تبدیل نمایند تایید او ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن عفو به آسانژ برای اثبات روسیه نمی هک DNC ایمیل

واشنگتن — سابق جمهوری خواه کالیفرنیا congressman Dana تبدیل نمایند تایید کرد در یک مصاحبه جدید که در طول سه ساعت ملاقات در سفارت اکوادور در ماه اوت سال 2017 گفت: جولیان آسانژ او را به رئیس جمهور تهمت به او عفو کرد اگر او بیش از تبدیل اطلاعات اثبات روسها شده بود منبع داخلی کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس.

در یک مصاحبه تلفنی با یاهو اخبار تبدیل نمایند گفت: هدف خود را در این جلسه بود برای پیدا کردن مدرک به صورت گسترده در افشا و خنثی تئوری توطئه: که ویکی لیکس’ منبع واقعی برای DNC ایمیل بود نه عوامل اطلاعاتی روسیه به آمریکا مقامات پس به این نتیجه رسیدند اما سابق DNC کارمند ست غنی که کشته شد در خیابان های واشنگتن در ماه جولای 2016 در چه پلیس این باور بود botched سرقت.

وکیل آسانژ در لندن در روز شنبه با اشاره به عفو ارائه از تبدیل نمایند در طول یک جلسه دادگاه در آمریکا دولت درخواست استرداد بنیانگذار ویکی لیکس.

یک تظاهرکننده پوشیدن جولیان آسانژ در لندن است. (Ilyas Tayfun Salci/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام بلافاصله محکوم کرد و این ادعا مورد عفو گفتگو با جولیان آسانژ به عنوان یک “کامل ساخت” و اضافه کرد که رئیس جمهور “به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند” و “هرگز صحبت به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع است.”

تبدیل نمایند گفت که نه تنها صحبت از یک مغلوب ساختن پیشی جستن عفو را در طول جلسه خود را, اما او همچنین به دنبال تماس پس از آن کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی به بحث در مورد پیشنهاد. او نیست اما همیشه صحبت می کنند به ناروا در مورد آن, او گفت:.

“من صحبت کرد به جولیان آسانژ و به او گفتم اگر او را با ارائه شواهد در مورد کسی که به ویکی لیکس به ایمیل من درخواست رئیس جمهور به او عفو” تبدیل نمایند گفت. “او می دانست که من می تواند به رئیس جمهور.”

زمانی که او صحبت می کرد به کلی پس از آن رئیس ستاد بود “ادب” ساخته شده اما هیچ تعهد است که او را حتی بالا بردن این موضوع به طور مستقیم با رئیس جمهور. “او می دانست که این تا به حال به کار گرفته می شود با مراقبت” تبدیل نمایند گفت: و که آن را می تواند چرخید توسط رسانه های خبری در راه خواهد بود که “مضر” به رئیس جمهور. در واقع تبدیل نمایند گفت: او هرگز شنیده ام هر چیزی بیشتر از کلی در مورد این موضوع و نه او تا به حال بحث در مورد این موضوع به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبدیل نمایند که با شکست مواجه شد زمانی که او برای انتخاب مجدد در سال 2018 و در حال حاضر یک مشاور به حشیش صنعت در حال حاضر شهرت به عنوان یکی از معدود اعضای کنگره حاضر به دفاع از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

دانا تبدیل نمایند در “از روسیه با مغلوب ساختن پیشی جستن” پنل طول Politicon در پاسادنا کنوانسیون. (جاشوا بلانچارد/گتی ایماژ برای Politicon)

او همچنین یک مدافع قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه بررسی توسط مشاور ویژه رابرت مولر. او گفت: رئيس جمهور شخصا او را به نام او تشکر می کنم برای یکی از تلویزیون ظاهر شد و گفت که تهمت بود حق بود عصبانی سپس دادستان کل جف جلسات برای recusing خود را در مورد تمام مسائل مربوط به تحقیقات.

تبدیل نمایند همچنین تاکید کرد در مصاحبه ای که او تنها می خواست “راستگو” اطلاعات از جولیان آسانژ و هرگز به او پیشنهاد کرد که “دروغ است.” اما او گفت که به اعتقاد او پس از آن — و حتی بیشتر از آن در حال حاضر — که اطلاعات او به دنبال خواهد ثابت کند که ویکی لیکس آن DNC ایمیل از ست غنی ادعا می کنند که اگر درست خواهد فروختن یافته از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی و مولر را به دادستان که از عوامل به حال هک حزب دموکرات به سرقت رفته و ایمیل.

“ست غنی نام آمد تا یک زن و شوهر از بار” در دیدار با ص, تبدیل نمایند گفت: اگر چه او اذعان کرد که بنیانگذار ویکی لیکس هرگز تایید کرد به او که غنی بود منبع خود را. هنوز تبدیل نمایند افزود: به اعتقاد او رسانه ها پوشش تا اواخر DNC کارمند قرار است نقش خود در سرقت از حزب ایمیل. “همه چیز بدبو است,” او گفت:.

در یاهو, اخبار, پادکست “Conspiracyland,” نشان داد در تابستان گذشته که سازمان های اطلاعاتی برای اولین بار کاشته تئوری توطئه است که غنی به قتل رسید توسط افراد مسلح استخدام با هیلاری کلینتون ، همچنین گزارش شده است که روسیه پیش فرض بعد از آن بارها و بارها تقویت ادعا در توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی که کارمند سابق تا به حال به بیرون درز مواد به ویکی لیکس.

در واقع بالا واشنگتن فرمانده پلیس نظارت بر رسیدگی به غنی مرگ در طول گفت: “Conspiracyland” پادکست که اجرای قانون تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که غنی از مرگ بود که به هیچ وجه مربوط به کار خود را در DNC و یا که او هیچ نقشی در این نشت از حزب ایمیل.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im