رامنی شکستن با جمهوری خواهان خواهد رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت

واشنگتن — سناتور میت رامنی یوتا اعلام کرد که او رای به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت و سوء استفاده از قدرت او اولین جمهوریخواه برای حمایت از حذف آقای ترامپ برای پیشنهاد خود را به فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

“من فکر می کنم در این مورد ساخته شده بود” آقای رامنی در مصاحبه ای گفت: در سنا روز یکشنبه در صبح پیش از یک بعد از ظهر طبقه سخنرانی که در آن او رشد عاطفی او در توضیح تصمیم خود. او اعلام کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

آقای رامنی گفت که رای برابر ماده دوم استیضاح انسداد و کنگره با این استدلال که آمریکا تا به حال موفق به اگزوز خود را به گزینه های قانونی برای تامین شهادت و شواهد دیگر آنها به دنبال. اما اولین-دوره سناتور گفت که دموکرات ها ثابت کرده اول خود را شارژ که رئیس جمهور تا به حال سوء استفاده از موقعیت خود برای های شخصی خود را به دست آورید.

“من معتقدم که تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی را می توان ساخته شده است” آقای رامنی گفت: در مصاحبه ای ظاهر می شود با چرخش رها و عصبی — اما همچنین تعیین می شود — به عنوان او گذاشته تفکر خود را. “و به همین دلیل آن است که یک جرم و بزه و من هیچ چاره ای تحت سوگند که من در زمان اما به بیان است که نتیجه گیری.”

با وجود آقای رامنی موقعیت سنا می رود برای تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو استیضاح اتهامات در رای بعد از جمعه بعد از ظهر. اما ارتداد آقای رامنی در سال 2012 ” نامزد چشمگیر capstone در تکامل یک حزب است که به طور کامل تسلیم به نایب گرفتن از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و از آن محروم رئیس جمهور از یکپارچه حمایت از حزب جمهوری خواه او مشتاقانه پیش بینی شده در پایان یک استیضاح حماسه داد که او را مشتاق به اخراج به عنوان یک انگیزه های سیاسی تلاش های انجام شده به طور انحصاری توسط دموکرات ها ،

در طبقه سنا در روز چهارشنبه آقای رامنی قرار داده و تصمیم خود را در زمینه ایمان خود و خانواده خود را چگونه تاریخ را به یاد داشته باشید آن است.

“من تنها یک نام در میان بسیاری از نه بیشتر نه کمتر به نسل های آینده از آمریکایی ها که نگاهی به سابقه این دادگاه” آقای رامنی گفت. “آنها خواهد شد توجه داشته باشید که صرفا من در میان سناتورها که مشخص است که چه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است.”

در مصاحبه های قبلی آقای رامنی که انتقادی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نقاط مختلف پس از سال 2016 گفت که او آگاه است که او را رنج می برند جدی سیاسی انشعابات خود را برای تصمیم گیری به ویژه در نور از سخت وفاداری به رئیس جمهور آمده است: انتظار از مقامات منتخب خود را ، هیچ خانه جمهوریخواه رای به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر. (نماینده جاستین Jalbi مستقل از میشیگان فرار از حزب جمهوری خواه در سال گذشته بیش از تفاوت او با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رای به نفع هر دو مقالات است.)

“من تشخیص وجود دارد رفتن به عواقب زیادی برای داشتن به این نتیجه رسیده” آقای رامنی گفت. “غیر قابل تصور” است که چگونه او در توصیف آنچه که ممکن است در فروشگاه برای او.

آقای رامنی به عنوان فرماندار ماساچوست قبل از اجرا ناموفق در برابر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در سال 2012 است که او پس از نقل مکان به ایالت یوتا و در نهایت فرار برای سنا. او گفت که او تا به حال تحت فشار زیادی در هفته های اخیر از رتبه و فایل از اعضای یک حزب که برای حمایت از آقای ترامپ تبدیل شده است تقریبا به اتفاق آراء.

“من نمی خواهم به مرداب در گاردن پارتی و من نمی خواهم این اهانت از جمهوری خواهان در سراسر کشور” آقای رامنی گفت: در مصاحبه.

او در حال حاضر به تحمل یک معامله بزرگ از آن یعنی از آقای ترامپ خود را که به تازگی به تمسخر آقای رامنی به عنوان “یک پرشکوه ، در یک فروشگاه مواد غذایی در فلوریدا آخر هفته گذشته پس از او رأی مثبت دادند و خواستار شهود به شهادت در سنا محاکمه — شکست دیگری با جمهوری خواهان — آقای رامنی گفت: یک مرد او را به نام یک “خائن” در حالی که یکی دیگر فریاد زد: “استیک با این تیم!

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه صبح آقای رامنی گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اطلاع سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت در چگونه او رای خواهند. او اضافه کرد که او تصمیم نهایی در اواخر هفته گذشته پس از دور نهایی سوالات میان سناتورها و طرف های مربوطه در استیضاح محاکمه. این قدر از این موضوع به شدت وزن در او.

“انگار نیست شده یک روز صبح که من دریافت کردم بعد از 4 صبح فقط بدیهی است که فکر کردن در مورد چگونه مهم این است که چه نتیجه این است که” آقای رامنی گفت.

به دنبال بازگشت بیش از فعالیت های سیاسی آقای رامنی بار به یاد می آورد که در آن تصمیمات خود تحت تاثیر قرار گرفته بود “در برخی موارد سیاسی بهره مند شوند.”

“و من متاسفم که” او افزود: بدون تعیین تصمیم گیری خاص در ذهن خود. او تبدیل شد به طور فزاینده ای به عنوان انعکاسی مصاحبه عینک.

“من پیدا کرده اند در کسب و کار به طور خاص بلکه در سیاست است که هنگامی که چیزی است که در بهترین شخصی خود را به منافع توانایی ذهن به منطقی که درست است که واقعا بسیار فوق العاده ای” آقای رامنی گفت. “من را دیده اند آن را در دیگران و من را دیده اند آن را در خودم.”

به عنوان آقای رامنی نشان داد در طبقه سنا چگونه او را به بازیگران خود رای سناتور برایان Schatz دموکرات از هاوایی dabbed در چشم او.

“من تا به حال یک غریزه او گفت:” بعد از آن “است که این ممکن است یک لحظه.”

“او شده است دست و پنجه نرم کردن با آن” اضافه سناتور مایک براون جمهوری خواه ایندیانا که نشسته در کنار آقای رامنی در آمریکا هستند. او گفت که احترام آقای رامنی تصمیم گیری است.

سرب به آقای رامنی اعلام شد نادر cliffhanger در یک فرایند که نتیجه گیری نهایی — رئیس جمهور تبرئه شد هرگز به طور جدی در شک و تردید.

آقای رامنی آدرس یک کپی از آن دفتر ارائه شده در بعد از ظهر چهارشنبه در تحریم شده بر اساس نام اقدامات هانتر بایدن پسر معاون رئیس جمهور سابق آمده است., “ناگوار بلکه جرم نیست.” او افزود که آقای تهمت وکلا ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که یک جرم و جنایت مرتکب شد یا از Bidens.

“رئیس جمهور اصرار که آنها بررسی شود توسط اوکراین است سخت به توضیح دیگر به عنوان یک سیاسی پیگیری” آقای رامنی گفت. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که نام خود را نمی بایدن رئیس جمهور هرگز انجام داده اند و آنچه او انجام داد.”

وقتی پرسیده شد که صبح روز چهارشنبه اگر او تا به حال هیچ گونه ویژه شکوفا برنامه ریزی برای سخنرانی آقای رامنی فقط شانه ای بالا انداخت. “من برنامه ریزی در پاره شدن آن تا زمانی که من به پایان رسید” او quipped اشاره به سخنران نانسی پلوسی در پاسخ به رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب.

امیلی کوکران کمک گزارش.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>