رامنی ادعا سنا پروب به هانتر بایدن ‘به نظر می رسد سیاسی’


سناتور میت رامنی (R. یوتا) پنج شنبه هشدار داد که سناتور ران جانسون (R., Wis.) پروب به Bidens و Burisma “به نظر می رسد سیاسی” و نه نظر که آیا او را برای رای دادن به یک حکم است که جانسون برنامه ریزی است.

“هیچ سوالی وجود دارد که در ظاهر به دنبال به Burisima و هانتر بایدن به نظر می رسد سیاسی است. من فکر می کنم مردم خسته شده اند از این نوع سیاسی تحقیقات” رامنی به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او نیاز به ملاقات با جانسون به “ببینید چه اطلاعات او” قبل از تصمیم گیری در یک رای.

اما او پیشنهاد کرد او ناراحت کننده با پروب بنحوی که آن را در حوزه سنا میهن کمیته امنیت — که جانسون صندلی و رامنی در خدمت است.

“من امیدوارم که چیزی از اهمیت است که نیاز به ارزیابی که انجام می شود شاید FBI و یا برخی دیگر از آژانس اگر چه آن را به عنوان سیاسی به عنوان شاید یک کمیته از بدن ما,” او گفت:. “ما نیز باید مقدار زیادی از کار را به انجام در مسائلی که مربوط نیست به Burisma. ما احتمالا باید به تمرکز بر روی کسانی که همه چیز.”

جانسون است که به دنبال Burisma از ماه نوامبر می خواهد به رای گیری هفته آینده در یک احضاریه برای وادار شهادت سابق اوکراین, سفارت رسمی Andrii Telizhenko که مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای ستاره آبی استراتژی واشنگتن-بر اساس شرکت مشاوره که Burisma استخدام برای مبارزه با اتهامات فساد. ستاره آبی سعی کردم به اهرم بایدن نام به امن جلسات با وزارت امور خارجه در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای بازسازی Burisma کنید.

جانسون گفت: فاکس نیوز که خود پروب بود و نه با انگیزه های سیاسی در روز چهارشنبه و به سادگی اجازه دهید به “مردم آمریکا ببینید چه این ممکن است فساد است.” او اضافه کرد که کاوشگر تا به حال کشف یک سند که نشان داد ستاره آبی عذرخواهی به اوکراین دادستانی عمومی برای “اطلاعات غلط کمپین” علیه اوکراین دادستان ویکتور Shokin که جو بایدن bragged در مورد اخراج شدن.

جانسون همچنین سی ان ان گفت که او فکر می کند او به اندازه کافی رای به این حکم اگر چه رامنی مخالف می تواند فرضا تلاش است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن در دفاع از پسر انتصاب به Burisma هیئت مدیره: “او بسیار روشن و پسر’
  • جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد تماس با هانتر بایدن اوکراین Whistleblower اگر بولتون است که به نام به عنوان شاهد استیضاح
  • سناتور جمهوری خواه به صدور اولین حکم در هانتر بایدن Burisma پروب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>