رامنی هجوم حزب او یک بار شخصیت رای به محکوم کردن تهمت

واشنگتن — سناتور میت رامنی یوتا هرگز رئیس جمهور شد اما او به دست آورده جدید تمایز در چهار شنبه: او یاد می شود به عنوان اولین سناتور در تاریخ آمریکا به رای به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود او ،

آقای رامنی در سال 2012 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری گفت که او انتظار می رود سریع و شدید اتهام از خود حزب به صورت انفرادی خود را نافرمانی. او نه نادرست.

Donald Trump Jr., رئیس جمهور, قدیمی ترین پسر توییتی که آقای رامنی “برای همیشه تلخ” در مورد از دست دادن ریاست جمهوری و نام او را به “اخراج” از حزب جمهوری خواه. Ronna McDaniel آقای رامنی زاده و رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت که رئیس جمهور انجام داده بود هیچ چیز اشتباه حزب “متحد تر از همیشه پشت سر او” — و این که این نخستین بار نیست که او تا به حال مخالفت با “میت.” و رئیس جمهور تهمت خود توییتی یک ویدیو حمله به آقای رامنی به عنوان یک “دموکرات راز دارایی.”

مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه آقای رامنی رای به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت خود برای فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود از جمله معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

“تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی را می توان ساخته شده است” آقای رامنی در مصاحبه ای گفت: در سنا روز یکشنبه در صبح پیش از رای گیری و بعد از ظهر در طبقه سخنرانی که در آن او فشرد تا به عنوان او توضیح داد که تصمیم خود را.

او اعلام کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

آقای رامنی را با رای خود در برابر مقاله دوم از استیضاح انسداد و کنگره با این استدلال که آمریکا تا به حال موفق به اگزوز خود را به گزینه های قانونی برای تامین شهادت و شواهد دیگر آنها به دنبال.

اگرچه نتیجه نهایی این رای گیری مجلس سنا هرگز در باره ارتداد آقای رامنی نادر بود cliffhanger در استیضاح و همچنین یک نوع اخلاقی استقلالی.

رای خود بازیگران به امداد رسانی سریع تکامل از حزب جمهوری خواه به یک نهاد است که به طور کامل تسلیم گیره گرفتن از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن محروم رئیس جمهور از یکپارچه حمایت از حزب جمهوری خواه او craved در پایان یک استیضاح مورد که مشتاق به اخراج به عنوان یک حزبی “جعل” مرتکب شده توسط دموکرات ها ،

در طبقه سنا در روز چهارشنبه آقای رامنی قرار داده و تصمیم خود را در زمینه ایمان خود و خانواده خود را چگونه تاریخ را به یاد داشته باشید آن است.

Video player loading
طی بیانیه ای خطاب به همکاران خود سناتور میت رامنی گفت که رای به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت و سوء استفاده از قدرت و تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه برای شکستن صفوف حزب.اعتباریاعتباری…Al Drago برای نیویورک تایمز

“من تنها یک نام در میان بسیاری از نه بیشتر نه کمتر به نسل های آینده از آمریکایی ها که نگاهی به سابقه این دادگاه” آقای رامنی گفت. “آنها خواهد شد توجه داشته باشید که صرفا من در میان سناتورها که مشخص است که چه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است.”

در مصاحبه های قبلی آقای رامنی که انتقادی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نقاط مختلف پس از سال 2016 گفت که او آگاه است که او را رنج می برند جدی سیاسی انشعابات خود را برای تصمیم گیری به ویژه در نور از سخت وفاداری به رئیس جمهور آمده است: انتظار از مقامات منتخب خود را ، هیچ خانه جمهوریخواه رای به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر. (نماینده جاستین Jalbi مستقل از میشیگان فرار از حزب جمهوری خواه در سال گذشته بیش از تفاوت او با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رای به نفع هر دو مقالات است.)

“من تشخیص وجود دارد رفتن به عواقب زیادی برای داشتن به این نتیجه رسیده” آقای رامنی گفت. “غیر قابل تصور” است که چگونه او در توصیف آنچه که ممکن است در فروشگاه برای او.

آقای رامنی تا به حال در خدمت به عنوان فرماندار ماساچوست قبل از اجرا ناموفق در برابر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در سال 2012. او پس از نقل مکان به ایالت یوتا و در نهایت فرار برای سنا. او گفت که او تا به حال تحت فشار زیادی در هفته های اخیر از رتبه و فایل از اعضای یک حزب که برای حمایت از آقای ترامپ تبدیل شده است تقریبا به اتفاق آراء.

“من نمی خواهم به مرداب در باغ و من نمی خواهم این اهانت از جمهوری خواهان در سراسر کشور” آقای رامنی گفت: در مصاحبه.

او در حال حاضر به تحمل یک معامله بزرگ از آن یعنی از آقای ترامپ خود را که به تازگی به تمسخر آقای رامنی به عنوان “یک پرشکوه ، در یک فروشگاه مواد غذایی در فلوریدا آخر هفته گذشته پس از آقای رامنی رای به نفع خواستار شهود به شهادت در سنا محاکمه — شکست دیگری با جمهوری خواهان — او گفت: یک مرد او را به نام یک “خائن” در حالی که یکی دیگر فریاد زد: “استیک با این تیم!”

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه صبح آقای رامنی گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اطلاع سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت از او چگونه خواهد رای دهند. او اضافه کرد که او تصمیم نهایی در اواخر هفته گذشته پس از دور نهایی سوالات میان سناتورها و طرف های مربوطه در استیضاح محاکمه. این قدر از این موضوع به شدت وزن در او.

“انگار نیست شده یک روز صبح که من دریافت کردم بعد از 4 صبح فقط بدیهی است که فکر کردن در مورد چگونه مهم این است که چه نتیجه این است که” آقای رامنی گفت.

به دنبال بازگشت بیش از فعالیت های سیاسی آقای رامنی بار به یاد می آورد که در آن تصمیمات خود تحت تاثیر قرار گرفته بود “در برخی موارد سیاسی بهره مند شوند.”

“و من متاسفم که” او افزود: بدون تعیین تصمیم گیری خاص. او تبدیل شد به طور فزاینده ای به عنوان انعکاسی مصاحبه عینک.

“من پیدا کرده اند در کسب و کار به طور خاص بلکه در سیاست است که هنگامی که چیزی است که در بهترین شخصی خود را به منافع توانایی ذهن به منطقی که درست است که واقعا بسیار فوق العاده ای” آقای رامنی گفت. “من را دیده اند آن را در دیگران و من را دیده اند آن را در خودم.”

به عنوان آقای رامنی نشان داد در طبقه سنا چگونه او را به بازیگران خود رای سناتور برایان Schatz دموکرات از هاوایی dabbed در چشم او.

“من تا به حال یک غریزه او گفت:” بعد از آن “است که این ممکن است یک لحظه.”

“او شده است دست و پنجه نرم کردن با آن” اضافه سناتور مایک براون جمهوری خواه ایندیانا که نشسته در کنار آقای رامنی در آمریکا هستند. او گفت: به او احترام آقای رامنی تصمیم گیری است.

در اظهارات خود آقای رامنی به نام اقدامات در اوکراین از آقای بایدن پسر هانتر بایدن “ناگوار بلکه جرم نیست.” (هانتر بایدن برگزار شد یک صندلی در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت در زمانی که پدر او معاون رئیس جمهور و دست زدن به دیپلماسی با این کشور است.) آقای رامنی افزود که آقای تهمت وکلا ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که یک جرم و جنایت مرتکب شد یا از Bidens.

“رئیس جمهور اصرار که آنها بررسی شود توسط اوکراین است سخت به توضیح دیگر به عنوان یک سیاسی پیگیری” آقای رامنی گفت. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که نام خود را نمی بایدن رئیس جمهور هرگز انجام داده اند و آنچه او انجام داد.”

به عنوان رای وارد, آقای رامنی نشسته خیره میماند صحبت کردن به هیچ کس دست خود را در آغوش گرفت و در دامان خود. هنگامی که او ایستاده بود و اعلام کرد “گناه” او به سرعت نشست و به سمت راست به پایین.

لحظات پس از دادگاه موکول شد و سناتور ایستاده بود تا آقای رامنی را تکان داد دست در دست آقای براون لبخند زد و با عجله به درب فقط از پشت ردیف میز تبدیل شدن به اولین سناتور به ترک اتاق.

وقتی پرسیده شد که صبح روز چهارشنبه اگر او تا به حال هیچ گونه ویژه شکوفا برنامه ریزی برای سخنرانی آقای رامنی فقط شانه ای بالا انداخت. “من برنامه ریزی در پاره شدن آن تا زمانی که من به پایان رسید” او quipped اشاره به سخنران نانسی پلوسی در پاسخ به رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب.

امیلی کوکران و Michael D. برشی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>