رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

سناتور. میت رامنی چشمگیر سخنرانی روز چهارشنبه اعلام کرد او خواهد رای به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت برای سوء استفاده از قدرت است آخرین سالوو در ستیز ارتباط بین دو حزب جمهوری خواه سیاستمداران و قطعا نمی خواهد آخرین.

“فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید” رامنی تاریخ سناتور از ایالت یوتا گفت: در اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تضمین اوکراین تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

رامنی تصمیم خاموش تهمت استدلال که استیضاح برای یک “کامل” تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky صرفا یک حزبی سیاسی در ورزش است. اما آن را نیز پس از یک سال-طولانی الگوی دشمنی متناوب با بی دست و پا قسمت از آشتی بین دو نفر.

“میت دشوار است او را تیز او هوشمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رامنی در سال 2012 زمانی که او را تکان داد دست خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در لاس وگاس و تایید او برای رئيس جمهور.

رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میت رامنی Nov. 19, 2016. (کارولین Kaster/AP)

در پاسخ به رامنی گرمی ستایش واقعیت تلویزیون ستاره و توسعه دهنده املاک و مستغلات به عنوان داشتن “یک توانایی فوق العاده ای برای درک اینکه چگونه اقتصاد کار می کند.”

“در آن به معنی یک معامله بزرگ برای من به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن” رامنی اضافه شده است.

اما بعد رامنی پس از شکست در انتخابات عمومی به رئیس جمهور اوباما مغلوب ساختن پیشی جستن روشن رامنی گفت: “او هرگز فقط در ارتباط با مردم است.”

دو سال بعد تهمت شروع شد و چه شد سرود انتقاد رامنی که برای شکست, به tweeting, “او تا به حال شانس خود را و آن را منفجر, در آخرین هفته از رقابت.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از حمایت خود را از میت رامنی برای رئیس جمهور, Feb. 2, 2012. (جولی جاکوبسن/AP)

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال 2015 رامنی شروع به ابراز مخالفت خود را با میلیاردر بیش از انتقادات او از سن. جان مک کین خدمات نظامی و همچنین شرح و توصیف او از مهاجران مکزیکی به عنوان “تجاوزگران.”

که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش در توییتر.

دو ماه بعد رامنی در سخنرانی در دانشگاه جورج تاون که در آن او دوباره لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن و یک پیش بینی به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از دیگر استقرار جمهوری خواهان در آن زمان:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود نه نامزد. در نهایت ما نامزد خواهد آمد از جریان اصلی محافظه کار براکت” رامنی گفت.

در پاسخ به تهمت توییتی که در از دست دادن به اوباما و رامنی “خفه.”

به عنوان کمپین 2016 پیشرفت رامنی به نام تهمت به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را, درخواست تهمت خودداری کرد و گفت: ساخته شده رامنی “مانند یک احمق نگاه کنید.”

رامنی پس از آن به حال خود شکسپیر تلافی.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مارس به جمهوری خواه نامزدی پیشرفت رامنی در ماه مارس مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “مرد باهم و جعلی” در سخنرانی پرشوری در دانشگاه یوتا.

“اجازه بدهید من آن را بسیار به سادگی” رامنی گفت: “اگر ما خواهان انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد این چشم انداز برای یک امن و مرفه در آینده تا حد زیادی کاهش یافته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که رامنی را پذیرفته حمایت خود را در سال 2012.

سپس یک ماه قبل از انتخابات “Access Hollywood” نوار ظاهر که در آن تهمت افتخار در مورد آزار جنسی زنان, تحریک خشم و انزجار از رامنی یک مذهبی مورمون.

“هدف قرار دادن در ازدواج ، Condoning حمله? چنین ننگین degradations رفتار ما از همسران و دختران و فاسد امریکا صورت به صورت” رامنی توییتی نظر تکرار توسط بسیاری از جریان اصلی جمهوری خواهان.

رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرکز با میت رامنی راست و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد Reince Priebus نوامبر. 29, 2016. (اوان Vucci AP)

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رامنی او را آرزو موفق باشید در کار جدید خود را به tweeting “بهترین آرزوهای خود را به ما بموقع انتخاب رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که رامنی نیز تماس گرفته و او را شخصا.

رئیس جمهور منتخب پس از آن به نظر می رسید با توجه به توان رامنی برای یکی از مهمترین و به دنبال پس از شغل در دولت او وزیر امور خارجه. دو مرد یک شام در نیویورک Jean-جورج رستوران که در آن آنها بنا به گزارش ها در مورد موقعیت.

“من تا به حال یک شب فوق العاده با رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن” رامنی گفت: پس از غذا. “ما تا به حال یکی دیگر از بحث در مورد امور در سراسر جهان و این بحث ها من تا به حال با او بوده است روشنگر و جالب و جذاب است. من لذت می برد آنها بسیار زیاد است.”

آیا تهمت تا کنون به طور جدی در نظر گرفته انتصاب رامنی نامشخص است. پست رفت به سابق مدیر عامل شرکت اکسون موبیل رکس Tillerson به جای.

در اوت. 18, 2017, رامنی سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئيس جمهور در پاسخ به سفید ملی, تجمع در Charlottesville, Va., که در سمت چپ یک counterprotester مرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” از برخورد.

“آیا او در نظر گرفته شده یا نه, آنچه [تهمت] ابلاغ ناشی از نژادپرستان به شادی اقلیت به گریه و وسیع قلب امریکا برای سوگواری” رامنی گفت: در Facebook پست که در آن وی از رئیس جمهور عذرخواهی می کنیم.

کارولین Kaster/AP

اما شش ماه بعد و پس از رامنی اعلام کرده بود پیشنهاد خود را برای انتخابات سنای آمریکا در ایالت یوتا مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تایید شده مرد او تا به حال بارها و بارها نام “چوک هنرمند.” رامنی تهمت گفت: در حمایت او را یک “بزرگ سناتور.”

در پاسخ به رامنی به نظر می رسید یک بار دیگر به let bygones be bygones.

“با تشکر از شما آقای رئیس جمهور برای حمایت از” میت رامنی گفت. “من امیدوارم که بیش از این دوره از مبارزات انتخاباتی من نیز کسب پشتیبانی و حمایت از مردم یوتا است.”

رامنی برنده به راحتی تنظیم مرحله بعدی معکوس در روابط خود را. او نوشت: یک داغدار انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن پست op-ed.

با استناد به تهمت سیاست خارجی اشتباهات رامنی گفت: “رفتار خود را در طول دو سال گذشته به ویژه اقدامات خود را در ماه گذشته مدارک و شواهد است که رئیس جمهور افزایش یافته است و نه به گوشته از دفتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده تا حدودی خاموش پاسخ به op-ed گفتن رامنی به “یک بازیکن تیم.”

“خیلی ترجیح می دهند که میت تمرکز بر امنیت مرزی و بسیاری از چیزهای دیگر که در آن او می تواند مفید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “من برنده, بزرگ, و او این کار را نکرد. او باید خوشحال باشد برای همه خواهان. یک بازیکن تیم & WIN!”

رامنی بیشتر نگه داشته و افکار خود به خود در طول روند استیضاح اما شکست با رئیس جمهور و حزب او به رای دادن به نفع تماس شاهدان در سنا محاکمه یکی از تنها دو جمهوری خواهان را که همراه با سن. سوزان کالینز از مین است. خود را چشمگیر اعلام کرد که او را برای رای دادن به یکی از دو مقاله از استیضاح در حالی که نه بر نتیجه رای گیری شد و برخی به خشم دراندازد تهمت که تا به حال افتخار به اتفاق آرا جمهوری خواه حمایت او برخوردار بودند در مجلس نمایندگان و بدیهی است که می خواست از همان حزب خود را در مجلس سنا.

آن را تقریبا به طور قطع شد, آخرین کلش در ارتباط است.

حداقل در حال حاضر.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • شش نتایج ممکن از آیووا قفقاز

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونگی و زمانی که سنا محاکمه به پایان خواهد رسید

  • به عنوان استیضاح محاکمه تساوی به پایان سیرک خارج بسته آن کیسه

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>