Rohingya پناهندگان فرستاده شده به از راه دور بنگلادش جزیره پس از هفته ها در دریاRohingya پناهندگان اعتقاد به صرف هفته رشته در تنگ قایق در دریا فرستاده شده به یک کنترل از راه دور جزیره خالی از سکنه توسط بنگلادش در حالی که صدها نفر بیشتر شناور باقی می ماند.

ده ها تن از Rohingya فرود در سواحل جنوبی بنگلادش در روز شنبه یک مقام رسمی گفت: با برخی از ارسال به Bhasan کاراکتر یک گل و لای جزیره در خور بنگلادش Meghna رودخانه.

صدها نفر از پناهندگان باقی می ماند رشته حداقل دو trawlers بین بنگلادش و مالزی با توجه به گروه های حقوق که می گویند در جنوب شرق آسیا دولت ها با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای برای دور شد.

“یک قایق کوچک حامل 43 نفر آمد به ساحل امروز” در بنگلادش مقام دولتی گفت. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از است فرستاده شده به Bhasan کاراکتر.

نقشه

بنگلادش که میزبان حدود 1 میلیون Rohingya که فرار از آزار و اذیت در میانمار قبلا گفت که خانه پناهندگان به این جزیره که در دسترس است تنها با سه دقیقه قایق سواری. این برنامه شده است به طور گسترده ای مخالف با Rohingya پناهندگان و محکوم توسط سازمان های غیر دولتی که هشدار می دهند Bhasan کاراکتر است در معرض خطر بالا آمدن سطح دریا و طوفان موج. گروه های حقوق بشر می گویند که جابجایی پناهندگان را از آنها جدا شده با دسترسی محدود به آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی.

Yanghee لی که به تازگی پا به پایین به عنوان گزارشگر ویژه سازمان ملل در میانمار قبلا گفته است که معلوم نیست که آیا این جزیره بود “واقعا قابل سکونت”.

کریس Lewa مدیر Arakan نظارت بر پروژه گروه گفت: پناهندگانی که فرود در شنبه احتمالا تا به حال آمده در یک قایق کوچک از یکی از شناورهای بزرگتر هنوز در دریا اعتقاد به حمل صدها نفر از مردم است.

در شنبه Rohingya پناهندگان که بستگان از جمله کودکان گم شده را برای هفته ها در قایق التماس بین المللی دولت ها به عمل قبل از آنها نابود شوند. پناهندگان در هیئت مدیره بودند که در حال فرار از جان گذشته شرایط در اردوگاه ها در بنگلادش در حال تلاش برای رسیدن به مالزی اما تبدیل شد به دور است. دو قایق حامل حدود 500 نفر گذشته کشف کردن بنگلادش حدود یک هفته پیش. این کشور وزیر امور خارجه گفت: کشور در حال حاضر سبب شیوع و نمی خواهد اجازه می دهد تا قایق به اسکله.

در میان کسانی که ترس برای عزیزان خود است Razaul که زندگی در کخس بازار در بنگلادش پس از سال 2017, زمانی که او فرار کرد یک نظامی وحشیانه سرکوب در میانمار. او گفت: نگهبان روز جمعه که او معتقد است برادر خود را در قانون و دو فرزند خود در سن شش و هشت در دریا. به دیدار او رفت و آنها را در ماه مارس و گفته شد با همسایگان است که آنها به سمت چپ برای رفتن به مالزی. آنها که گم شده است برای 53 روز.

“من فقط یک پیام است. سوال من از سازمان ملل و دولت بنگلادش و دیگران است که اجازه می دهد تا قایق به در آمده است,” او گفت:. “آنها می توانند زندگی خود را نجات دهد.”

ماه گذشته مقامات بنگلادش نجات یک کشتی اجازه می دهد حدود 400 لاغر و نحیف مردم بیشتر نوجوانان به ساحل می آیند و پس از گذراندن دو ماه دلخراش در دریا.

مسافران بودند و گرسنگی و ضرب و شتم توسط قاچاقچیان به گفته پزشکان بدون مرز که تحت درمان بازماندگان. بیش از 70 نفر فوت کرده اند ممکن است در قایق آن گزارش شده است هر چند هیچ مقام رسمی مرگ و میر اعلام شده است

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de