس, رامنی ترک خورده تا در ایده. “بله! که این!,” او بنا به گزارش ها به شوخی گفت. “نگاهی به پایه من! آن را به مدت حداقل 2 یا 3 درصد از حزب جمهوری خواه. همانطور که می رود, یوتا پس می رود ملت!”


رامنی گفت: دادگاه تلفات در او و او همچنین انتظار دارد که برخی از خشن روز جلوتر از او فرض حزب او نمی خواهد او را درمان بیش از حد با مهربانی بیش از این اعتقاد رای به طوری که او احتمالا از ذهن نیست داشتن فرصتی برای خندیدن. بیشتر بخوانید درباره چگونه رامنی آمد به تصمیم خود در اقیانوس اطلس.

داستان های بیشتر از theweek.com
مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آیووا دموکرات قفقاز
باید بازارهای مالی بود freaked توسط coronavirus?
امریکا در حال انجام است بسیار بهتر از شما فکر می کنم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>