Rogue سرباز به ضرب گلوله کشته, تایلندی, مرکز خرید قتل عامیک سرباز که به کشته شدن 26 نفر به عنوان کشته شده توسط پلیس بعد از یک شبانه محاصره در یک مرکز خرید.

هشت نفر به گروگان گرفته شده توسط فرد مسلح در شهر Nkhon Ratchasim با توجه به منابع به نقل از رویترز،. ده ها تن بیشتر به دام افتاده بودند ساعت ها در شنبه شب به عنوان پلیس در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل از هفت طبقه ساختمان.

یک افسر پلیس کشته شد در این حمله آن را تایید کرد. “او ضربه شده بود و متاسفانه او را نمی تواند از آن گفت:” Anutin Charnvirakul تایلند, وزیر بهداشت.

Lt Gen Kongcheep Tantrawanich یک سخنگوی وزارت دفاع به نام فرد مسلح به عنوان Jakrapanth Thomma برگزار شد که رتبه گروهبان یکم. با توجه به آسوشیتد پرس گفته است که او عصبانی بود در مورد یک اختلاف مالی.

حمله آغاز شد و اواخر بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که فرد مسلح ناشناس به افراد در ارتش و سربازخانه کشتن افسر فرمانده 22 از مهمات گردان که در آن شک نیز خدمت کرده است. Thomma که livestreamed حملات در رسانه های اجتماعی به سرقت برده نظامی و اسلحه و مهمات و یک وسیله نقلیه قبل از رانندگی به مرکز شهر و تیراندازی به مردم در داخل و اطراف ترمینال 21 مرکز خرید. “من نمی توانم اجرا میشه چون من نمی دانم که در آن تیرانداز است. من اینجا هستم با حدود 20 نفر” یک مرد که به نام خود آقای سبز گفت تایلندی شبکه دولتی MCOT در روز شنبه از داخل بازار.

زن دیگری Ms Uam گفت: او را مخفی می کردند با 30 نفر داخل یک اتاق ذخیره سازی که در آن آنها باقی می ماند برای حدود شش ساعت با چراغ خاموش است. “همه ما روشن کردن تلفن های ما. هیچ یک از ارسال هر چیزی در رسانه های اجتماعی,” او گفت: Thairath تلویزیون. او بعد از آن قادر به فرار در حدود 11 شب به وقت محلی.

فیلم گرفته شده در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه نشان داد جمعیت از مردم برخی از حامل کودکان در حال اجرا از این مرکز خرید به عنوان پلیس امن قطعات از بازار. تمدید تیراندازی شنیده شد در داخل ساختمان که در آن فرد مسلح مخفی شده بود در طبقه همکف پایین تر.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: در صبح روز یکشنبه است که یکی دیگر از 52 نفر دیگر زخمی شدند. سرباز با انگیزه بود کینه بیش از یک معامله زمین که در آن او احساس او تا به حال شده است فریب خورده گفت: شورای نظامی که در سفر به ناخون راتچاسیما به دیدار بازماندگان مجروح. Thomma گزارش همچنین شات در یک معبد بودایی قبل از باز کردن آتش سوزی در پایانه 21.

Nattaya Nganiem و خانواده اش بودند خروج از بازار در آن زمان است. “برای اولین بار من تو را دیدم یک زن اجرا از بازار قاه” گفت: Nattaya که شات تصویری از صحنه بر روی تلفن خود را. “سپس یک موتور سیکلت سوار در مقابل او فقط زد و سمت چپ موتور سیکلت خود را وجود دارد,” او اضافه شده است.

فیلم ظاهرا داخل بازار در طول این حمله نشان داد که مردم در حال اجرا از اصطبل را پوشش میدهد. “آن را حدود 5 بعد از ظهر که من شنیده تیراندازی” اضافه شده Uam. “سپس جمعیت آغاز شده در حال اجرا است. من می توانم آن را به وضوح ببینید به خاطر من در مقابل بازار. من تو را دیدم او تیراندازی و او را دیدم در حال حرکت در جلوی پارکینگ که در آن او بعدها در زمان [a] selfie که او posted on Facebook.”

دوربین مدار بسته تصاویر نشان مسلح راه رفتن را از طریق یک بخش خالی از بازار حمل یک تفنگ و لباس پوشیدن و خود را سرباز ،

“ما ترسیده بودند و فرار برای پنهان کردن در توالت” گفت: Sumana Jeerawattanasuk یکی از کسانی که نجات توسط پلیس. او گفت: هفت یا هشت نفر را مخفی می کردند در همان اتاق به عنوان او.
“من خیلی خوشحالم. من خیلی می ترسم از گرفتن صدمه دیده است,” او گفت:.

در فیلم های گرفته شده توسط شاهدان عینی در جاده اصلی خارج از مرکز خرید صدای مکرر تیراندازی شنیده می شود. در حمله فرد مسلح ارسال شده تصاویر و فیلم های خود را به Facebook صفحه بود که بعدا حذف شد.Faceboook در بیانیه ای گفت: “هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله است.”

شهر Nkhon Ratchasim همچنین به عنوان شناخته شده Korat بیش از 155 مایل (250 کیلومتر) از بانکوک.

تایلند دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در جهان است اما چنین حملات نادر خارج از دور در جنوب که در آن یک شورش است ادامه داد: برای چند دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de